Jump to content



Αναζήτηση,TV HD NETWORK MEDIA PLAYER LIVE


athlon=greek

Recommended Posts

Σε κάποιο χρονικό διάστημα θα αλλάξω την TV μια SONY TRINITRON ("κουτί" στυλ:p),με μια PANASONIC 3D PLASMA μάλλον αυτή:

PANASONIC TX-P42GT30 42'' PLASMA FULL HD 3D TV - - E-SHOP.GR ψάχνω καλή τιμή ακόμη:dance3:

Σκέφτομαι κάποιο media tv player με εσωτερικό ή εξωτερικό δίσκο και έχω μπερδευτεί,μπορείτε να μου προτείνετα κάποιο;

Σκεφτομαι αυτό της WD:Western Digital Media Player WD TV Live Wi-Fi (WDBGXT0000NBK) - Media Players - plaisio.gr

επίσης της TURBO X:Turbo-X Full HD Media Player Oscar (3.5" Sata, HDMI, WiFi, USB2.0 Host) - Media Players - plaisio.gr

και της AC RYAN:AC RYAN ACR-PV73500 PLAYON! HD ESSENTIAL - MEDIA STREAMING - E-SHOP.GR

Έχω δει και κάποια της E-Great π.χ αυτό:EGREAT EG-R2A HDTV NETWORK MEDIA PLAYER - MEDIA STREAMING - E-SHOP.GR

Επειδή έχω φάει "ήττα" μια βοήθεια θα ήταν ευπροσδεκτή απο μέρους σας....:T:

Υ.Γ Με έχει δελεάσει το ότι μέσω του http://b-rad.cc/ με το WD LIVE TV κάνεις πολλά αν ψαχτείς...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.