Jump to content



desktop μεταχειρισμενο


bigojik

Recommended Posts

Μεχρι να παρω εναν καλο υπολογιστη, θελω να παρω εναν να κανω την δουλεια μου.Να μπενω στο ιντερνετ και να δουλευω το visual studio.Μπορειτε να με βρειτε εναν μεταχειρισμενο υπολογιστη, οσο πιο φτηνο γινετε, για να μην αργησω να παρω τον επομενο.

Βρηκα αυτον τον υπολογιστη απο το ebay. Desktop PC AMD Athlon II X4 635 2,9GHz, 2 GB Arbeitsspeicher 500 GB Festplatte | eBay

Δειτε λιγο τα χαρακτηριστικα του και πειτε μου αξιζει τον κοπο να τον παρω

Link to comment
Share on other sites

Αρχικά δεν στέλνει στην Ελλάδα...οπότε άκυρο...

Για την δουλειά που λες, παίρνεις και από δω ένα σύστημα της προκοπής, με λίγα παραπάνω ακόμα και καινούργιο...

Link to comment
Share on other sites

εχω μιλησει με καπια παιδια και με ειπαν οτι οι καινουριες τεχνολογιες (μιτρικες επεξεργαστες κλπ κλπ) θα βγουν μεσα στα 2 τριμηνα του 2012 γιαυτο δεν βιαζομε να παρω καλο pc.Θα βαζω καθε μηνα στην ακρη ενα ποσο και μολις βγουν ειτε εχω μαζεψει 1000 ειτε 2000Ε θα τον παρω αλλα μεχρι τοτε θελω ενα απλο μηχανημα να μπενω στο ιντερνετ και να χειριζομε visual studio.Αυτος ειναι ο λογος που θελω ενα φτηνο pc.Δεν θελω να βαλω παραπανω λεφτα απο 250-300 ευρω στον μεταχειρισμενο για να μην μειωθει το μπατζετ του καινουριου pc.Δεν εχω ιδεα απο χαρακτηριστικα υπολογιστων και θελω την βοηθεια σας.Βρηκα και αυτον Ολοκληρωμενα PC | ricardo.gr (Ημερομηνία λήξης: 24.12.2011 21:55)

Ειναι και απο την πολη μου και θα τον παρω μεσα σε λιγες ωρες.Τον εγκρινετε εσεις αυτον.Αλλιως δωστε με ενα λινκ απο το φορουμ να συνενωηθω με το παιδι .Έυχαριστω παιδια.

Καλες γιορτες σε ολους και καλα χριστουγεννα

Link to comment
Share on other sites

Με αυτά τα χρήματα φτιάχνεις κάτι αξιοπρεπέστατο απο τις αγγελίες στα εδώ forums...

Εγώ απο μεταχειρισμένα και ευκαιρίες είχα φτιάξει το καλοκαίρι του '10 σύστημα με

Athlon X4 630, M/B, 4GB Ram, CM 700W Modular, Lian-Li PC-7FN, Xigmatek S1283, Samsung Spinpoint 1TB με budget γύρω στα 350-380.

;)

Link to comment
Share on other sites

εγω θα σου λεγα καλυτερα να κοιταξεις και χρυση ευκαιρια... www.xe.gr ;-) σορρυ για την διαφημιση..

στα φορουμ σιγουρα βρισκεις προσφορες αλλα πρεπει να εισαι σβελτος πολυ...

Link to comment
Share on other sites

εχω μιλησει με καπια παιδια και με ειπαν οτι οι καινουριες τεχνολογιες (μιτρικες επεξεργαστες κλπ κλπ) θα βγουν μεσα στα 2 τριμηνα του 2012 ...

Μην σκέφτεσαι ποτέ έτσι...αν το πας έτσι δεν θα πάρεις ποτέ...πάντα κάτι νέο θα είναι στα σκαριά...

Link to comment
Share on other sites

σόρρυ κιολας, αλλά είναι περιττή πολυτέλεια ο ssd σε low budget σύστημα.

από την άλλη μια εγκατάσταση windows να κάνει, τα έφαγε τα 40 γίγα.

από την παράλλη όλο και κάτι θα κατεβάσει κάποια στιγμή.

τα 500 γιγα έχουν περίπου 90 ευρω. ας δει σε μετάχειρους παρά σε ssd.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.