Jump to content



Δεν παει αλλο...5202Mhz...Τερματισε το Vcore...


brwmogazos

Recommended Posts

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Πακετο τερματισε η ταση στον επεξεργαστη...χαχα

Τρελλενεται για κρυο το τσιπ αυτο...

μεχρι 1.6 ρευμα σε μπαιος με αφηνει να επιλεξω αρα 1.648 peak πιανει...

απο εκει και πανω δεν ποσταρει κα8ολου...ειναι το κλειδωμα που ακουγα για τους πρεσκοτ?

5152mhz :)

μερικες φοτο λοιπον..

Hipro5...οριστε και ενα Paint οπως ζητησες

5152mhz.jpg

5121mhz.jpg

5100+cpuz.gif

:)

Link to comment
Share on other sites

GOOOODDDDD...........ΚΑΙ πεντακάθαρο.....:T::D

ΜΗΝ σε απασχολεί γιά το VCore.......Όταν με το καλό έρθεις Ελλάδα θα το "σενιάρουμε"......... ;):D

EDIT : Αυξανόμαστε και πληθυνόμαστε οι καλοί Overclockers της Ελλάδας..........Έεεεεετσιιιιι.........(κλεμένο).... :D :daisy: :clap:

Link to comment
Share on other sites

Εγινε!!!

στα 5150 με το που το εσωσε κολλησε...λιγο η8ελε..δεν πειραζει χεχε...

Τεταρτη κατω 8α ειμαι...8α φερω την μητρικη μια βολτα απο εκει..χεχε...πλακα πλακα λεω να κανω και το Vagp επι την ευκαιρια...μονο αυτο μου εμεινε...εκτος και αν Γιωργο 8ελεις να την περιποιη8εις ο ιδιος καλυτερα χεχε...

Μεχρι και μικρο βιντεακι τραβηξα...απο τα 4400 ανεβαζοντας πολυ γρηγορα στα 5030 που μετα απο λιγο κολλαει μιας και του τα εχωσα λιγο αγαρμπα..για να μην μας πουνε και μαμακιες οτι ειναι μαιμου...χεχε στα 5 κα8εται χωρις προβλημα ομως...

Πρεπει να ξενερωσουν λιγο τα αμερικανακια και τα σουηδακια...(μην ξεχασουμε και τα πουστρακια(UK) τους μεγιστους γλυφτες) σορρυ ξεφυγα....:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Brwmogazos [Σήμερα, στις 06:55]

μην ξεχασουμε και τα πουστρακια(UK) τους μεγιστους γλυφτες) σορρυ ξεφυγα....:hehe:

Μπά δεν ξέφυγες καθόλου......Ξέχασες να τους πείς ΚΑΙ μπεκρήδες.....Έρχονται στην Ελλάδα γιά διακοπές και μόνο διακοπές δεν κάνουν....Όλη τη μέρα μεθυσμένοι είναι......Σόρρυ γιά το off topic αλλά έχω ένα δικαστήριο την Παρασκευή μέ έναν ’γγλο μεθυσμένο πού με τη μηχανή του κτύπησε την κόρη μου πρίν καμμιά 20αριά μέρες και την είχα στο νοσοκομείο με διάσειση και τραύμα στο κεφάλι.....Τέλος πάντων.... :mad:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5 [Σήμερα, στις 05:05]

Μπά δεν ξέφυγες καθόλου......Ξέχασες να τους πείς ΚΑΙ μπεκρήδες.....Έρχονται στην Ελλάδα γιά διακοπές και μόνο διακοπές δεν κάνουν....Όλη τη μέρα μεθυσμένοι είναι......Σόρρυ γιά το off topic αλλά έχω ένα δικαστήριο την Παρασκευή μέ έναν ’γγλο μεθυσμένο πού με τη μηχανή του κτύπησε την κόρη μου πρίν καμμιά 20αριά μέρες και την είχα στο νοσοκομείο με διάσειση και τραύμα στο κεφάλι.....Τέλος πάντων.... :mad:

Και ζει ακομα αυτος?Πως και δεν του εσπασες το κεφαλι....παλιοκαραγκιοζακια...

(Επρεπε να δεις στο Euro 2004 ποσες μαμακιες ελεγαν για μας...ετσυ την φαγανε στον κωλο ομως και στρωσανε...Γενικα εχω ξενερωσει με τους καραγκιοζηδες...Η κοπελα μου ειναι κρητικια και αυτη να δεις τι γυφτοι μου λεει ειναι...μιας και εχει και ταβερνα η οικογενεια της...οι πιο Τσιφουτιδες στον κοσμο...Σπαγγοι εντελως...ερχονται με 3 ευρω και τους λενε...με αυτα τι μπορω να φαω?...παιρνουνε σαλατα πχ και τρωνε μονο...αντε ρε με τους γυφτακες...που ερχονται ελλαδα γιατι ειναι τσαμπα και πανεμορφη για διακοπες..τα κανουν ολα ρυμαδιο και μετα λενε οτι δεν τους αρεσε κιολας...καλα τους λενε ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ... )

Link to comment
Share on other sites

’μμμ ΔΕΝ τον έχω δεί ακόμα........Την Παρασκευή........ :mad: :devil:

BACK TO TOPIC.........Παρακαλείται ο web designer όπως αλλάξει πλέον τον υπότιτλο στο Intel Overclocking από 5 G comming soon σε 6 G coming soon.....Ευχαριστώ...... :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5

Μπά δεν ξέφυγες καθόλου......Ξέχασες να τους πείς ΚΑΙ μπεκρήδες.....Έρχονται στην Ελλάδα γιά διακοπές και μόνο διακοπές δεν κάνουν....Όλη τη μέρα μεθυσμένοι είναι......Σόρρυ γιά το off topic αλλά έχω ένα δικαστήριο την Παρασκευή μέ έναν ’γγλο μεθυσμένο πού με τη μηχανή του κτύπησε την κόρη μου πρίν καμμιά 20αριά μέρες και την είχα στο νοσοκομείο με διάσειση και τραύμα στο κεφάλι.....Τέλος πάντων.... :mad:

Περαστικα Γιώργη,ευχομαι γρηγορη αναρωση .

:flower:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Voudas [Σήμερα, στις 07:29]

χμμμ μου φαίνεται θα αρχίσουμε να κυνηγάμε d0...

πρέπει να την έχεις καταβρεί με το παιχνιδάκι σου... άντε να δούμε και κανα τρελό νούμερο για max stable...

τους κινηγαγα καιρο....πρωτα εκεινος ο 3.2 απο γερμανια που δεν πηρα...και τωρα αυτος ο φιλλιπινεζος χεχε...

καλα παει

:jump::whip: :clap:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.