Jump to content



Κατα απο το κοντινο παρελθον.....


Vagouridis

Recommended Posts

Μια καλη παρασκευη και καθως ημασταν αραχτοι στο κλασσικο πια meeting και ξυναμε τις μυτες μας υπο την επιβλεψη των αυταρχικων μοντερατορων ( Chroma , endu aka Pronstar )σκαει μυτη το μεγαλο αφεντικο , ο ανθρωπος πισω απο ολα , ο ψηλος ξανθος γαλανοματης...ο Μητσουκλας.....πρωτη κινηση να δειξουμε την υπακουη μας στο Boss και αμεσως δειξαμε ποσο αγαπαμε τον λαμπη ζωγραφιζοντας πανω στην σκονη απο το αυτοκινητου του Ζαχου...

post-32-1416071033,3946_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αλλα οτι και να καναμε για να ευχαριστησουμε το ψηλο ξανθο και γαλανοματη αυτος εκει σκυθρωπος να επιβλεπει και να κρινει .......αλλα εμεις μετα τον τιμωτησαμε και του καψαμε την DFI http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=3952, να μαθει το κακο αφεντικο.....

post-32-1416071033,5049_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

LOL o Σουηδός θυμάμαι τα είχε βάλει μαζί μου. Θυμάμαι χαρακτηριστικά που γυρνάει και μου λέει

Eπεα πτερόεντα από Σουηδό

Δεν έχεις να πας πουθενά το κατάλαβες αυτό που σου λέω!!!!!

το βλέμμα του (diabolus diabolicus) μου πάγωσε το αίμα...

Τεσπα προσπαθώ να το πίσω να κάνει τα μαλλιά του decapaz αλλά δε θέλει :p

Link to comment
Share on other sites

προς αποφυγη παρεξηγησεων, ο αυθεντικος διαλογος

- λοιπον, αντε να τελειωνουμε. εχω γυρισμα. να βαλουμε το Modded bios και να φυγω

- εισαι με τα καλα σου; και τι θα κανουμε μετα. θα αφησεις το bios saviour

- μα τι λες; δεν ειναι δικο μου. το δανειστικα και το θελει το παιδι. αντε να το βαλουμε. εχω και ξανθια συμπρωταγωνιστρια και με περιμενει.

- μα πας καλα; θα βαλεις modded bios, θα παρεις το bios saviour και θα πας στην ξανθια; Δεν έχεις να πας πουθενά το κατάλαβες αυτό που σου λέω;

για ντεκαπαζ δεν το σκεφτομαι, αλλα ενα χρωμοσαμπουαν για να κρυψουμε τα ασπρα δεν θα ηταν κι ασχημη ιδεα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael [Σήμερα, στις 00:13]

LooooooooooL

Mα καλα δε τον βλεπεις?!?!?

Ιδιος Σουηδος ειναι! :p

Τι να πούμε και εμεις(moi et DjD) όταν ένα βροχερό απόγευμα περιμέναμε σουηδό, ξανθό, ψηλό, στο Πλαίσιο και έσκασε μύτη αυτή η φάτσα???

Σοκαριστήκαμε τα μάλα....

:p

Link to comment
Share on other sites

LOL ακολουθεί η Final έκδοση του διαλόγου καθότι η προηγούμενη ήταν Beta, παρακαλώ αναβαθμίστε της εντυπώσεις στο μυαλό σας στην τελευταία final έκδοση. και μη ξαναflashάρεται σε beta.

- λοιπον, αντε να τελειωνουμε. Μου έστειλα μήνυμα η κοπέλα μου και έχω να την δω 2 μέρες, έχω αργήσει ήδη θα με γ****σει

- εισαι με τα καλα σου; και τι θα κανουμε μετα. θα αφησεις το bios saviour

- μα τι λες; δεν ειναι δικο μου. το δανειστικα και το θελει το παιδι. να το βαλουμε τώρα να δούμε αν POSTάρει και αν υπάρξει πρόβλημα θα γίνει η δουλεία αύριο, σου λέω μαύρο φίδι που με έφαγε.

- μα πας καλα; θα βαλεις modded bios, θα παρεις το bios saviour και θα πας στην κοπέλα σου; Δεν έχεις να πας πουθενά το κατάλαβες αυτό που σου λέω;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

LOL ακολουθεί η Final έκδοση του διαλόγου καθότι η προηγούμενη ήταν Beta, παρακαλώ αναβαθμίστε της εντυπώσεις στο μυαλό σας στην τελευταία final έκδοση. και μη ξαναflashάρεται σε beta.

:):):)

Link to comment
Share on other sites

μα τι ψευτης!!! το μεγαλυτερο ονομα μετα τον γκουσγκουνη στη show biz, σπιτι 200 τετραγωνικα με καθρεπτες στο ταβανι, δερματινους καναπεδες και λαμπες περιεργες και εχει και κοπελια να τον περιμενει

περιμενεις κανενας να σε πιστεψει;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από .38-.45

μα τι ψευτης!!! το μεγαλυτερο ονομα μετα τον γκουσγκουνη στη show biz, σπιτι 200 τετραγωνικα με καθρεπτες στο ταβανι, δερματινους καναπεδες και λαμπες περιεργες και εχει και κοπελια να τον περιμενει

περιμενεις κανενας να σε πιστεψει;

παρακαλώ ακολουθήστε την οδηγία που δόθηκε

και μη ξαναflashάρεται σε beta
οι beteς δε θα σας δώσουν την πνευματική ισορροπία που περιμένετε. :p
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από .38-.45

μα τι ψευτης!!! το μεγαλυτερο ονομα μετα τον γκουσγκουνη στη show biz, σπιτι 200 τετραγωνικα με καθρεπτες στο ταβανι, δερματινους καναπεδες και λαμπες περιεργες και εχει και κοπελια να τον περιμενει

περιμενεις κανενας να σε πιστεψει;

Από το nick και μόνο, καταλαβαίνεις πολλά.....

και στην τελική, ένα search έκανα ο κακομοίρης και φαίνεται ότι endu και sex πάνε πακέτο.

google's results for endu + sex

Link to comment
Share on other sites

Xααχαχαχχαχαχαχαχχχ!!

Εεεεε ρε γλεντιααααα!

ΥΓ

Βαγγ βαλε κανενα συννεφακι-μπαλονακι-παπαρ...εεχμμ γενικα κατι βρε αδερφε πανω απο τις φατσες!Ετσι για reference....! :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από .38-.45 [Σήμερα, στις 01:36]

μα τι ψευτης!!! το μεγαλυτερο ονομα μετα τον γκουσγκουνη στη show biz, σπιτι 200 τετραγωνικα με καθρεπτες στο ταβανι, δερματινους καναπεδες και λαμπες περιεργες

smilie_gruenweiss.gifsmilie_gruenweiss.gifsmilie_gruenweiss.gifsmilie_gruenweiss.gifsmilie_gruenweiss.gif

Link to comment
Share on other sites

Να προσθεσω και εγω οτι ξερω οτι ειχε να παει σε γυρισμα , αλλα προσπαθουσε να βρει δικαιολογια να φυγει αφου η διψα του για το μωρο που τον περιμενε στο στουντιο ηταν μεγαλη .....Παρτε και μια εικονα απο την συμπρωταγωνιστρια χωρις πολλες πολλες αποκαλυψεις.

post-32-1416071034,526_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.