Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από gbak

οντως αρκετα καλο....αν και με χαλασαν λιγο τα αμαξια που χει...ακου κει daewoo lacetti...

ρε αυτα ειναι τα επισημα. ειναι το επισημο παιχνιδι του wtcc. αυτα τρεχουν αυτα σου εχει. :) το bmw 320si ομως.... :inlove:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tolis86

ρε αυτα ειναι τα επισημα. ειναι το επισημο παιχνιδι του wtcc. αυτα τρεχουν αυτα σου εχει. :) το bmw 320si ομως.... :inlove:

ναι ρε το ξερω...απλα περα απο την μπεμπα που οντως ειναι γ@ματη και το honda δεν εχεις τοσες πολλες επιλογες οπως στο GTR2....αλλα εχω την εντυπωση ειναι λιγο πιο αργο σε αισθηση απο το GTR2...

παντως ειναι πολυ ωραιο σιμ ειδικα με το G25 σκοτωνει!

Link to comment
Share on other sites

εγω παιζω με logitech dual action....καλο ειναι δε λεω αλλα.........δε μπορω να στριψω ουτε ακριβως οσο ουτε ακριβως οπως θελω καθως και το γκαζι/φρενο με τα κουμπια δεν βοηθανε...δεν μπορω να εχω προοδευτικο ουτε σταθερο γκαζι... με ριχνει πολυ....

ζαχαρωνω ενα σαϊτεκ καπου στα 60 ευρο. εχει καλα ρεβιου.. παραπανω δεν.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

HL2 + fake factory mod 3.02

Πηγα το πρωι απο highway 17 εως το entaglement, περα απτα απιστευτα μοντελα και textures το συγκεκριμενο mod εχει πιο γρηγορη μαχη μιας και τα οπλα κανουν πολυ περισσοτερη ζημια (το magnum σκοτωνει με 1 hit ακομη και στο hard :D ) επισης βγαζουν καινουργιους ηχους και παιζουν διαφορα theme απο πισω αναλογα με την σκηνη στην οποια εισαι, οριστε μερικες screens

zzzyzawiuiydwknm31xo.jpg

3nntzkzgnzqxnzzkettm.jpg

ihzgtww3z2nmio2mnjjm.jpg

ziddyozgbiit0jmjrnim.jpg

iyzmhy0nnytyygztm2w5.jpg

z2bgmmmuwxmidn3tnw2u.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GruntGR

452 kills 1021 deaths ?

18.1 accuracy ?

you suck ! :p

http://battlefield.ea.com/battlefield/bf2142/PlayerSummary.aspx?Lang=us&SrchName=&Profiles=&PID=91571781

Μαθε μου αρχηγε!!! LOL:p :p :p :p

GruntGR που συχναζεις να παιξουμε καμια φορα??

Εγω μια απορεια εχω, τον Taatoon πως το διαολο τον εφαγα με μαχαιρι, ουτε που θυμαμαι.

Το ειδα μετα στα stats. Βρε τον nooba!!! :rofl: :rofl: :rofl: (πλακα κανω μη βαρατε)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.