Jump to content



Cooler Master's Stacker


soki

Recommended Posts

Προσωπικα δεν θα το επαιρνα. Ειναι ακριβο, Πρεπει να αγορασεις μετατροπεις για 3.5'' ,δεν ειναι αλουμινιου, δεν εχει αφαιρουμενο tray και δεν εχει πολυ χωρο μπροστα. Για μενα το μονο θετικο του σε σχεση με τα περισσοτερα κουτια ειναι οτι υποστηριζει και ΒΤΧ.(αν και το τροφοδοτικο του δεν ειναι ΒΤΧ)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Κατά την προσωπική μου άποψη έχει το προσόν του ελεύθερου χώρου στο κάτω μέρος.

Σε αυτόν μπορείς να τοποθετήσης ψυγείο, κυκλοφοριτή, τεποζητο, χωρίς να έχεις την φοβία ότι σε τυχούσα διαρροή θα πλημμυρίσουν μητρική κάρτα γραφικών κλπ.

Link to comment
Share on other sites

LianLi>all. Δεν θα εδινα ποτε τοσα λεφτα για κουτι (ισως) αλλα ειναι ο,τι πιο ομορφο, ευρυχωρο και ελαφρυ εχω δει. Δεν πιστευω πως θα μπορουσε ποτε ανθρωπος να πει "δε με βολευει το LL", σε οτιδηποτε εκτος ισως απο την τιμη του ή αν ψαχνει για HTPC.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

...Δεν πιστευω πως θα μπορουσε ποτε ανθρωπος να πει "δε με βολευει το LL"..

Έτσι ακριβώς.. χωράει τα πάντα.. Παράδειγμα φέρνω το δικό μου:

Τριπλό ψυγείο στην οροφή, 3 μπλοκ σε cpu/gpu/chipset/2 αντλίες/2 τάνκ και όλα αυτά μέσα στο κουτί με τους σωλήνες να κάνουν βόλτες. Συν όλο το υπόλοιπο hardware..

Μπορεί να τα έσκασα χοντρά μιας κι ήμουν από τους πρώτους σχετικά που πήρα PC75.. αλλά δε το μετάνιωσα :T: :T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD [Σήμερα, στις 11:04]

Έτσι ακριβώς.. χωράει τα πάντα.. Παράδειγμα φέρνω το δικό μου:

Τριπλό ψυγείο στην οροφή, 3 μπλοκ σε cpu/gpu/chipset/2 αντλίες/2 τάνκ και όλα αυτά μέσα στο κουτί με τους σωλήνες να κάνουν βόλτες. Συν όλο το υπόλοιπο hardware..

Μπορεί να τα έσκασα χοντρά μιας κι ήμουν από τους πρώτους σχετικά που πήρα PC75.. αλλά δε το μετάνιωσα :T: :T:

Θα συμφωνήσεις ότι δεν είναι το καλύτερο οι σωλήνες από την οροφή να τρέχουνε με τα καλώδια του τροφοδοτικού.

Όπως ότι οι ανεμιστήρες του ψυγείου τσιμπάνε κάποιον από τον ζεστό αέρα που ανεβαίνει.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Kostas7GTR [Σήμερα, στις 19:46]

Ναι είναι γ@μάτο αλλά αν το γραντζουνίσεις ...

Θα το ασφαλισω!!!Χε!Χε!λεω να παρω το κουτι με παραθυρο κ να παρω κ αλλο ενα πλαινο το οποιο θα χαραχτει με λειζερ με κανενα περιεργο σχημα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Βασιλης [Σήμερα, στις 13:28]

DJD κ εγω στο ιδιο εχω κατασταλαξει κ οπου να 'ναι παω να το τσιμπησω...σε μαυρουλι ομως....!!!!Χε!χε!

Νομιζω ο Κοπριτης πουλαει ενα μαυρο LianLi σε ξεφτιλα τιμη, φουλ εξτρα, μπορει και να κανω λαθος, check it ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από prokopas [Χθες, στις 23:07]

Δεν τρελλάθηκα κιόλας από την εμφάνισή του. Αν σας αρέσει όμως όλα τα υπόλοιπα έρχονται δεύτερα.

τι εννοεις τα υπολοιπα ερχονται δευτερα

Link to comment
Share on other sites

τα υπολοιπα εννοει τις γνωμες των αλλων πανω σε αυτο το θεμα...αμα εσενα σ'αρεσει γιατι να κατσεις να ακους τι λενε οι αλλοι γι'αυτο...???

@chosen το κουτι που εχει ο κοπριτης ειναι το pc61

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.