Jump to content



Post yer picz!


chroma

Recommended Posts

Σα να μην έφταναν όλες οι χαζομάρες που ανεβάζουμε στο φόρουμ, να και ένα ποστ σαν αυτό.. :flower: (για τους adminz)

Η ασχήμια δεν είναι δικαιολογία..!

post-35-1416070809,4789_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καθαρα για παραπλανητικους λογους, ποσταρω φωτογραφια απο το '91, στην πλεον καγκουραδικη ηλικια των 16 ετων. Οσοι με εχουν γνωρισει απο κοντα θα εχουν ξεραθει στο γελιο by now... :shifty:

post-129-1416070809,5908_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ESTRANGED

βαγγ?????????// αντε ρεεεεεεεεεεεεεεεεε

βαλε εκεινη με το αγγουρι {κετσι .... dont be bothered with this one mind vag...(γεια σου νεε γιουζερ γμτνκννμσ ! )

Ο Βαγκ ειναι Αθήνα .Τπν εχω κλειδωμένο σπιτι μου δεν μπορεί να απαντήσει

:D

Link to comment
Share on other sites

το Αβαταρ....

Εκτός αυτού η μόνη που έχω σε αρχείο ειναι μία που βγήκε απο ψηφιακή ενός φίλου. Ο kallileo πιθανόν θα καταλάβει με ποιόν ειμαι :D.....

CHOSEN NO COMMENT το IQ μου δεν επαρκει για να συλλάβω την εκταση του νοήματος της φωτογραφίας :blink:

post-138-1416070809,8502_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από alex_000

το Αβαταρ....

Εκτός αυτού η μόνη που έχω σε αρχείο ειναι μία που βγήκε απο ψηφιακή ενός φίλου. Ο kallileo πιθανόν θα καταλάβει με ποιόν ειμαι :D.....

αμαν......

τι κανεις εκει με τον "φονια" ρε???

εισαι της συνωμοταξιας??

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από alex_000 [Σήμερα, στις 00:05]

το Αβαταρ....

Εκτός αυτού η μόνη που έχω σε αρχείο ειναι μία που βγήκε απο ψηφιακή ενός φίλου. Ο kallileo πιθανόν θα καταλάβει με ποιόν ειμαι :D.....

CHOSEN NO COMMENT το IQ μου δεν επαρκει για να συλλάβω την εκταση του νοήματος της φωτογραφίας :blink:

Ποιος είναι αυτός ρε; Ο Halford; :p :p :p

O metal god έρχεταιιιιιι.

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινα και γω χτες να ποσταρω φωτογραφία μου(το αβαταρ σε μεγαλύτερη θα έβαζα...) αλλά...

ήμουν 25 ώρες άυπνος και είχα το φορητό πάνω σε γυάλινο τραπεζάκι... ’ρχισε να με παίρνει ο Μορφέας, έγειρα μπροστά, και λόγω του ότι είμαι και κάποιου βάρους... το γυαλί έσπασε, έριξα μια κεφαλιά στην οθόνη, το vaio έπεσε, ένας καφές που είχα στο τραπέζι ΔΕΝ άγγιξε το φορητό ευτυχώς, όμως τα χέρια μου τα "άγγιξαν" τα γυαλιά και θα δείτε τα αποτελέσματα. Αφού μάζεψα το Pc με αίματα στα χέρια, δεν έπαθε τίποτα "εμφανισιακά" και η οθόνη δεν έπαθε τίποτα επίσης, πήγα και έδεσα τα χέρια μου και μετά κατευθύνθηκα προς το pc. Το pc έκανε reboot μόνο του, και μετά άρχισε ένας μαραθώνιος αποκατάστασης του σκληρού ο οποίος μάλλον χτύπησε (Δεν ξέρω αν το χτύπημα αποκαθίσταται, αλλά αυτός δεν έβγαλε κανένα πρόβλημα στα απανωτά scandisks και μετά από 4-5 reboots άρχισε κανονικά).

Τέλος πάντων θα πόσταρα φωτογραφία μου αλλά κάποιος μάλλον δεν ήθελε (κριτική από πάνω λέτε?!) οπότε θα ποστάρω αυτές...

post-71-1416070810,4706_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.