Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

space marine...τι μου θύμησες τώρα...πολύ αίμα...πολύ βία και ένα από τα πιο καλά fps που έχω παίξει (λόγο και επειδή είμαι πορωμένος με το W40Κ)

Από τα καλύτερα Arena/multiplayer games που κυκλοφορούν ακόμη μέχρι και τώρα, κυριολεκτικά λιώσιμο στο Steam.

For Grandfather Nurgle!

Link to comment
Share on other sites

Από τα καλύτερα Arena/multiplayer games που κυκλοφορούν ακόμη μέχρι και τώρα, κυριολεκτικά λιώσιμο στο Steam.

For Grandfather Nurgle!

πες αμα είναι το steam account σου να παίξουμε κανα ματσάκι... :D (έχω να μπω καιρό και το έχω ξεχάσει να σου πώ, αλλά γουστάρω ένα διάλλειμα από το D3)

Έγινε επεξεργασία από tavliban
Link to comment
Share on other sites

πες αμα είναι το steam account σου να παίξουμε κανα ματσάκι... :D (έχω να μπω καιρό και το έχω ξεχάσει να σου πώ, αλλά γουστάρω ένα διάλλειμα από το D3)

Θα σου στείλω το steam account, τώρα μου διαφεύγει.

Έμπα να πετσώσουμε τίποτα Space Marines:banging:

Link to comment
Share on other sites

πες αμα είναι το steam account σου να παίξουμε κανα ματσάκι... :D (έχω να μπω καιρό και το έχω ξεχάσει να σου πώ, αλλά γουστάρω ένα διάλλειμα από το D3)

Θα με βρεις ως Typhonios ή Father Nurgle.

Κάνε με add και πάμε για arena 40Κ:)

Link to comment
Share on other sites

will do! να δούμε ποιος θα είναι το dreadnought

Kανόνισε σήμερα να μπούμε:triniti: Αν και τον Chaos / Space Marine τον έχω lvl 30 , δεν τον έχω τιγκάρει με weapons etc.έχω μέλλον μέχρι το 41 lvl

Το expansion των Chaos το έχεις?

Υ.Γ. Μέγα μακακία που ακύρωσαν το ΜΜΟ ρε γαμώτο μου!

Το gameplay και τα γραφικά του Space Marine αν είχε θα ήταν top of the top.

Link to comment
Share on other sites

Kανόνισε σήμερα να μπούμε:triniti: Αν και τον Chaos / Space Marine τον έχω lvl 30 , δεν τον έχω τιγκάρει με weapons etc.έχω μέλλον μέχρι το 41 lvl

Το expansion των Chaos το έχεις?

Υ.Γ. Μέγα μακακία που ακύρωσαν το ΜΜΟ ρε γαμώτο μου!

Το gameplay και τα γραφικά του Space Marine αν είχε θα ήταν top of the top.

όλο το πακέτο έχω...το ΜΜΟ το περίμενα πως και πως και ξενέρωσα άσχημα που ακυρώθηκε... βασικά DX11 θέλω μόνο στο space marine και τίποτα άλλο...τπτ θα μπαίνουμε σεν μια πιστα μόνοι μας και θα παίρνουμε τα achievements γιατί killing streak με bolter δεν ξέρω πως μπορείς να κάνεις...

Link to comment
Share on other sites

όλο το πακέτο έχω...το ΜΜΟ το περίμενα πως και πως και ξενέρωσα άσχημα που ακυρώθηκε... βασικά DX11 θέλω μόνο στο space marine και τίποτα άλλο...τπτ θα μπαίνουμε σεν μια πιστα μόνοι μας και θα παίρνουμε τα achievements γιατί killing streak με bolter δεν ξέρω πως μπορείς να κάνεις...

Kάτι λένε θα βγει σε single player με έμφαση στο multiplayer κομμάτι του τίτλου....για να δούμε.

http://www.metro.co.uk/tech/games/894718-warhammer-40-000-dark-millennium-online-no-longer-an-mmo

Killing strike με bolter, μόνο ο Chuck Norris, δεν παίζει με την καμία όμως.

Πάμε για τα achievements και μετά πετσώνουμε τίποτα Γερμανούς noobades:crazy_pilot:

Έγινε επεξεργασία από Typhonios
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.