Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Tι τον κοροϊδεύουμε τον Ογκουνσότο;

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=5Igly75CDUw]ΤΖΙΜΗΣ ΠΑΤΙΚΑΣ - PATIKAS ( ΕΡΤ 2 - 1986 ) - YouTube[/ame]

Εντάξει, ομογενής είναι ο Πατίκας, αλλά το γέλιο του το βγάζει.. :hehe:

Επίσης γέλιο και κλάμα μαζί βγάζει και ο Θεοφιλόπουλος στο 0.54..

Ερώτηση αθλητικού δημοσιογράφου! :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Tι τον κοροϊδεύουμε τον Ογκουνσότο;

.............

Εντάξει, ομογενής είναι ο Πατίκας, αλλά το γέλιο του το βγάζει.. :hehe:

Επίσης γέλιο και κλάμα μαζί βγάζει και ο Θεοφιλόπουλος στο 0.54..

Ερώτηση αθλητικού δημοσιογράφου! :tomato:

Μια χαρά βγάζεις νόημα από αυτά που λέει. Σε κανένα σημείο δεν δυσκολεύεσαι να καταλάβεις τι εννοεί. Η ερώτηση πάλι για την μη έξοδο του τερματοφύλακα δεν είναι άκυρη.

Υ.Γ. Προσωπικά το video θα το έβαζα στα αξιόλογα. Να κάτσουν σήμερα μετά το ματς δύο αντίπαλοι παίκτες έτσι ήρεμα ανάμεσα στον κόσμο και να συζητήσουν μια φάση που έκρινε ένα ματς; Μάλλον χλωμό.

Έγινε επεξεργασία από yanni
Link to comment
Share on other sites

Πω πω ρε συ...

Ο άλλος σε εκνεύρισε στο άλλο thread, εδώ κάνεις σοβαρό-ανάλυση;

Εϊπε κανείς ότι δεν βγάζεις νόημα από αυτά που λέει;

Άστο. Με ξενέρωσες εντελώς λέμε. Ξανά....

:rant:

Έγινε επεξεργασία από Snips
Link to comment
Share on other sites

pictures_of_the_day_17.jpg

Έχουμε καλύτερους(ο ένας είναι σε άδεια βέβαια τώρα)

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=iUuqIRwsJkw]Καμμένος: Το παιχνίδι Ολυμπιακός-Εφές έγινε στο ΣΕΦ για να σαμποτάρει τους ΑΝΕΛΛ - YouTube[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=P-elOawuDh8]Η μεγαλύτερη μπούρδα που ακούστηκε στη Βουλή - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε καλύτερους(ο ένας είναι σε άδεια βέβαια τώρα)

Έχει ξανασυζητηθεί το συγκεκριμένο αλλά δεν πειράζει η επανάληψη

Όταν κλίνεις ένα χώρο η μια δουλειά, ο θεός ο ίδιος να κατέβει, θεωρείται απατεωνιά να την πάρεις πίσω.

Αυτά βεβαίως δεν τα καταλαβαίνεις αν είσαι υπάλληλος και δεν έχεις διακινδυνεύσει ποτέ τα λεφτά σου σε επιχείρηση.

Link to comment
Share on other sites

Έχει ξανασυζητηθεί το συγκεκριμένο αλλά δεν πειράζει η επανάληψη

Όταν κλίνεις ένα χώρο η μια δουλειά, ο θεός ο ίδιος να κατέβει, θεωρείται απατεωνιά να την πάρεις πίσω.

Αυτά βεβαίως δεν τα καταλαβαίνεις αν είσαι υπάλληλος και δεν έχεις διακινδυνεύσει ποτέ τα λεφτά σου σε επιχείρηση.

Για γίνε ποιο αναλυτικός/συγκεκριμένος. Τι εννοείς; Τι έχει ξανά συζητηθεί;

Link to comment
Share on other sites

Για γίνε ποιο αναλυτικός/συγκεκριμένος. Τι εννοείς; Τι έχει ξανά συζητηθεί;

Εάν πάω εγώ στο στάδιο και κλίσω ημερομηνία, το στάδιο θεωρείται δικό μου εκείνη την ημέρα. Δεν έχει δικαίωμα κανένας να με βγάλει από την επιχείρηση μου. Αυτοί είναι κανόνες του καπιταλισμού.

Ας το κάνανε αυτό σε κάνα Μελισσανίδη, να τους "ασπαζότανε κρύους" η μάνα τους την άλλη μέρα και δικαίως

Link to comment
Share on other sites

Εάν πάω εγώ στο στάδιο και κλίσω ημερομηνία, το στάδιο θεωρείται δικό μου εκείνη την ημέρα. Δεν έχει δικαίωμα κανένας να με βγάλει από την επιχείρηση μου. Αυτοί είναι κανόνες του καπιταλισμού.

Ας το κάνανε αυτό σε κάνα Μελισσανίδη, να τους "ασπαζότανε κρύους" η μάνα τους την άλλη μέρα και δικαίως

εχεις μεγαλη αγαπη στον Τιγρη :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.