Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

Σκέτη πόρωση το Πορσικό και του πάνε πολύ τα rovals  :wub:


 



 


 


super είναι 


εγώ δεν το απολαμβάνω τόσο δεν μπορώ να φτιάξω ένα setup στα μέτρα μου 


αν μπορούσες να ανεβάσεις το δικό σου για να πάρω μια ιδέα θα σου ήμουν ευγνώμων 


έψαξα δεξιά και αριστερά αλλά δεν βρήκα πουθενά setup για το συγκεκριμένο car λες και είναι κρατικό μυστικό 


Έγινε επεξεργασία από aliakas
Link to comment
Share on other sites

Eπαναλαμβάνω όσοι θέλετε να πάρετε μέρος διαλέξτε αμάξι !

Το πρόγραμμα των αγώνων θα ανακοινωθεί τις επόμενες ημέρες.

Είμαι ακόμα σε διαπραγματεύσεις με τους χορηγούς [emoji14]
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

Σκέτη πόρωση το Πορσικό και του πάνε πολύ τα rovals  :wub:

 

 

 

super είναι 

εγώ δεν το απολαμβάνω τόσο δεν μπορώ να φτιάξω ένα setup στα μέτρα μου 

αν μπορούσες να ανεβάσεις το δικό σου για να πάρω μια ιδέα θα σου ήμουν ευγνώμων 

έψαξα δεξιά και αριστερά αλλά δεν βρήκα πουθενά setup για το συγκεκριμένο car λες και είναι κρατικό μυστικό 

 

 

Δεν έχει και κανένα ιδιαίτερο μυστικό το setup εκτός ότι ανεβάζω το steering στις 24 μοίρες.

 

ΥΓ Βάλε με ότι ομάδα θέλεις @@mad_dog

 

Porsche.zip

Έγινε επεξεργασία από geovas77
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το έχω ερωτευτεί αυτό το mod από τα vid που έχω δει, κρίμα που δε βγήκε σε προσφορά το rfactor 2 σε αυτά τα sales ίσως το έπαιρνα.

 

(Τουλάχιστον έχει -60% το project cars)  :hehe:

Έγινε επεξεργασία από D4rkst3EL
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ίσως γιατί το είχαν σε προσφορά πριν κάνα μήνα

οι περισσότεροι από εδώ μέσα τότε το αγόρασαν 

εγώ το είχα πάρει από το 2013 50-60 ευρώ lifetime

και από τότε πάω καμαρωτός στις πίσω θέσεις :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχίζει δυναμικά το 2016, Flat 6 @ Sebring Full Grid Online Race 1/1/2016 @ racedepartment servers. Πολλές μάχες, σχετικά καθαρός αγώνας για μένα και ένα ανεξήγητο κόλλημα του rFactor 2 που όμως επανέρχεται και με αφήνει να τελειώσω τον αγώνα.

 

 

Καλή Χρονιά σε όλους !

Έγινε επεξεργασία από geovas77
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι που ενώ ψάχνω δε το βρήκα. Όταν βγάζει η ISI καινούριο content είτε σε μορφή update είτε σε μορφή car/track. Αν έχεις την απλή έκδοση χωρίς lifetime subscription και χωρίς το ετήσιο subscription, τα update θα τα πάρεις?

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι που ενώ ψάχνω δε το βρήκα. Όταν βγάζει η ISI καινούριο content είτε σε μορφή update είτε σε μορφή car/track. Αν έχεις την απλή έκδοση χωρίς lifetime subscription και χωρίς το ετήσιο subscription, τα update θα τα πάρεις?

Τα update του παιχνιδιου θα τα παρεις. Τα update για cars/tracks μπορεις να τα κατεβασεις μονος σου. Τωρα με την εκδοση steam νομιζω πρεπει να συμβαινει ακριβως το ιδιο.
Link to comment
Share on other sites

εγώ που το έχω το game εκτός steam μπορώ με κάποιο τρόπο να το βάλω στο steam ?

https://commerce.rfactor.net/steam-transfer-form

Αν δεν έχεις lifetime, θα χάσεις τον εναπομείναντα online χρόνο σου μόλις κάνεις το migrate.

Έγινε επεξεργασία από gchristod
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις άμεσες απαντήσεις αλλά τώρα αναρωτιέται κανείς το εξής. Αφού η ISI κοστολογεί το game προς 30 ευρώ για την engine, όλο το content, τα update, κλπ.

Τότε το επιπλέον 50άρικο που πάει? Για να χουμε το δικαίωμα να πατήσουμε το κουμπί του multiplayer? Αφού η ISI ούτε servers hostάρει, ούτε events οργανώνει(λέγε με iracing).

Εκτός το ότι είναι τραγικοί με αυτό που κάνουν, στην τελική στον εαυτό τους κάνουν ζημιά αφού χάνουν πιθανούς πελάτες.

Έγινε επεξεργασία από D4rkst3EL
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.