Jump to content


Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

την πιο θερμή καλημέρα στον νέο ανανεωμένο ΛΑΜΠΗ μας....πολύ μου αρέσει...ευχαριστούμε
 
@astrolabos μιας και έχασες κατά την μεταγωγή το avatar μου δεν πετάγεσε σε μια παραλία να γράψεις στην αμμο με ομορφα καλλιγραφικά γραμματα "sstav 2014-2015" και να το βάλουμε....

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο το νεο φόρουμ,μια ερώτηση μόνο από εμένα,γιατί δεν μπορώ να δω τις αγγελίες?

Δεν είναι ακόμα έτοιμος ο τομέας των αγγελιών, σύντομα όμως θα είναι.

Δες εδώ:

 

http://www.thelab.gr/topic/139806-καλώς-ήρθατε-στο-ανανεωμένο-thelabgr/?p=2089264

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο και καλοταξιδο να συνεχισει να ειναι, οπως ηταν μεχρι και χτες..!  και απροβληματιστο...!! 

 

φαινεται πως επιτελους, ηταν αναγκαια η αλλαγη. στα δικα μου ματια, ειχε αρχισει και γινοταν βαρετη  η προηγουμενη πλατφορμα.  θες λογω συνηθειας...?  θες λογω "οκνηροτητας" της προηγουμενης πλατφορμας...?   δεν ξερω σιγουρα.....!  παντως η αλλαγη μου ηρθε πολυ ευχαριστα..!  

 

μπραβο σε οσους ασχοληθηκαν για τη μεταβαση....! 

 

 

ΥΓ. και μια ερωτηση προς MODS:  δεν ειναι bug, γι αυτο δεν ρωταω στο αντιστοιχο section, η ωρα δεν μπορει να γινει ελληνικη? και οχι  UTC..?  η υπαρχει αλλος λογος που κρατατε την UTC time?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο εκ πρώτης όψεως το νέο interface και ευχαριστούμε για τον κόπο και τα ξενύχτια που ρίξατε.Το αποτέλεσμα πιστεύω σας δικαίωσε.

Φαντάζομαι μικροπροβληματάκια στην πορεία θα βγουν , θα εντοπιστούν και θα διορθωθούν.

Και πάλι καλορίζικο με υγεία σε όλους

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και δεν δουλεύει και το tapatalk; F@ck yeah!Ναι να ξεψαχνίσουμε αλλά όχι να φέρω και το χρυσό φτυάρι.

Tapatalk σήμερα, subscriptions δυστυχώς δεν μπόρεσαν να μεταφερθούν, αν μπορούμε να κάνουμε κάτι για αυτό θα το φτιάξουμε όμως :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.