Jump to content



Η καλύτερη ομάδα του Euro 2004....μα εμείς!!!!


maddoctor

Recommended Posts

Έβγαλε το CNN μία δημοσκόπηση για το ποια είναι η καλύτερη ομάδα εώς τώρα στο Euro 2004. Δεν νομίζω ότι θα χρειαστεί και πολύ να το σκεφτείτε.Ψηφίστε λοιπόν κατά συνείδηση

http://edition.cnn.com/SPECIALS/2004/euro2004/

Εγώ ψήφισα την μεθαυριανή πρωταθλήτρια Ευρώπης... Ε Λ Λ Α Δ Α !!!!! :clap: :banging: :clap:

Link to comment
Share on other sites

Ένα κάτι λίγο off-topic... Γιατί όλοι οι έξω δεν μας πολυχωνεύουν; Μήπως επειδή πανηγυρίζαμε και τα πίναμε στους δρόμους μέχρι τις 3-4 το πρωί και σήμερα είμασταν όλoι στην ώρα μας στις δουλειές μας; Μήπως γιατί η δευτέρα θα γίνει εθνική εορτή όταν με το καλό το σηκώσουμε; Απλά λέω μήπως ...

Link to comment
Share on other sites

Mάλλον επειδή σκίστικε το στριγκάκι του Βeckham και έκανε τη τσούκα στέλνοντας τους πάλι μέσα στις Pub να τα πίνουν και μετά να π@@@ ο ενας τον άλλον (παλιοgay) γι'αυτό ζηλεύουν(τουλάχιστον τα Αγγλάκια) . Ενω εμείς χτές κάψαμε Ομόνοια, και όλες τις άλλες πλατείες τις Ελλάδας

Link to comment
Share on other sites

Δε πειράζει, δε πειράζει... Αφήστε τους να ονειρεύονται... Οταν θα σηκώνουμε το Κυπελάκι... Τότε ας τρέχουν να βρουν τους πρώτους, τα φαβορι κλπ. Καλύτερα να πιστεύουν οι πολλοί, να ρίξουν χρήμα για τη Πρτοιγαλία (στοιχήματα κλπ) και να το πάρουμε εμείς. Μετα το κυπελάκι, ποιος θα θυμάτε τα φαβορί κλπ?

@Chris2004

Μόνο της Ελλάδος κάψαμε? ΟΛΟΣ Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΦΛΕΓΟΤΑΝ ΕΧΘΕΣ

ΚΑΙ πρώτα ο Θεός, ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι μετά το χθεσινό, δεν χρειαζόμαστε γκάλοπ και άλλες τέτοιες ιστορίες για να πούμε στον κόσμο ποια ομάδα είναι η καλύτερη!?

Ε Λ Λ Α Σ - Π Ρ Ω Τ Α Θ Λ Η Τ Ρ Ι Α Ε Υ Ρ Ω Π Η Σ !! :clap: :clap: :daisy: :T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.