Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

- Κώστα, αμάρτησες και γι αυτό θα περάσεις όλη την δεύτερη ζωή σου στο κρεβάτι με αυτή τη γυναίκα.

Και ήρθαν τα διαβολάκια και τον παίρνουν και τον πάνε σε εκείνη. Μετά έρχεται η σειρά του Νίκου.

Ανοίγει λοιπόν μια άλλη πόρτα και βλέπει μια άλλη γυναίκα κακάσχημη, χειρότερη και από μάγισσα που ζει στη Σομαλία, 2,20 ύψος, 50 κιλά, πολύ βρώμικη και γεμάτη μύγες, με λίγα λόγια χειρότερη και από την πρώτη.

Λέει ο διάβολος:

- Νίκο, αμάρτησες και γι αυτό θα περάσεις όλη την δεύτερη ζωή σου στο κρεβάτι με αυτή τη γυναίκα.

Και τα διαβολάκια τον παίρνουν και τον πηγαίνουν εκεί.

Ο Γιάννης που είχε δει τα προηγούμενα δεν ήξερε τι να κάνει. Είχε τρομοκρατηθεί, φοβόταν μήπως του βγει καμία κακάσχημη, αλλά εκείνη τη στιγμή ανοίγει μια τρίτη πόρτα και βγαίνει η Σίντυ Κρόφορντ.

Ο Γιάννης τρελάθηκε, άρχισε να λέει τι τυχερός που ήταν, οπότε λέει ο διάβολος:

- Σίντυ, αμάρτησες!!!

Link to comment
Share on other sites

Είναι ένα κορίτσι που πήγε πρώτη μέρα στο σχολείο.

Εκεί τη βρίσκει μια παρέα παιδιών

- Γεια σου

-Γεια

-Πώς σε λένε?

-Colgate

-Έχεις το όνομα από εκείνο το προϊόν

- Ναι το ξερω, είπε εκείνη και άρχισε να κλαίει

-Είπα κάτι που δεν έπρεπε? ρωτάει το παιδί που τη ρώτησε για το όνομα

-Μα καλά δεν κατάλαβες? τον ρώτησαν οι υπόλοιποι

-Τι να καταλάβω?

-Είναι η Colgate sensitive

Link to comment
Share on other sites

φίλε μη το γελάς καθόλου..ένας χειροπράκτης με έσωσε από βέβαιο χειρουργείο στην σπονδυλική στήλη...τώρα δεν λέω η διαφήμιση του είναι λίγο κάπως του συγκεκριμένου...

Link to comment
Share on other sites

Δεν το εβαλα σαν αστειο, αλλα σαν περιεργο. ανυγουεη...

Εχω περασει και εγω απο τετοιους και οταν μου κρακαραν (no relation to cracks/warez) τον λαιμο, ενοιωσα απιστευτη ανακουφιση.

EDIT: Αυτο ειναι αστειο... :hehe:

9de71756-3ecc-46ff-852e-fd7f833fb0cb.jpg

Έγινε επεξεργασία από YDinopoulos
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.