Jump to content



Ποτε θα ερθουν επιτελους οι 939???


GoriLLakoS

Recommended Posts

Νομιζω οτι και σαν επιδοσεις δεν δικαιολογουν την τιμη τους.Ελαχιστα πιο πανω απο του 754 (σε μερικες περιπτωσεις ο 3400+ ειναι πιο γρηγορος απο τον 939 3500+ ) και υπερβολικα πιο ακριβος...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vadergr

Νομιζω οτι και σαν επιδοσεις δεν δικαιολογουν την τιμη τους.Ελαχιστα πιο πανω απο του 754 (σε μερικες περιπτωσεις ο 3400+ ειναι πιο γρηγορος απο τον 939 3500+ ) και υπερβολικα πιο ακριβος...

Έιναι το γόητρο της εταιρίας βλέπεις...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Βασιλης [Σήμερα, στις 18:51]

Οταν λετε απαγορευτικα ακριβος?????πανω απο 400?????

Κ οταν λετε σε λιγο καιρο????σε κανα 2 εβδομαδες???

400 ευρω? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :D

550 ο 3500+ και κοντα 800 ο 3800+ απο Αγγλια! :banging:

http://www.overclockers.co.uk/acatalog/amd_64_bit.html

Ασε και κανεναν για μας ομως ε? :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Gr_God [Σήμερα, στις 20:57]

400 ευρω? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :D

550 ο 3500+ και κοντα 800 ο 3800+ απο Αγγλια! :banging:

http://www.overclockers.co.uk/acatalog/amd_64_bit.html

Ασε και κανεναν για μας ομως ε? :D

Δεν λεω για επεξεργαστες αλλα για mobos 939......:whip:

οι 3400+ ειναι ολοι κλειδομενοι....εεεε???

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Βασιλης [Σήμερα, στις 19:04]

Δεν λεω για επεξεργαστες αλλα για mobos 939......:whip:

οι 3400+ ειναι ολοι κλειδομενοι....εεεε???

Aστα αυτα τωρα το γυρισες που σου ηρθε η συγκοπη. :whip:

Ενταξει αυτα δεν νομιζω να τα γ$%#$@ τοσο πολυ. Κανα 200αρι θα κανουν. Αλλα και παλι μονο απο επεξεργαστη σε εχουν σκισει. Δεν παιρνεις κανα 2800+ να κανεις κανα overclock σε 3400+ και να σωσεις την τσεπη σου απο 300 ευρω τρυπα?

Οι 3400+ και ολοι οι αλλοι ειναι ξεκλειδωτοι προς τα κατω.

Link to comment
Share on other sites

τα 939 είναι φτηνότερα από τα 940. το ASUS πωλείται γύρω στα 170$ και το Abit γύρω στα 140$ (για Ελλάδα να τα περιμένεις ακριβότερα όταν πρώτο έρθουν ως συνήθως)

Να έχεις υπόψιν σου ότι ο 3500+ και 3800+ δεν έχουν ξεκλείδωτα multi προς τα πάνω αλλά μόνο η σειρά FX και συγκεκριμένα ο FX53 939. (όλες οι CPU είτε 754 είτε 939 σε αφήνουν να ρίξεις το multi).

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [Σήμερα, στις 22:21]

εχει fx 939 το mgmanager?

η πας για 940?

εννοω οτι θα παρω τον fx απο το mgmanager κ την μητρικη απο overcklockers.co.uk!!!!

939 δεν εχω δει πουθενα εντο στο ελλαντα!940 εχω δει αλλα δεν λεει....

Link to comment
Share on other sites

εγω λεο να τα παρεις απο αγγλια ολα. αν δεις ο 940 fx 53 εχει 750 ευρο. ελλαδα παει πανο απο 900. εγω απο εκει θα επερνα. προσοπικα με εχουν οικανοποιησει και απο rma

τελικα 939? 940? 754? για που πας?

Link to comment
Share on other sites

πρόσεξε γιατί το MG manager αυτή τη στιγμή έχει FX53 940 και όχι 939 που θέλεις. Καλύτερα να παραγγείλεις από το overclockers και το CPU και να ξεμπερδεύεις. Περίμενα να δεις και κανένα review βέβαια για την Abit ΑV8 μπορεί να βγει καλύτερη... (και σίγουρα φτηνότερη)

Link to comment
Share on other sites

λοιπον για να σας φυγει κ η απορια...παω για fx53,asus a8v 939 k μνημες μαλλον απο αγγλια και αυτες 3700eb ocz και καρτα γραφικων x800 ati....καλο????

endu-master τωρα προσεξα αυτο που ειπες...ολα απο αγγλια θα τα παρω

Link to comment
Share on other sites

οκ ελπίζω το σύστημα σου να βγει όπως το περιμένεις. (Αν και έχω μερικές ενστάσεις στο mobo).

διόρθωσε το post σου σε παρακαλώ δεν είσαι καινούργιος χρήστης και θα μας την πέσουν τα αφεντικά... :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.