Jump to content



MSI RX9800Pro πρώτες εντυπώσεις


vdeseris

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από mortisboy [Σήμερα, στις 03:14]

....την ιδια σκεψη εκανα και εγω.....η msi ...γενικοτερα τα προσεχει κατι τετοια...!!!;)

Αντε...μεγιες και καλοδουλευτη.......

..Υ.Γ αντε ...αντε βγαλε το hs να δουμε τι κρυβεται απο κατω!!:jump:

Ύστερα από απαίτηση πολλών τηλεθεατών..... η MSI γυμνή! Το σύστημα ψύξης πολύ προσεγμένο και κουμπώνει πολύ ωραία. Με δυσκόλεψε λίγο στο να το βγάλω αλλά μάλλον γιατί είναι 4 παρά! Ο πυρήνας R360 και οι μνήμες hynix 2.8

post-745-1416071034,3528_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από RootX

Πως θα έχει το overdrive ωρέ? δεν έχει pcb ΧΤ.

Ας του απαντησει καποιος γιατι εχω πολυ δουλεια και δεν προλαβαινω....

λοοοοοοολ

Οπως ειπε και ο Ρουτ, Κωστα, η καρτα πρεπει να εχει και PCB της XT για να δουλεψει το overdrive....

Καλη ωρα σαν την δικη μου(πρωην του Ρουτ).....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka [Σήμερα, στις 12:00]

παιδια το pcb ειναι απο 9700 προ? η 9500 προ? με εχει μπερδεψει πολυ πρωτη φορα βλεπω τετοια 9800προ

MSI RULES! :devil: Μιχάλη από block τι γίνεται?? Και μία πιο κοντινή:

post-745-1416071034,883_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από steve_m [Σήμερα, στις 16:12]

ΣΤΗ ΦΩΤΟ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΒΥΣΜΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΔΕΣΗ ΤΗΣ ΚΑΡΤΑΣ ΜΕ ΤΟ ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ???? 12V???

Αν προσέξεις είναι στο πάνω μέρος της κάρτας προς τα αριστερά και είναι floppy connector

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓΙΩΡΓΟΣ [Σήμερα, στις 00:33]

ωρε παιδες τι 9800pro ειναι αυτη? Η δικια μου με τον xp 2400+ δεν πιανει τετοια score στο 3d mark γιατι τετοια διαφορα?(στο default ολα γυρω στα 5500 μου δινει):...:

Default τελείως (με high quality στο control panel) είχα 5850, με performance 6080 και κλοκαρισμένη αρκετά την κάρτα το τελευταίο σκορ (6866). Ο 2400+ είναι στα 2Ghz ενώ εγώ τον έχω στα 2.2 ;)

Link to comment
Share on other sites

Πηρα και εγω μια μετα την απογοητευση με την Χ800 της Ασους. 250 ευρωπουλα και πολυ software για τα λεφτα αυτα. Καλη ποιοτητα απεικονισης και επιδοσεις. Μια τιμια προταση για 9800 προ.

(Ασχημα μαντατα για οσους περιμενουν 6800...κατα αυγουστο - σεπτεμβρη μερια οι πρωτες...)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.