Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

Ωπ τώρα το είδα    Quali: 15min (22:00 - 22:15)    :( sorry  mad_dog μου είναι αδύνατον τέτοια ώρα μπορεί να είμαι ακόμα στη δουλειά .

Ίσως όταν το κάνουμε τις Κυριακές το πρωί να τα ξαναπούμε .

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τι θα σκεφτούν τώρα αυτοί οι άνθρωποι για μένα μετά από αυτά που θα διαβάσουν ???

Nα μην ασχοληθουν με το rf2, ισως;

 

@mad_dog, ασε τη μπουρδα το Ε.Μ.Υ. sim και 15 Δεκεμβρη ξεκιναμε, ετσι;

http://www.thelab.gr/topic/143433-squad/?p=2465302

Μην σε ψαχνω...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραία παρέα μου φαίνεται έχεις εκεί mad κάτι μου λέει πως το μέλλον μας στο rf2 είναι πολλά υποσχόμενο . :)

Xάρηκα για τη γνωριμία χθες εύχομαι να τα ξαναπούμε ,κρίμα που δεν μπορώ να τρέξω απόψε μαζί σας . :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το σύμπαν συνομωτεί εναντίον μου,φαίνεται πως δεν πληροφορήθηκε πως δεν θα τρέξω η λειτουργεί προληπτικά για να προλάβει το κακό .

Σου λέει παλαβός είν΄ αυτός μπορεί να κάνει τα αδύνατα δυνατά κάτσε να του ρίξω μια καταιγίδα με μπόλικους κεραυνούς να είμαστε σίγουροι.

Τελικά μου τά κανε μαντάρα το μισό σπίτι έχει κανονική τάση και το υπόλοιπο χαμηλή λόγω τριφασικού.

Αντε καλό αγώνα mad και μη μασάς είσαι αρχηγός ! :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα τους λυπηθώ καθόλου !!!

Σαν ένας απο τους 300 θα σταθώ όρθιος μέχρι τελικής πτώσης !!!

 

Θα τους ισοπεδώσω !!!

 

edit: Ευτυχώς ήρθε ο marmagas...

 

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Τα εχω κατεβασει...Και ετρεχα προχθες με το μονοθεσιου το Θεου στο Magny Cours!!!

Αχ

Ενα δακρυ κυλησε οταν πηρε μπροστα η Mclaren Honda

Έγινε επεξεργασία από GeoF1
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

jual7b45.jpg

 

 

Mόνο για χεράτους...

 

Server is up...

 

 

 

Υ.Γ. (τρέχετε με δική σας ευθύνη, για τυχον ατυχήματα ή ζημιές πληρώνετε οι ίδιοι. Σεβόμαστε τα κορίτσια στα pit και δεν τα χουφτώνουμε !!!)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

H Williams '91 δεν ήταν αυτή που ήταν τίγκα στα ηλεκτρονικά (Active Suspension κυρίως το οποίο κρατούσε πάντα το ίδιο ακριβώς ύψος από το έδαφος με αποτέλεσμα εξωπραγματικούς χρόνους) τα οποία απαγορεύτηκαν μετά από μια σεζόν και ακόμα είναι απαγορευμένα; Για μένα η F1 ήταν αντρικό άθλημα μέχρι τα τέλη της δεκαετίας του 80, τώρα ούτε κάν κάθομαι να δώ βαριέμαι αφόρητα :/

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.