Jump to content



Post yer picz!


chroma

Recommended Posts

προς kallileo και alex000

Eρχεται το συνεργιο απο ιαπωνια την παρασκευη εως κυριακη για συνεντευξη...για το φετινο k1-max

μαλλον θα ειμαι απο κει...και 8α βγει απολειστικη φωτο με το μιχαλη και το logo του lab...

ετσι για το Post ρε γμτ.

το απογευμα θα σας στειλω φωτο που εβγαλα απο περυσι οταν ειχε παλι ερ8ει το ιδιο συνεργιο για συνεντ. και φωτογραφιση...υπ'οψιν δεν εχουν δημοσιευθει πουθενα.

και το καλυτερο ....οπως και περυσι 8α δω πρωτος εν ελλαδι τις κασσετες (official) του k1max και μετα θα τις δωσω στο ring sports και στο Mιχαλη...

αρε για να εχεις conne με το σκηνοθετη του k1.....χεχε...

dont worry οι κασσετες θα κοπιαριστουν

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo

Εδω ειμαι στο χαρεμι μου στην Ιαπωνια.

Ο Alex000 μπορει να επιβεβαιωση.

Ναι ειναι οντως ό kallileo όταν ήταν πιο αδύνατος... :D

zarra τον αγώνα με τον τουρκο τον εχω δει ήδη... (ολοκληρο) .. Καθε άλλος αγώνας καλοδεχούμενος... :)

Link to comment
Share on other sites

ρε Kallileo ....

κα'να τηλεφωνακι απο τα γιαπωνεζικα μωρακια εχεις?????:inlove:

εχω μια σχετικη αδυναμια στα σχιστοματικα κιτρινιαρικα κοριτσακια και αναρωτιομουν μπας και????:jump:

Εδω μια φωτο απο προσφατες διακοπες στo Miami που μπορει να τις ενδιαφερει.......amigo.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen [Σήμερα, στις 18:24]

Καλα ρε, πατε να βγαλετε γκομενες απο το TheLab.gr ;... :p

Εκλεκτε μου φιλε οταν προκειται για σχιστοματικα, κιτρινιαρικα μελαχροινακια Ασιατικης προελευσης (αντε μεχρι Κορεα κατεβαινω, πιο κατω μαυριζουν πολυ και με χαλαει.....).....

Ναι ,το κανω και αυτο!!!!

:inlove: αδυναμια?

πες το οπως θες.......

αλλα ....

japanese babes rulezzzzzzzzzzzz :worship: :worship: :worship:

Link to comment
Share on other sites

Κοπριτη ειναι να παω το καλοκαιρακι αμα είναι να σε πω.

Αλλα λογω του ογκου μου μου πεφτουν λιγο λιλιπουτιες αλλα για σενα μια χαρα θα είναι.

Προσεξε ομως είναι μικρα μονο στο ματι γιατι στο................

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από alex_000 [Χθες, στις 15:32]

zarra τον αγώνα με τον τουρκο τον εχω δει ήδη... (ολοκληρο) .. Καθε άλλος αγώνας καλοδεχούμενος... :)

Λεω για το περυσινο k1max (με τον τουρκο ηταν αυστραλια και οχι για κ1 ηταν ...solak)

με το masato.

Μας εστειλαν τις κασσετες απο ιαπωνια και μετα απο 2 εβδομαδες τις δωσαμε στο mike (και μετα πηγαν sevenX και Magic στο ring sports...

εε κατι τετοιο 8α γινει και φετος

post-363-1416070816,4491_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras

Λεω για το περυσινο k1max (με τον τουρκο ηταν αυστραλια και οχι για κ1 ηταν ...solak)

με το masato.

Μας εστειλαν τις κασσετες απο ιαπωνια και μετα απο 2 εβδομαδες τις δωσαμε στο mike (και μετα πηγαν sevenX και Magic στο ring sports...

εε κατι τετοιο 8α γινει και φετος

Εισαι τυχερος... εγω ναγκάζομαι και διαβάζω περιγραφες στο ιντερνετ και φαντάζομαι τα knock out .... Α ΡΕ ΕΛΛΑΔΑ....... αν και μάλλον η κατάσταση θα αλλάξει προς το καλύτερο.... :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo [Σήμερα, στις 10:10]

Κοιτα Zarra δεν ξερω τι θα κανεις αλλα θα κανεις ολους τους αγωνες divx και θα τους κυκλοφορησεις στο thelab.gr

χμ....;) not bad idea at all...

πολυ ξυλικι λεμε...:boxed:

Αρε μιχαλακη μας εχεις τρελανει ολους :confused:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.