Jump to content



Ομαδική αγορά DVD-CD από την Disc Impex αυτό το Σάββατο 21/01/2006


RootX

Recommended Posts

Καιρός να πάμε λοιπόν για μια ακόμη Ομαδική Αγορά DVD-CD στην Disc Impex αυτό το Σάββατο 21 Ιανουαρίου 2006 και ώρα 12.30 το μεσημέρι.

Μετά από επικοινωνία με τους υπεύθυνους της Disk Impex, μας γνωστοποιήθηκαν τα ακόλουθα:

1. Ειδικά για τα μέλη των TheLab και PcTechnology - Overclockers που θα συμμετάσχουν στην ομαδική αγορά, το ποσοτικό όριο των 1500 τεμαχίων για μειωμένες τιμές, καθορίζεται σε 1000.

Φυσικά καθένας μπορεί να πάρει από οποία κατηγόρια θέλει, όσα κομμάτια επιθυμεί.

2. Μετά την ολοκλήρωση της διαδικασίας, θα διενεργηθεί κλήρωση μεταξύ όσων έχουν συμμετάσχει στην ομαδική αγορά και είναι παρόντες. Τα δώρα που θα κληρωθούν (ευγενική προσφορά της Disk Impex Hellas) είναι

α) Ένα (1) DVD +/- RW PLEXTOR PX-750

β) Δύο (2) DVD +/- RW PLEXTOR PX-716

Τα nicknames των τυχερών θα ανακοινωθούν στο παρόν thread, μετά την ολοκλήρωση της Ομαδικής Αγοράς.

3. Από τον τιμοκατάλογο της Disk Impex, δεν υπάρχουν διαθέσιμα τα παρακάτω είδη.

TAIYO YUDEN +R 4x SPINDLE100 GOLD

TAIYO YUDEN -R 4x SPINDLE100 GOLD

TAIYO YUDEN +R 8x SPINDLE100 PRINTABLE WHITE INKJET

TAIYO YUDEN -R 8x SPINDLE100 PRINTABLE WHITE INKJET

THAT’S -R 8x SLIM 5mm ΠΟΛΥΧΡΩΜΑ

THAT'S +R 8x J/C 10mm CERAMIC COAT

PLEXTOR +R 4x J/C 10mm

----------------------------------

Όσοι είστε από επαρχία παρακαλούμε να στείλετε πμ προς τον χρήστη The Lab με πλήρη στοιχεία και την παραγγελία σας, ώστε να φροντίσουμε εμείς.

Αν θέλει κάποιος από Θεσσ/κη να συγκεντρώσει και να μου στείλει λίστα, θα εξυπηρετούσε καλύτερα :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 40
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από ea6gka

οι τιμες ομως ειναι οι ιδιες που αναγραφονται στη ιστοσελιδα τους ετσι?

Αρχική απάντηση από RootX

1. Ειδικά για τα μέλη των TheLab και PcTechnology - Overclockers που θα συμμετάσχουν στην ομαδική αγορά, το ποσοτικό όριο των 1500 τεμαχίων για μειωμένες τιμές, καθορίζεται σε 1000.

Link to comment
Share on other sites

Αυτα με το ceramic coat είναι τα κλασσικά ασημένια απο πάνω; Απο την πρώτη ομαδική τα περισσότερα μου κάνουν κολληματάκια στο οικιακό DVD. Τα TDK παίζουν κομπλέ. Τα that's είναι σαν αυτά του e-shop;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓΙΩΡΓΟΣ

στην disk impex θα συναντηθουμε ολοι δηλαδη?οχι τιποτα αλλο αλλα ειναι και μικρο το μαγζι.

Δεν διευκρινίστηκε αν ο δημιουργός του παρόντος thread θα είναι παρόν.

Αν είναι, όλα τα υπόλοιπα είναι οδοντόκρεμες. Τι στο μαγαζάκι της DI, τι στο ΣΕΦ ένα και το αυτό είναι. :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

το πιθανότερο είναι να είμαι

Μισό να βάλω reminder στο Qtekι.....''Θερμοσίφουνας Σάββατο 21/1 09:00'' :p

Χωρίς πλάκα πάντως, Thelab, Pctechnology κλπ.....Χαμός θα γίνει....Δεν τολμώ καν να σκεφτώ την πιθανότητα να έρθω. Θα στείλω την παραγγελία σε κανά τσιράκι μου. :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc [Σήμερα, στις 17:59]

Μάλλον δεν κατάλαβες καλά....Εσύ είσαι το τσιράκι μου! :p

οουφφφφφφφφ....την γλυτωσα.....:D

μετα απο εκεινο το στακερ του κοπριτη ακομα περιμενω τα βαρεα ενσυμα:flex:

εμενα ποιο καλο παιδακι θα παει να μου φερει?:p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.