Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

παιδιά μια μικρή παράκληση.. επειδή λέτε spoiler αλλά δεν λέτε για τι, παρακαλώ να το γράφετε :rolleyes:

ευχαριστώ

Συγγνώμη φίλε μου αλλά εγώ δεν ανέφερα κανένα σποιλερ.Απλά μίλησα για το δεύτερο επεισόδιο κ κάποια hints(Υπάρχουν fake k real) τα οποία δεν τα καταλαβαίνεις μέχρι δείτε όλο το επεισόδιο.

Sent from my LG-P990 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Wd0BEZc.png

Συνάδελφος (άλλος τώρα :p) ο οποίος παρακολουθεί τη σειρά αλλά δεν έχει δει κανένα από την 4η σεζόν γιατί θέλει να τα δει μαζεμένα του έλεγα προχθές ότι παίζει με τη φωτιά.....

Ε σήμερα μου είπε ότι όπως άκουγε ραδιόφωνο το πρωί και τελειώνει το τραγούδι στο ξεκάρφωτο ο εκφωνητής πετάει το μέγα spoiler :hehe:

Εγώ του τα 'λεγα..

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφος (άλλος τώρα :p) ο οποίος παρακολουθεί τη σειρά αλλά δεν έχει δει κανένα από την 4η σεζόν γιατί θέλει να τα δει μαζεμένα του έλεγα προχθές ότι παίζει με τη φωτιά.....

Ε σήμερα μου είπε ότι όπως άκουγε ραδιόφωνο το πρωί και τελειώνει το τραγούδι στο ξεκάρφωτο ο εκφωνητής πετάει το μέγα spoiler :hehe:

Εγώ του τα 'λεγα..

Η αντίδρασή σου:

WebbedSpotlessAlligatorsnappingturtle.gif

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Τα πρωτα επεισοδια ειναι πολυ μετρια.Τοσο που σκεφτηκα να το παρατησω.

Εφερνε και πιο πολυ σε αυτοτελη επεισοδιακια και ειχα ξενερωσει.

Απο καποια φαση και μετα απογειωνεται.

Εχει και φοβερα εφε για σειρα.

Εδιτ

Ειδα το pilot του person of interest kai λιγο απο το δευτερο επεισοδιο.

Ολη η σειρα ετσι παει?

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.