Jump to content



Cosmote και χρήση εκτός παγίου και μπαρμ******λα


ARMAGEDDON

Recommended Posts

καλημέρα παιδιά σήμερα ήρθε ο λογαριασμός του τηλεφώνου και εκεί που έπρεπε να είναι 40/45 ευρώ είναι 60 .. κοιτάω στις λεπτομέρειες και βλέπω 14 ευρώ σε Σύντ. κωδ. & μη γεωγρ. Αριθμοί _ τι είναι αυτό ???

ευχαριστώ για τον χρόνο σας

Link to comment
Share on other sites

Την έχω πατήσει και εγώ, γι αυτό στο λέω. Όμως για κάποιο λόγο όταν παίρνεις τέτοιους κωδικούς σου λένε χρέωση για κινητά,για να ξέρεις τι σου γίνεται. Επίσης κανένα πρόγραμμα της Cosmote δεν περιλαμβάνει δωρεάν χρόνο για τέτοιυς κωδικούς.

Link to comment
Share on other sites

Κάπου είχα διαβάσει πως βάζεις το 210 πριν τον πενταψήφιο και μετά το 00 και χρεώνεσαι αστικό. Πχ. αντί για 11880 παίρνεις 2101188000. Σε εμένα πάντως δεν δουλεύει.

Link to comment
Share on other sites

Κάπου είχα διαβάσει πως βάζεις το 210 πριν τον πενταψήφιο και μετά το 00 και χρεώνεσαι αστικό. Πχ. αντί για 11880 παίρνεις 2101188000. Σε εμένα πάντως δεν δουλεύει.

ισχυε παλιοτερα για μικρο χρονικο διαστημα

"ενημερωθηκαν" ομως και το διορθωσαν

επισης , ξυλο γιατι θελουν ;

σε ενημερωνει η υπηρεσια πως 1,17~Ε περιπου ειναι η χρεωση για πληροφ.τηλ. καταλογου.αν παρεις και μιλησεις 2 λεπτα και σε συνδεσουν και μιλησεις κανα 3λεπτο να τα 5Ε παραπανω το λιγοτερο

αν αυτο συμβει 2 φορες η καλεσεις και 2-3 φορες την υπηρεσια εξυπ. πελατων να το 15αρι..

αλλα δε καταλαβαινω γιατι φταινε..

Link to comment
Share on other sites

βγηκα κι εγω εκτος παγιου, δυο ευρω απο συντομους μη γεωγραφικους αριθμους, και τρια ευρω απι βονταφον, πραγματικος χρονος 4' χρεωσιμος 8:44,

και δυο ευρω σε σταθερα, που δεν καλω ποτε. γιαυτο κοψανε την αναλυση;

Link to comment
Share on other sites

γιαυτο και πρέπει να σε ενημερωνει ο εργαζομενος του τηλ. κεντρου οτι η χρεωση συνεχιζεται

για να μη παρει ο πελατης μετα και ζηταει πιστωση λογαριασμου

fixed

δεν συμβαίνει πάντα και ίσως και να μην γίνεται πάντα σκόπιμα (ευχέρεια/διάθεση του kathemianou υπαλλήλου)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.