Jump to content



SAPPHIRE HD 4870X2


Bassjunkies

Recommended Posts

καλησπερα φιλε μου.3 ερωτησεις παρακαλω.

τι θερμοκρασια προσδωκουμε να πιασει με το waterblock?ειναι ευκολη η τοποθετηση του?

επισης τι καταναλωση εχει?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλε μου.3 ερωτησεις παρακαλω.

τι θερμοκρασια προσδωκουμε να πιασει με το waterblock?ειναι ευκολη η τοποθετηση του?

επισης τι καταναλωση εχει?

ευχαριστω

Εδώ η καταναλώσεις αναλυτικά και συγκριτικό αυτής με άλλες.

post-5317-1416075751,9868_thumb.jpg

post-5317-1416075754,4778_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Η τιμή της κάρτας μαζί με το waterblock είναι πραγματικά εξευτελιστική!!!

Παραμένει η τιμή και των δύο μαζί στα 100ευρώ και αν δεν φύγει σύντομα θα την χαρίσω στον κολλητό μου!!!

Πραγματικά έχω κουραστεί με τα άσχετα σχόλια σχετικά με την πώληση μου όπως και με τα συνεχή παζάρια.

Αν είχατε δώσει πριν 2,5 χρόνια 530 ευρώ για κάρτα και waterblock θα τα πουλάγατε σήμερα στα 100ευρώ ή και πιο κάτω???

Link to comment
Share on other sites

Η τιμή της κάρτας μαζί με το waterblock είναι πραγματικά εξευτελιστική!!!

Παραμένει η τιμή και των δύο μαζί στα 100ευρώ και αν δεν φύγει σύντομα θα την χαρίσω στον κολλητό μου!!!

Πραγματικά έχω κουραστεί με τα άσχετα σχόλια σχετικά με την πώληση μου όπως και με τα συνεχή παζάρια.

Αν είχατε δώσει πριν 2,5 χρόνια 530 ευρώ για κάρτα και waterblock θα τα πουλάγατε σήμερα στα 100ευρώ ή και πιο κάτω???

με ενδιαφερει στειλε πμ να κανονισουμε

Link to comment
Share on other sites

Η τιμή της κάρτας μαζί με το waterblock είναι πραγματικά εξευτελιστική!!!

Παραμένει η τιμή και των δύο μαζί στα 100ευρώ και αν δεν φύγει σύντομα θα την χαρίσω στον κολλητό μου!!!

Πραγματικά έχω κουραστεί με τα άσχετα σχόλια σχετικά με την πώληση μου όπως και με τα συνεχή παζάρια.

Αν είχατε δώσει πριν 2,5 χρόνια 530 ευρώ για κάρτα και waterblock θα τα πουλάγατε σήμερα στα 100ευρώ ή και πιο κάτω???

Αν φιλε μου η καρτα ειναι παλια και αν τωρα υπαρχουν πολυ καλυτερες καρτες ναι θα την πουλαγαμε,και εγω ειχα δωσει για το playstation 2 οταν βγηκε 320 ευρω..και τωρα πωλειται ως μεταχειρισμενο στα 60-80.

Link to comment
Share on other sites

σταματήστε πριν σας σταματήσει κανας moderator..

Η τιμη που έβαλε ειναι σουπερ! τελος χαλαμε την αγγελία του παιδιού χωρίς λόγο.

Αν τοσο πολύ θέλετε να του πειτε κάτι ή να κανετε παράπονο πιάνετε ενα mode (τόσους έχουμε) ή στέλνετε πμ στον ίδιο τον BassJunkies

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.