Jump to content



Tι να εχει αραγε το pc??


GoriLLakoS

Recommended Posts

ακουστε ενα κουφο που εχω παθει κ παιδευομαι 2 μερες τωρα.....σε εναν υπολογιστη(pentium 3 733) εβαλα 2 σκληρους ,εναν 6 κ εναν 8 γιγα οι οποιοι ηταν απο αλλον υπολογιστη κ στην εκκινηση μου εβγαλε οτι λειπουν κατι αρχεια κ δεν ξεκινουσε....τσπ...κανω φορματ κ εγκατασταση απο την αρχη κ εβγαζε παλι το ιδιο......!οποτε βγαζω εναν 40αρη απο αλλον υπολογιστη κ τον βαζω στο ιδιο μηχανημα κ εφτανε μεχρι εκει που λεει pc device list.... κ μετα κολλουσε κ δεν εμπαινε ουτε αυτος....τι μπορει να φταιει στο μηχανημα???:help:

Link to comment
Share on other sites

δουλευε...πριν κανα χρονο με εναν 15αρη επανω...αλλα λειτουργουσε κανονικοτατα....δηλ δεν τον ειχα ανοιξει εναν χρονο επειδη ειχα αφαιρεσει τον σκληρο κ κατι αλλα...

Link to comment
Share on other sites

πηγα το πρωι στουρναρη για να βρω καμια μεταχειρισμενη μητρικη για ΡΙΙΙ.....τελικα δεν βρηκα κ πηρα μια jetaway(η καπως ετσι),καινουρια IDE......τα βαζω πανω....τιποτα....εβαλα επανω στο μηχανημα 4 διαφορετικους σκληρους ο ενας εκ των οποιων αγοραστηκε σημερα κ ειχα βαλει τα windows φρεσκα φρεσκα....παλι τιποτα....συνεχεια μου βγαζει την οθονη που λεει για κανονικη εκκινηση των windows,εκκινηση με εντολες DOS,ασφαλης εκκινηση κ τετοιες μπουρδες....κ οτι κ να πατησω,η επομενη οθονη ειναι μαυρη με μια ασπρη κατω παυλα στην αρχη της πανω πανω...κ αυτο!!!!τιποτα παραπανω,τιποτα παρακατω....μου εχει βγαλει την πιστη να το φτιαξω......

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.