Jump to content



Κοροϊδια απο μελος του forum(ZODIAC)..


sir_platanight

Recommended Posts

και αμα ειναι μουφα το ονομα!!και το τηλεφωνο μπορει να ειναι και καρτοτηλεφωνο!!θα δω τι θα κανω...να κανω μηνυση σε ονομα που δεν ξερω αν υφισταται δεν ειναι λιγο μακακια?ison σου εστειλα pm!!

Την Πεμπτη υπαρχει πανελλαδικη αποχη δικηγορων ,οποτε οι εισαγγελεις υπηρεσιας στην Ευελπιδων θα ειναι καπως χαλαροι.Παρε την ταυτοτητα σου,οργανωσε τις σκεψεις σου και τα περιστατικα και πηγαινε με ταυτοτητα στο κτιριο 16 στην πρωην σχολη ευελπιδων και ζητα να μιλησεις με εναν εισαγγελεα υπηρεσιας.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Βασικα θα δωσω το link γιατι εχω εντυπωση οτι ειχε παρουσιαστη κρουσμα και εδω μεσα με το ιδιο ατομο

Africa Twin Club :: View topic - Έλληνας απατεώνας μπαίνει σε όλα τα forum και "πουλαέι&

Θυμαται καποιος κατι?

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν ειναι ο ιδιος αλλα μεγαλη συμπτωση να εχει το ιδιο ονομα...

Ο [MENTION=5299]Tsakonas[/MENTION] νομιζω ειχε ασχοληθει με την υποθεση ενεργα ...ας μας πει την αποψη του.

Βαζω και ενα Mention για mods

[MENTION=23]DJD[/MENTION] [MENTION=27]RootX[/MENTION] [MENTION=400]astrolabos[/MENTION] [MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION] για να το δουν ...και να αλλαξουν και το Nickname μου σε Sherlock Holms :p

Έγινε επεξεργασία από ison
Link to comment
Share on other sites

τελικα το πραγματικο του ονομα ειναι αυτο που λενε και στα αλλα φορουμ?γιατι και εμενα αυτο μου ειχε δωσει!!ειναι το πραγματικο του δηλαδη?αμα ειναι το πραγματικο του μεσω συναλλαγων στις τραοπεζες πως ειναι δυνατον να μην τον εχουν πιασει ακομα?κατι λενε και για δικη κτλ...ξερει κανεις αν εχει οριστει δικασιμος?εδω το καθαρμα εστειλε 2 αθωα παιδια στη φυλακη!και εν τω μεταξυ εχει παρει τρελο χρημα ο τυπος!!

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω στα ιντερνετς τοση ωρα και εχω βρει ΔΕΚΑΔΕΣ περιπτωσεις που ειχαν/εχουν στηθει με το ιδιο ονομα ανα την Ελλαδα.

sir_platanight

εχουν γινει τουλαχιστον 2 συλληψεις του.

Link to comment
Share on other sites

Και το αποτέλεσμα των συλλήψεων του ποιο είναι;;πάλι ελεύθερος δεν είναι;;το ονοματεπώνυμο είναι το πραγματικό του αυτο;μπορείς να μου δώσεις κανένα λινκ;;

google-αρε το ονοματεπωνυμο του.

Βγαζει αρκετα αποτελεσματα -χαμενα μεσα στις σελιδες- αλλα τα βρισκεις ευκολα λογω οτι βρισκονται σε τεχνολογικα κυριως φορουμ.

Εχει χτυπησει emarket,123,insomnia,avclub και ενας θεος ξερει που αλλου.

Link to comment
Share on other sites

Θα κοιτάξω αύριο..το skammarei τι σημαίνει;;όντως θέλει ένα καλο χέρι ξύλο ο τύπος!!αφου η δικαιοσύνη μαμιεται...άμα πάντως μαζευτουνε θα ανέβω κ εγω..

skammarei scamαρει= κλεβει

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καταλαβαινω οτι μπορει ναχετε εξαπατηθει,αλλα κοφτε τα ποστ "να μαζευτουμε να τον πλακωσουμε" και τετοια.Εκτος του οτι εκθετετε τον λαμπη,αν ειστε παθοντες, ο δικηγορος της υπερασπισης θα πατησει κανα σκρινσοτ και θα σας το τριψει στα μουτρα οταν καποτε δικαστει ο καλλιτεχνης σας .."ΟΡΙΣΤΕ ΚΥΡΙΕ ΠΡΟΕΔΡΕ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝ 5342 ΝΤΑΓΛΑΡΑΔΕΣ ΝΑ ΜΕ ΠΛΑΚΩΣΟΥΝ"

Οσο για τους ρυθμους της δικαιοσυνης στην ελλαδα...

Εχω δει περιπτωσεις με τυπο πουφαγε ...200.000 ευρωνια ...το πριν τους Ολυμπιακους και ακομα δεν εχει δικαστει.

.Αμα εχουν μαζευτει 100 παθοντες ,θα αργησει ΠΟΛΥ.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.