Jump to content



BF3 Limited + Extras, KEYs


papatsonis

Recommended Posts

για διάφορους προσωπικούς λόγους σκέφτομαι πολύ σοβαρά να μη το εγκαταστήσω καν... το BF3, οπότε "Πωλείται όπως είναι επιπλωμένο.."

1)BF3 Limited Edition (Back to Karkand & Physical Warfare Pack DLC)

2)Dogtag & Specact DLC

τα κλειδιά του 2 τα έχω παραλάβει καιρό τώρα, του 1, σύμφωνα με το site(buygamecdkeys), θα αποσταλούν αύριο.

υ.γ.> όπως είπα το σκέφτομαι ακόμη, οπότε δεν δεσμεύομαι τελεσίδικα ότι δε τα χρησιμοποιήσω/ακυρώσω την αγγελία, για αυτό το λόγο αν κάποιος καίγεται τόσο πολύ από Day1 να το ξεκινήσει, ας προσπεράσει ;)

υ.γ.2> σε περίπτωση συναλλαγής, θα γίνει κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό και αποστολή των κλειδιών με email σε λογαριασμό που θα μου υποδείξετε.

update : here

Link to comment
Share on other sites

Συνεπώς αυτή εδώ δεν είναι μια αγγελία, αλλά μια ενημέρωση του forum ότι _ενδέχεται_ να διαθέσεις το game προς αγορά αύριο;

Με τη σειρά μου να αναφέρω πως αύριο ενδέχεται να φάω μουσακά αλλά μπορεί και να παραγγείλω σουβλάκια οπότε μην βιαστείς να φτιάξεις 4 μερίδες μάνα,δεν εγγυώμαι τίποτα! :dance3::dance3::dance3:

Link to comment
Share on other sites

Συνεπώς αυτή εδώ δεν είναι μια αγγελία, αλλά μια ενημέρωση του forum ότι _ενδέχεται_ να διαθέσεις το game προς αγορά αύριο;

Με τη σειρά μου να αναφέρω πως αύριο ενδέχεται να φάω μουσακά αλλά μπορεί και να παραγγείλω σουβλάκια οπότε μην βιαστείς να φτιάξεις 4 μερίδες μάνα,δεν εγγυώμαι τίποτα! :dance3::dance3::dance3:

τυπικά δεν έχεις άδικο, γιατί όπως είπα (και ήδη έχω απαντήσει και σε ένα πμ), είναι προσωπικοί οι λόγοι και ακόμη το σκέφτομαι αν αξίζει να το δώσω ή να το κρατήσω σε καμιά γωνιά να υπάρχει, για όταν βρεθεί χρόνος/διάθεση. Ουσιαστικά την "ευκαιρία" να ΜΗΝ ασχοληθώ μαζί του ψάχνω εν είδει αγοραστή, κάτι που πιθανόν να το είχες καταλάβει, αν "έκοβες βόλτες" και σε άλλα τμήματα του φόρουμ εκτός του "παζαριού" ;).

υ.γ.> μην είσαι "χαζός" και αφήσεις το μουσακά για σουβλάκια :p

Link to comment
Share on other sites

Το ότι αυτό που δείχνεις είναι η standard version, ενώ αυτό που αναφέρω η limited edition, το κατάλαβες «ή να κάνω και κακά..»

Σαν πολλοί «Το Παζάρι exclusive.. users» μαζεύτηκαν ξαφνικά ή είναι ιδέα μου...

υ.γ.> μου άρεσε μπορώ να πω η ιδέα του [MENTION=5325]Zenor[/MENTION], και μέχρι αύριο θα έχει εμπλουτιστεί με ένα μαθηματικό πρόβλημα (γνώσεις 1ης-2ας λυκείου το πολύ), όποιος το λύσει πρώτος, got it ;) (θα είναι λίγο nerd-φάση βέβαια. : p)

Φοβάμαι ότι δεν θα έχει και πολύ σχέση με αγγελία βέβαια τότε..:D

Link to comment
Share on other sites

βασικα οντως δεν το προσεξα..

αλλα φανταστικη η προσφορά σου και παλι χωρις να το ψαξω και πολυ 28.16€ + 5 = 33,16

Battlefield 3 Limited Edition + Karkand - CD Key (IN STOCK)

G2PLAY.NET - BE SMART, PAY LESS ;) :: Battlefield Series :: Battlefield 3 SpecAct Kit DLC + DogTag DLC Pack

σκεψου το καλυτερα δεν αξιζει πουλα το 40 και αν θες κανε μας το χατηρι και δωστο 35 pls Λευτερη !!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν..

τα δεδομένα έχουν ως εξής :

provlima-transp-6567.png

1) Το τρίγωνο ΑΒΓ είναι ΙΣΟΠΛΕΥΡΟ.

2) Τα ΔΒ, ΔΑ, έχουν ακέραιο μήκος

3) Το ΔΑ είναι μια Σημαντική ημερομηνία..

Να βρεθεί η ακτίνα του κύκλου.. :D

-Τυπικές(sic) Μαθηματικές γνώσεις όπως είπα και πιο πάνω, χρειάζεται λίγα πράγματα από Γεωμετρία 1ης/2ας Λυκείου, και από κάποιο σημείο και μετά αρκετές πράξεις.., εκτός αν το αυτοματοποιήσετε με κάποιο τρόπο(π.χ. ένα μικρό προγραμματάκι για να τελειώσετε πιο γρήγορα, για κανένα άλλο λόγο..:tomato:) και βέβαια Φαντασία.. :)

Ο Πρώτος ενεργός χρήστης που θα ποστάρει εδώ το αποτέλεσμα(και σε πμ οι λεπτομέρειες της λύσης), δικό του το BF3 LE Key (Το Specact/Dog Tag θα δοθεί σε φίλο ήδη κάτοχο),

(Εξαιρούνται "Sleepers" χρήστες σαν τον από πάνω.. που ξαφνικά μετά από 4 χρόνια.. αποφάσισαν να ενεργοποιηθούν.. με 2 ποστ όλα και όλα στις αγγελίες... -για να μην υπονοήσω τπτ βαρύτερο περί 2/3 accounts... )

Tick Tock..:magic:

υ.γ.> [MENTION=5889]splash[/MENTION] συμπάθα με που δεν παρακολουθούσα το xe.com ανελλιπώς, όταν σκεφτόμουν να τα βάλω (τα 40$ του buygamecdkeys, με την ισοτιμία που έδινε το paypal, έβγαινε σχεδόν 30€ +τα 6€ του Specact(ναι έχεις δίκιο έχει πάει 5€ τώρα), εξ ού και το αρχικό 35€.

Link to comment
Share on other sites

βασικα οντως δεν το προσεξα..

αλλα φανταστικη η προσφορά σου και παλι χωρις να το ψαξω και πολυ 28.16€ + 5 = 33,16

Battlefield 3 Limited Edition + Karkand - CD Key (IN STOCK)

G2PLAY.NET - BE SMART, PAY LESS ;) :: Battlefield Series :: Battlefield 3 SpecAct Kit DLC + DogTag DLC Pack

σκεψου το καλυτερα δεν αξιζει πουλα το 40 και αν θες κανε μας το χατηρι και δωστο 35 pls Λευτερη !!!!

Φιλική υπενθύμιση:

"Απαγορεύεται το thread spoiling. Αν η τιμή είναι υπερβολική, ναι επιτρέπεται να γίνει δημόσια σύσταση, αλλά αν το προϊόν το βρίσκετε 1.5 ευρώ φτηνότερο σε Πορτογαλλικό online shop, δεν μας ενδιαφέρει."

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια, γιατί δεν υφίσταται η αγγελία με την αρχική της μορφή ;). Το πολύ πολύ αν δεν υπάρξει πρόοδος στο πρόβλημα σε διάστημα 15 ημερών ,που το απεύχομαι, να το αντικαταστήσω με κάποια ευκολότερη "δοκιμασία" και "φτού από την αρχή" :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.