Jump to content



Δεν παει αλλο...5202Mhz...Τερματισε το Vcore...


brwmogazos

Recommended Posts

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Kostas7GTR [Σήμερα, στις 00:32]

:) ’ντε σε βλέπω με άλλες μνήμες πάλι !!

Ξεχνα το δεν προλαβαινω να τις παρω και να μου ερ8ουν πριν φυγω για ελλαδα...δεν εχω βιζα...

και μιας και 8α την κανω για Α64 στο μελλον μαλλον καλυτερα να τις κρατησω...απλα δεν βλεπω να με βοη8ανε σε benchmarking...

Link to comment
Share on other sites

Nασται καλα παιδια...

Γιωργο δεν προλαβα να δοκιμασω με διπλα πραιμ που φτανει....

ετρεχα χτες το βραδυ δοκιμαστικα στα 4400...με γυρω στο 1.5 ρευμα...ηταν κυριλε για λιγο οσο προλαβα να τον τρεξω...μετα ανεβασα στα 4500 και το πραιμ μου πεταγε ερορ...blend παντα πραιμ ετσυ?Η μνημη ετρεχε πολυ χαμηλα...αρα ο επεξεργαστης δεν μπορουσε...8ελω να δοκιμασω με πιο πολυ ρευμα να δω τι κανει...σουπερ πι στα 4700 βγαζω ανετα...αυτο βασικα εκανα τυχαια και μετα λεω δεν του ριχνω ρευμα να δω που παει?....

στα 4900μηζ ειχα τραβηκσει παιντ κανονικα το εχω στην πρωτη σελιδα...μετα ενα fsb ψηλοτερα κρασαρισε στο παιντ οταν εκανα paste συγκεκριμενα και ειπα βγαζω την καμερα...

πιο ψηλα δεν ασχολη8ηκα με paint...λενε και οτι τις πειραζουνε σε φοτοσοπ και προτιμαω την καμερα...

αν βρω λιγο χρονο αποψε 8α δοκιμασω παλι να δω μεχρι ποσο ψηλα ανοιγω πειντ και τραβαω...πιστευω στα 5 γιγα να το κανει...

Απλα φευγω τεταρτη για παντα απο αγγλια....πρπει να τελειωσω 2 εργασιες και τις ερωτησεις των εξετασεων...και μετα να πακεταρω...αντε γεια λοιπον....ειμαι στην τσιτα...ΑΡΕ ΕΛΛΗΝΑ...ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΑ ΑΦΗΣΕΣ ΟΛΑ :hehe: :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Παντως ανεβαζα ενα ενα τα εφεσμπι και τραβαγα...αρα πιστευω πως μπορει και πανω? απο 5 γιγα να αντεκσει να ανοικσει το πειντ

Εχω ολες τις φοτο απο κοντα στα 5 γιγα μεχρι τα 5081 ενα ενα τα εφεσμπι ανεβασμενα..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Brwmogazos [Σήμερα, στις 13:25]

Nασται καλα παιδια...

Γιωργο δεν προλαβα να δοκιμασω με διπλα πραιμ που φτανει....

ετρεχα χτες το βραδυ δοκιμαστικα στα 4400...με γυρω στο 1.5 ρευμα...ηταν κυριλε για λιγο οσο προλαβα να τον τρεξω...μετα ανεβασα στα 4500 και το πραιμ μου πεταγε ερορ...blend παντα πραιμ ετσυ?Η μνημη ετρεχε πολυ χαμηλα...αρα ο επεξεργαστης δεν μπορουσε...8ελω να δοκιμασω με πιο πολυ ρευμα να δω τι κανει...σουπερ πι στα 4700 βγαζω ανετα...αυτο βασικα εκανα τυχαια και μετα λεω δεν του ριχνω ρευμα να δω που παει?....

στα 4900μηζ ειχα τραβηκσει παιντ κανονικα το εχω στην πρωτη σελιδα...μετα ενα fsb ψηλοτερα κρασαρισε στο παιντ οταν εκανα paste συγκεκριμενα και ειπα βγαζω την καμερα...

πιο ψηλα δεν ασχολη8ηκα με paint...λενε και οτι τις πειραζουνε σε φοτοσοπ και προτιμαω την καμερα...

αν βρω λιγο χρονο αποψε 8α δοκιμασω παλι να δω μεχρι ποσο ψηλα ανοιγω πειντ και τραβαω...πιστευω στα 5 γιγα να το κανει...

Απλα φευγω τεταρτη για παντα απο αγγλια....πρπει να τελειωσω 2 εργασιες και τις ερωτησεις των εξετασεων...και μετα να πακεταρω...αντε γεια λοιπον....ειμαι στην τσιτα...ΑΡΕ ΕΛΛΗΝΑ...ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΑ ΑΦΗΣΕΣ ΟΛΑ :hehe: :hehe: :hehe:

To blend είναι για μνήμες... τρέξε 2 πραιμ... το ένα small FFT και το άλλο Large FFT

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.