Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Τραγικό το βλέπω αυτό όχι αστείο :hm:

Το έχω πει ξανά, ο τίτλος λέει: ''Ανέκδοτα, αστεία και λοιπά παρατράγουδα''

Ας το ξεκαθαρίσουμε, εδώ να βάζουμε μόνο αστεία video?

Αν κάτι δεν είναι ούτε αστείο (όπως αυτό), ούτε αξιόλογο να μπει στο άλλο thread που αρμόζει να μπει?

Link to comment
Share on other sites

Το έχω πει ξανά, ο τίτλος λέει: ''Ανέκδοτα, αστεία και λοιπά παρατράγουδα''

Ας το ξεκαθαρίσουμε, εδώ να βάζουμε μόνο αστεία video?

Αν κάτι δεν είναι ούτε αστείο (όπως αυτό), ούτε αξιόλογο να μπει στο άλλο thread που αρμόζει να μπει?

Για να το ξεκαθαρίσουμε άλλαξα τον τίτλο, αφιερωμένο :p. Αν δεν είναι αστείο, ούτε αξιόλογο, βάλτο στο ΠΟΘ για να φας κάρτα από τον Άστρο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

- Ελενίτσα μου, αν κερδίζαμε στο Τζόκερ, τι θα έκανες;

- Μωρό μου, θα έπαιρνα τα μισά λεφτά που δικαιούμαι και θα πήγαινα να κάνω την ζωή μου...

- Λοιπόν, κέρδισα 7,20 ευρώ, ορίστε τα 3,60 ευρώ σου, και σάλτα και γα**σου, Ελενίτσα μου!

Link to comment
Share on other sites

Για να το ξεκαθαρίσουμε άλλαξα τον τίτλο, αφιερωμένο :p. Αν δεν είναι αστείο, ούτε αξιόλογο, βάλτο στο ΠΟΘ για να φας κάρτα από τον Άστρο :hehe:

Μάλιστα....εδώ πρόκειται περί σκευωρίας! Υπάρχει μεθοδευμένη επίθεση με σκοπό την απαξίωση των video μου!:p

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=NiOrrMfnD4M]How to protect your car from hail - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα....εδώ πρόκειται περί σκευωρίας! Υπάρχει μεθοδευμένη επίθεση με σκοπό την απαξίωση των video μου!:p

Eντωμεταξυ ουτε το προστατεψε και εφαγε αυτος το χαλαζι της αρκουδας...

ΒΡΕΕΕΕ ΟΟΥΥΡΤΤΤΤ ΤΟ ΚΑΡΟ σιγα μην βγω στο χαλαζι και το σκεπαζω.

Έχω φάει περίπου 30 κιλά κεφτεδάκια απο το ΙΚΕΑ και πέρα απο ενα ελαφρύ χλιμίντρισμα δεν εχω παρατηρήσει κατι σοβαρό.. Να ανησυχώ;

Ο γητευτης των κεφτέδων

- που σε ολα τα φαγαδικα για να παραγγειλετε σας φερνουν κατ'αλογο, δεν σας προβληματισε ποτε;

- Οπως καταλαβαινετε κοριτσια, μη περιμενετε τον πριγκηπα πανω σε αλογο. Πεζος θα ρθει. Τα φαγαμε ολα.

- Εδωσα στο αλογο μου κεφτεδακι απο τα ΙΚΕΑ και αφησε πανω του λιγα λουλουδια..

- Καλά στο 3ο ταμείο στα ΙΚΕΑ έχει μια γκόμενα...ΑΛΟΓΟ!

- Ο γύρος αλόγου λέγεται carousel?

- Κεφτεδάκια παχνί

- Μια όμορφη κεφτέδα με 2 άλογα...

- Ιπποσιτιζόμαστε

- Σύμφωνα με ανακοίνωση της Φερράρι, από σήμερα το λογότυπο της εταιρείας θα είναι ένας κεφτές ΙΚΕΑ

- Εκατσε μια μύγα στο κεφτεδακι μου κι εγινε αλογομυγα

- Με πόσα κεφτεδακια απο το ικεα φτιαχνω καρουζέλ;

- Φήμες λένε ότι ο ΣΕΦ στα ΙΚΕΑ ήθελε το ένα τ'αλογο να είναι άσπρο, όπως τα όνειρα που έκανε παιδί...

- Καταπληκτικά αυτά τα ΙΚΕΑ Fψrεda.

- Τα ΙΚΕΑ τον δεκαπενταύγουστο θα σερβίρουν το Αλογάκι της Παναγίας

- Aν τα κεφτεδάκια του ΙΚΕΑ έχουν κρέας αλόγου, ο σολωμός έχει κρέας ιππόκαμπου;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.