Jump to content



CPU-MOBO-RAM & PERC 5i


bsakel

Recommended Posts

Πωλουνται τα εξης:

  1. Gigabyte P35-DQ6 s775 REV1.0(με backplate) 45ε
  2. Intel Core2Duo E6420 40ε
  3. Transcend 2x2gb DDR2 PC6400 low profile 45ε

Τα αγορασα πριν κανα μηνα απο μελος εδω αλλα δεν προχωρησε το project οποτε πανε. Χωρις συσκευασιες και παρελκομενα αλλα με εγγυηση καλης λειτουργιας απο μενα. Πωλουνται πακετο μονο ή αν βρεθουν για ολα αγοραστες σπανε.

Επισης πωλειται ενας perc 5i σε αριστη λειτουργικη κατασταση με καλωδια, bbu, μνημη 256 και διαφορα ανταλακτικα κλπ απο ενα παλιοτερο perc 150ε.

Link to comment
Share on other sites

giogio ψηνομαι για το επεξεργαστη αλλα εχω ενα mobo που δεν ξερω αν δουλευει.αθηνα ειναι?

Αν εννοεις τον πωλητη δεν ξερω εγω παντως αθηνα ειμαι και συγκεκριμενα (L.A.) Λιος Αντζελες.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αθηνα ειμαι. Στην περιπτωση που ο ΛΑΜΠΡΟΣ παρει τον επεξεργαστη εγω ειμαι οκ οπως ειχα πει και πιο πανω.

Θελω να ενημνερωσω επιπλεον για ενα πραγμα μονο για το mobo το backplate το εχω χασει αλλα εχω βρει αλλο, το εχω αγορασει και ερχεται...

Link to comment
Share on other sites

bump και αλλαγη

Πλεον παμε για ενα ενα τα προϊοντα...

Πωλουνται τα εξης:

Gigabyte P35-DQ6 s775 REV1.0(με backplate) 45ε

Intel Core2Duo E6420 40ε

Transcend 2x2gb DDR2 PC6400 low profile 45ε

perc 5i σε αριστη λειτουργικη κατασταση με καλωδια, bbu, μνημη 256 και διαφορα ανταλακτικα κλπ απο ενα παλιοτερο perc 150ε

Link to comment
Share on other sites

Τωρα δεν ειμαι σιγουρος τι πρεπει να κανω καθως μεν με ενδιαφερει να δωσω πακετο αλλα απο την αλλη ειπα οτι τα δινω και ενα ενα...

Και βεβαια στην περιπτωση που τα δωσω ενα ενα λογικα ο giogio ειναι πρωτος στην σειρα(αφου εγραψε πρωτος γενικα στην αγγελια) εφοσον ενδιαφερεται παντα.

Link to comment
Share on other sites

Τωρα δεν ειμαι σιγουρος τι πρεπει να κανω καθως μεν με ενδιαφερει να δωσω πακετο αλλα απο την αλλη ειπα οτι τα δινω και ενα ενα...

Και βεβαια στην περιπτωση που τα δωσω ενα ενα λογικα ο giogio ειναι πρωτος στην σειρα(αφου εγραψε πρωτος γενικα στην αγγελια) εφοσον ενδιαφερεται παντα.

Ακομα ενδιαφερομαι και περιμενω........:hm:

Aν μπορεις να μου δωσεις το mobo να σωσω ενα ξαδερφο που ειναι εκτος PC εδω και 2 βδομαδες θα ησυχασω και εγω και αυτος που καθε μερα με παιρνει τηλ και με ρωταει.

Link to comment
Share on other sites

Ακομα ενδιαφερομαι και περιμενω........:hm:

Aν μπορεις να μου δωσεις το mobo να σωσω ενα ξαδερφο που ειναι εκτος PC εδω και 2 βδομαδες θα ησυχασω και εγω και αυτος που καθε μερα με παιρνει τηλ και με ρωταει.

Καλημερα. Εχεις δικιο. Στειλε μου πμ να κανονισουμε τα υπολοιπα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Εχεις δικιο. Στειλε μου πμ να κανονισουμε τα υπολοιπα.

Επειδη το καλημερα εγινε καληνυχτα αποσυρω το ενδιαφερον για την μητρικη επειδη βρηκα σε αλλο γειτονικο φορουμ,οποιος εχει τοση υπομονη οση ειχα εγω και ακρες να περιμενει το mobo να ερθει απο το Τζιμπουτί ας προσπαθησει γιατι εγω δεν τα καταφερα.Χωρις παρεξηγηση φιλε bsakel.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις άδικο δικό μου λάθος.σορρυ άνθρωποι είμαστε όμως...και βασικα σήμερα μόνο περιμένες τις προηγούμενες ημέρες είχα δηλώσει ρητά ότι θέλω να φύγουν πακέτο κάτι το οποίο δεν έγινε.

Σε κάθε περίπτωση υπάρχουν όλα ακόμα και δίνονται είτε πακέτο είτε κομματια. Να θυμίσω μόνο αυτο που εχω γράψει παραπάνω για το backplate της μητρικής το οποίο ακόμα έρχεται...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.