Jump to content



Albatron 8800GT και Palit HD4850


Qparadox

Recommended Posts

2 καρτούλες προς πώληση...

1) Albatron 8800GT

Με 2 εξόδους DVI

Τιμή: 30 ευρώ

Η κάρτα λειτουργεί ΑΡΙΣΤΑ και δεν έχει ποτέ κλοκαριστεί. Ψύχετο από υδρόψυξη (ελέω ησυχίας). Αντικαταστάθηκε από μία 4890 και παρέμεινε στο ράφι για κανά χρόνο. Πριν μερικές μέρες, τοποθέτησα την εργοστασιακή της ψύκτρα και την δοκίμασα.

Είναι εκτός εγγύησης.

2) Palit HD4850

Με 2 εξόδους DVI και s-video είσοδο

Η κάρτα λειτουργεί ΑΡΙΣΤΑ και δεν έχει ποτέ κλοκαριστεί. Ψύχετο από after market ψύκτρα (επίσης ελέω ησυχίας), αλλά τώρα έχω τοποθετήσει την εργοστασιακή ψύκτρα.

Είναι εκτός εγγύησης.

Τιμή: 30 ευρώ

ΟΡΟΙ ΠΩΛΗΣΗΣ:

1) Παραλαβή από την Καλλιθεα (κοντά στην Πλ. Δαβάκη)

Αποστολή ταχυδρομικώς γίνεται (αντικαταβολή/κατάθεση), αλλά ο αγοραστής αναλαμβάνει το κόστος αποστολής.

2) Όπως έγραψα, οι κάρτες λειτουργούν άψογα, αλλά δεν μπορώ να βρω τις αποδείξεις. Είναι εκτός εγγύησης. Για να μην έχουμε όμως συγκινήσεις, δίνω εγώ εγγύηση 7 ημερών, καλή τη πίστει. Απλά θα πρέπει η κάρτα να είναι στην ίδια λειτουργική κατάσταση (δηλ. να ΜΗΝ μου την στείλετε πίσω καμμένη). Τυχόν έξοδα αποστολής (από και προς εμένα) βαρύνουν τον αγοραστή.

3) Παζάρια και ανταλλαγές ΔΕΝ με ενδιαφέρουν, εκτός κι αν έχετε κάτι πραγματικά έξυπνο να προτείνετε! :T:

Link to comment
Share on other sites

ενδιαφερομαι για την 8800 GT αλλα θα σου απαντησω σιγουρα μεχρι Δευτερα μεσιμερι (αν μπορεις να την κρατησεις μεχρι τοτε)

ειναι single slot η dual?

αν θυμαμαι καλα η Albatron ηταν single

Σε ποια περιοχη εισαι?

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=13069]crazy[/MENTION] ant: Η 8800gt είναι single slot. Περιοχή Καλλιθέα (κοντά στην Πλ. Δαβάκη)

Για την 4850, έχει ενδιαφερθεί πρωτος ο greenforce. Αν τυχόν αλλάξει κάτι, ενημερώνω εδώ.

Link to comment
Share on other sites

sorry για την καθυστερημενη απαντηση

αποσυρομαι για την καρτα γιατι ο φιλος για τον οποιο προοριζοταν θελει εξοδο HDMI

και παλι συγνωμη για την καθυστερηση

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.