Jump to content



E-Gate, HP και άθλια εξυπηρέτηση


Wizard!

Recommended Posts

Εχω ηδη αλλαξει απο ΗΡ και πουλαω Dell εδω και κανα 5μηνο. Εχω ακουσει ΤΙΣ μ@λακιες απο το σερβις τους. Και φυσικα απο το να ξεφτιλιζομαι στους πελατες μου, απλα τους εκοψα μαχαιρι.

(μεχρι που με πηραν τηλεφωνο και με ενημερωσαν οτι δεν εφτασα τον στοχο για το 2ο εξαμηνο του 2011 κ ρωτουσαν το γιατι..)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Case closed... Το μηχάνημα δούλεψε τελικά χωρίς προβλήματα. Στήθηκε, τύπωσε, scanαρε.

Έστειλα κι ένα χεστήριο/ιστορικό στο Board of Directors της ΗΡ, αλλά δεν πήρα ούτε read receipt ούτε απάντηση. Πρόβλημα τους φυσικά, εγώ απλά τους ενημέρωσα τι κατάσταση επικρατεί εδώ. Αν δε θέλουν, ας την αφήσουν έτσι, για εμένα έκλεισε το κεφάλαιο ΗΡ Hellas.

Link to comment
Share on other sites

Με πήρε πριν λίγο από την εξυπηρέτηση πελατών της ΗP Hellas ο κ.Γκ., ο μόνος άνθρωπος που με εξυπηρέτησε σωστά και πρόθυμα σε όλο αυτό το διάστημα, να με ενημερώσει ότι τους πήγε το email μου μέσω των κεντρικών της HP και πως έχει καταγραφεί σαν μέρος της υπόθεσης, όπου θα τεθεί υπό συζήτηση για τη βελτίωση των υπηρεσιών τους...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.