Jump to content



Ιδέα για ομάδα - "Αντίστροφη Μηχανική" και web


CherryB

Recommended Posts

Γεια σας.

Εδώ και λίγο καιρό έχω μια ιδέα να φτιάξω μια ομάδα με άτομα που ξέρουν καλά προγραμματισμό στο web ώστε να κάνουμε εφαρμοσμένη αντίστροφη μηχανική με Clean room design (δείτε εδώ: RE - Clean Room Design).

Δε θέλω cracks και το ξεκαθαρίζω από την αρχή αυτό.

Κοινώς, δε θέλω κάτι παράνομο και στην ουσία θέλω ένα team που να κάνει πράγματα για τρίτα άτομα ώστε αν αυτό δεν είναι ιδέα που πωλείται να μην θεωρηθεί παράνομο για κανένα λόγο!

Ο στόχος βασικά θα είναι η εξυπηρέτηση τρίτων σε θέματα προβλημάτων όπως για παράδειγμα την αποφυγή διαφημίσεων στα e-radio με τρόπο τέτοιο ώστε να μην θεωρείτε "παράνομο" από αυτούς αλλά και όχι δύσκολο για εμάς που θα το φτιάξουμε και τέλος φθηνό για τους τρίτους που θα το ζητήσουν.

Θα ήθελα τα σχολιά σας ως προς την ιδεά και όσοι ενδιαφέρονται να μου στείλουν PM και e-mail στο: cherryflat@gmail.com

Ευχαριστω παιδιά.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.