Jump to content




DJD

Recommended Posts

Εντάξει απλά τον έχουν παίξει στην εταιρία και με έχουν με λάθος tax code.

Παίρνω λιγότερο μηνιάτικο, μην τρελαίνεστε ;)

Σε κάθε περίπτωση το δωράκι από την Her Majesty είναι more that welcome :D :D :D

Γκαντέμη άστρο μην βάζεις ιδέες στον κάμερον και μας σκίσει!!!!!

Link to comment
Share on other sites

γυρισα πριν λιγο απτον φιλο μου, εφυγε απο ανακοπη, ηταν στρεσαρισμενος... ειδα κ καποιες λυπηρες στασεις πολυ ολιγων...αλλα δεν θα σχολιασω αλλο, τσαμπα θα παει..

καλο του ταξιδι

Link to comment
Share on other sites

το μεγαλο θεμα μου ειναι ομως οτι το παιδι (δεν ειχε κλεισει τα 35) αυτο ηταν εργαζομενος με μισθο, δεν ειχε οικονομικα προβληματα, ειχε τον πατερα του με καποιο προβλημα κ την δουλεια να μην τον αφηνει να ηρεμησει...και ηρθαμε στο σημερα...

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει, ο κοσμος το χει χασει λιγο. Ο γειτονας στο διπλα σπιτι πηρε τηλεφωνο την αστυνομια και σκασαν 2 ταλαιπωροι βραδιατικο 12 η ωρα, διοτι του κλειναν το parking.

ασημαντη λεπτομερεια: ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ

Link to comment
Share on other sites

εγω απο οτι διαπιστωνω ουτε καλο ταχυδρομο εχω...ουτε καλους μπατσους.

Εχω παρει 3-4 φορες τηλεφωνο για τον ιδιο λογο και ειμαι σιγουρος οτι απλα ρωτανε απο ευγενεια που βρισκομαι.Δεν εχουν φανει ποτε.

Μια επισης ασημαντη λεπτομερεια...παλιοτερα η αστυνομια ηταν 2 τετραγωνα απο το σπιτι μου.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πέρυσι μου πήραν και πινακίδες για παρόμοιο περιστατικό..

πήγα καπάκι αστυνομία και τις πήρα πισω και ο μπάτσος μου κούνησε τους ώμους λέγοντας: έπεσες σε περίπτωση,τι να κάναμε,δεν ένοιωθε,έπρεπε να στις αφαιρέσω...

ΥΓ 31,5 βαθμούς..πως να κοιμηθώ χωρίς ac . .

Sent from my MT11i using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

γνωστός μου, που του είχαν κλέψει το αυτοκίνητο, το βρήκε επειδή το είχαν αφήσει κι έκλεινε γκαράζ. Οπότε, αν σας κλείνουν να το καταγγέλετε. Μπορεί να είναι κλεμένο, και να το βρει αυτός που του το κλέψαν (έχω τον πόνο μου εγώ :p)

Link to comment
Share on other sites

-μπατσοζ: αντε τελειωνε,γρηγορα,σβελτα και πολυ βαρυς εισαι κτλπ κτλπ

-lemoi με υφος ηρεμο και σε σκεπτικο: καλα ηρεμησε ρε φιλε τα χαρτια ψαχνω(του αμαξιου)

-μπατσοζ: δεν ειμαι φιλος σου και κουνησου ρε μυστηριε τυπε αντε κτλπ

-lemoi με επιφοιτηση τσακωνα :οκ δωσε μου τον αριθμο σου να το παμε αλλιως αφου εχεις ορεξη(μιας και εξαντληθηκε η ηρεμια)

-μπατσοζ: καλα οκ αν θελω ξερεις γιατι σε παω μεσα τωρα; θες να πας μεσα για κανα βραδακι να σαρεσει; ανοιξε πορτμπαγκαζ και βγαλτα ολα εξω, σηκωσε καθισματα ανοιξε ντουλαπια κτλπ κτλπ.

Του κανει ο διπλα: αραξε ελα τελειωνε αστονε, με κανει νοημα να μην τα βγαλω ολα εξω, εγινε η καταγραφη οποτε καλη συνεχεια ΚΒΒΤΥ...

οταν με σταματανε οι πιο μεγαλοι σε ηλικια και δουν οτι υπαρχουν χαρτια ολα κομπλε,

τελειωνουν και την κανουν, αυτοι της ηλικιας μου πανω κατω 20-25 πολυ στρατηγιλικι....:flag::shout:

τεσπα αλλη μερα σημερα...οποτε καλημερααα

Link to comment
Share on other sites

-μπατσοζ: αντε τελειωνε,γρηγορα,σβελτα και πολυ βαρυς εισαι κτλπ κτλπ

-lemoi με υφος ηρεμο και σε σκεπτικο: καλα ηρεμησε ρε φιλε τα χαρτια ψαχνω(του αμαξιου)

-μπατσοζ: δεν ειμαι φιλος σου και κουνησου ρε μυστηριε τυπε αντε κτλπ

-lemoi με επιφοιτηση τσακωνα :οκ δωσε μου τον αριθμο σου να το παμε αλλιως αφου εχεις ορεξη(μιας και εξαντληθηκε η ηρεμια)

-μπατσοζ: καλα οκ αν θελω ξερεις γιατι σε παω μεσα τωρα; θες να πας μεσα για κανα βραδακι να σαρεσει; ανοιξε πορτμπαγκαζ και βγαλτα ολα εξω, σηκωσε καθισματα ανοιξε ντουλαπια κτλπ κτλπ.

Του κανει ο διπλα: αραξε ελα τελειωνε αστονε, με κανει νοημα να μην τα βγαλω ολα εξω, εγινε η καταγραφη οποτε καλη συνεχεια ΚΒΒΤΥ...

οταν με σταματανε οι πιο μεγαλοι σε ηλικια και δουν οτι υπαρχουν χαρτια ολα κομπλε,

τελειωνουν και την κανουν, αυτοι της ηλικιας μου πανω κατω 20-25 πολυ στρατηγιλικι....:flag::shout:

τεσπα αλλη μερα σημερα...οποτε καλημερααα

ωραιος...

σχεδον πλησιασες τον dunkel stern... :rofl:

να θυμαστε, αυτοι οι τυποι παντα τρεμουν την ηρεμια και την γνωση...

Link to comment
Share on other sites

ωραιος...

σχεδον πλησιασες τον dunkel stern... :rofl:

να θυμαστε, αυτοι οι τυποι παντα τρεμουν την ηρεμια και την γνωση...

καθισα διαβασα ολοκληρο το νομο σχεδον που λεει για την αντιμετωπιση

που πρεπει να υπαρχει οταν ψαχνουν ιδιωτικη περιουσια και οτι πρεπει

να ζητας τον αριθμο του ωστε σε οποιοδηποτε γεγονος να μπορεις να μαθεις ποιος ητανε,

γενικα μεχρι και οτι ειναι παρανομο το να σε θεωρησει παρανομο ενω δεν εισαι και δεν εχεις παραβει κατι ή

δεν εχεις κανει καποιο παραπτωμα. Αλλα βεβαια εκεινη τη στιγμη ειδικα αν σε εχουν σταματησει

σε κανα κρυμμενο δρομακι δε βρισκεις ακρη....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.