Jump to content



πολλα βασικα.. ολα!


panos444

Recommended Posts

Οπως λεει και ο τιτλος δινονται πολλα (ολα) πραγματα απο τον υπολογιστη που χρησιμοποιουσα!

Τα πραγματα ειναι διαθεσιμα την τριτη-ταταρτη που κατεβαινω κρητη. Ολα ειναι κρητη,και τα μεταφορικα επιβαρυνουν τον αγοραστη,με οποιο τροπο θελει υστερα απο καταθεση στην τραπεζα!οποιος μενει κοντα μου και θελει να δει κατι πριν το παρει,κερναω καφε στο φοιτητοσπιτο μου!:p Στο παρασυνθημα τωρα!

1)tj07 μαυρο με παραθυρο: τιμη 200€

ειναι αυτο εδω και το εχω ανεβασει και στο σχετικο θεμα "δειξτε το κουτι σας" :

ff2vr9.jpg

35inevk.jpg

166udf.jpg

14cclt4.jpg

το κουτι σαν εξτρα εχει

i)lian li αλουμινενια ροδακια (τα γνωστα με το φρενο!)

ii)zalman fan controller: ::: Zalman, leading the world of Quiet Computing Solutions :::

iii) nzxt 24πιν και 8πιν μητρικης sleeved μαυρα

τα power-reset-hdd led κτλ ειναι σλιβαρισμενα ξεχωριστα το καθενα,οπως σλιβαρισμενοι ξεχωριστα ο καθενας ειναι οι 2 92αρηδες ανεμιστηρες που βρισκονται πισω. εχει τρυπα για το backplate της μητρικης και "διακρητικες" τρυπες για το 24πινο και τα σατα-pciexpr!

επισης μαζι δινονται 2 120αρηδες silenx μπλε φωτισμου.στον ενα εχω δει πως δεν αναβει το μπλε φως,αν δεν ειναι καλος τον πετατε!:p

μαζι δινονται και τα στανταρ ποδαρακια που εχει το κουτι,πλειαδα βιδων,τα hdd cages και οτι αλλο βρεθει εκτος απο τα αξεσουαρ κουτιου,που δεν "αξιζει" να το πουλησω μολις κατεβω κρητη.

στην προηγουμενη αγγελια στην αρχη του μηνα ειχα κανει "νηξη" οτι θα δωθουν ολα τα πραγματα που εχω στην υπογραφη,και τοτε μου ειχε στειλει πμ ο [MENTION=20173]VasPoly[/MENTION]. δεν βρισκω την αγγελια αλλα τεσπα!:p του ειχα πει πως μολις γυρισω θα μιλησουμε με λεπτομερειες. αν ενδιαφερεται ακομα να σκουντηξει!:p

2) 6970 ζαφιρενια με εγγυηση Π. τιμη: 280ευρω πακετο με την prolimatech mk-13.

την αγορασα τον ιουνιο πριν την εξεταστικη. εχει δουλεψει με μεγαλη επιτυχια (μεγαλη γιατι μονο "προ" εχω παιξει και αυτο λιγο!:p) οκτωβρη-νοεμβρη-μισο δεκεμβρη-μισο γεναρη. ειναι με κουλερ prolimatech mk-13 απο το πρωτο μπουτ. θα ηθελα να φυγει πακετο με την ψυκτρα. υπαρχει και η εργοστασιακη ψυκτρα,το κουτι και οτι συνοδευε την καρτα εκτος απο το dirt3 που εχω κανει valid τον κωδικο στο steam,και επισης μαζι δινονται και οι σλιπστριμ 1900σαλ που την "δροσιζαν"! φαινεται στις φωτο αποπανω. δεν ειναι η αυτη με το κοκκινο πισιμπι που εχει στο σαιτ του το πλαισιο αλλα με το μπλε! το μονο που εχω δοκιμασει απο κλοκαρισμα ειναι 960πυρηνα χωρις επιπλεον ρευμα! οι θερμοκρασιες ειναι παρα πολυ καλες! υπαρχει και το κουτι της ψυκτρας!

3) intel postvile 80gb με εγγυηση ~ενα χρονο ακομα απο το Π. 100€

4)Ζ5500 logitech. τιμη 200€

σε παρα πολυ κατασταση. ενας δορυφορος εχει γρατζουνια απο την μετακομιση και τιποτα αλλο. υπαρχει μεχρι και η κουτα τους αλλα δυστυχως οχι τα φελιζολ που αποθηκευονταν μεσα.

5)Samsung 2493hm. τιμη: 120€

ειναι σε αριστη κατασταση.απο την πρωτη μερα λειτουργιας ειναι πανω στο ups.

ειναι 24αρα 1920χ1200

ειναι σε αριστη κατασταση.απο την πρωτη μερα λειτουργιας ειναι πανω στο ups.

6) corsair ax-850 gold. τιμη: 160€

ολοκαινουριο ελαχιστα χρησιμοποιημενο,στο κουτι του με εγγυηση (~7χρονια) ελληνικου μαγαζιου. το λιγο χρονο που δουλεψε ουσιαστικα ενα μηνα, (το αγορασα τελη νοεμβρη αν δεν κανω λαθος) ηταν πανω στο ups.

Professional Series

7) seagate lp 1,5tb. τιμη: 80€

με εγγυηση απο Π. η αποδειξη ειναι παραπανω απο την τιμη πωλησης για τυχον απορειες!:)

8)θηκη raidsonic icybox usb3. τιμη: 30€

ειναι αγορασμενη απο το Π πριν 5-6μηνες χωρις γρατζουνιες,μεσα στο κουτι της.με την αποδειξη-εγγυηση.

http://www.raidsonic.de/en/products/external-cases.php?we_objectID=6815

9)razer lachesis τιμη: 45€

στο κουτι του σε αριστη κατασταση. δεν επαιζα ποτε τετοιου ειδους παιχνιδια ποτε δεν καταλαβα γιατι τα ειχα σκασει για ποντικι-πληκτρολογιο!:p

Razer Lachesis - Ambidextrous Gaming Mouse | Razer Online Store

10)razer lycosa mirror edition τιμη: 50€

στο κουτι του,σε πολυ καλη κατασταση.εχει ενα μικρο σημαδι απο κολλα στιγμης μολις παω κρητη βγαζω φωτο αν χρειαζεται διευκρινηση.μπορει να αφαιρεθει φανταζομαι αλλα δεν το τολμω μην κανω καμια χαρακια!

Razer Lycosa Mirror Edition - Gaming Keyboard | Razer Online Store

11) MGE UPS 1200VA τιμη: 80€

12) microsoft vx-5000 τιμη: 20

ειναι αυτη σε μπλε: Microsoft Webcam: LifeCam VX-5000 | Microsoft Hardware (οπως αυτη που φαινεται στις διαστασεις!)

13) logitech rumblepad wireless 2 gamepad τιμη: 25€

το πηρα 50,μου χαλασε και μου κοψανε αποδειξη 25ευρω απο το Π.νομιζω πως εχει και εγγυηση ακομα απο εκει.εχω να παιξω κανα 6μηνο,δουλευε την τελευταια φορα. εχω τον μοχλο και τον δεκτη,drivers απο το ιντερνετ εκτος και αν βρω κατι στην σαβουρα μεσα.. αυτο ειναι:Logitech - Logitech

14) Microsoft XBOX360 Wireless Controller Windows black τιμη: 25€

απο Π και αυτο πρεπει να βρω την αποδειξη. αν δεν την βρω δινεται χωρις αυτην με τον δεκτη του φυσικα για να παιζει και σε πισι. εχω να παιξω κανα 6μηνο,δουλευε την τελευταια φορα. αυτο ειναι: Xbox 360 Wireless Controller for Windows | Microsoft Hardware

15) Prolimatech Super Mega. τιμη: 50ευρω

στο κουτι της με οτι περιεχε σαν καινουρια!2coolermaster 120αρια δωρο.αυτη εδω ειναι: Super Mega | Prolimatech

16)2 ram cooler, το ενα ειναι το ocz που φαινεται στην φωτο με το κουτι και το αλλο ειναι της corsair. τιμη: 10ευρω εκαστο. http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16835704001

17)Sony headset 5.1 τιμη:20ευρω

ψαχνω να βρω για να βαλω λεπτομεριες![ame]http://www.amazon.com/Sony-MDRXD200-MDR-XD200-Stereo-Headphones/dp/B0007N55NW[/ame]

θα προστεθουν και οτι αλλο βρω μολις κατεβω.

δεν με ενδιαφερουν οι ανταλλαγες. αν κατι θελετε μπορειτε να ρωτησετε!

φιλικα Παναγιωτης

υσ: η αγγελια εχει μπει και σε αλλα sites!:)

Link to comment
Share on other sites

MGE UPS 1200VA

ενα link για αυτο :)

ενδιαφερομαι και για το corsair ax

περιμενω απαντηση για το mge και τα λεμε

MGE UPS NOVA 600 AVR - UPS - 600 VA | Multirama

ειναι σαν αυτο σε 1200 ομως..ψαχνω και δεν βρισκω το 1200. 1100 μου βγαζει ενα. σιγουρα θα γνωριζω την τριτη που γυρναω!:) απο μουλτιραμα το εχω παρει,θα ψαξω να βρω και αποδειξη ισως εχει και εγγυηση!

Link to comment
Share on other sites

Το lachesis εχει εγγυηση?

δεν εχω τις αποδειξεις επειδη εχουν παει εφορια. τα πηρα μαιο του 2010 απο το Π. λειτουργουν αψογα ολα.

χωρις αποδειξη δεν εχει εγγυηση..παντως ειναι σε αριστη κατασταση,και υπαρχουν κουτια κτλ.

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα δεν νομιζεις οτι πρεπει να κατεβασεις λιγο την τιμη?γιατι αυτα χαλανε και μετα θα ειναι για πεταμα...αν την κατεβασεις λιγο το τσιμπησα

45και τα μεταφορικα δικα μου,συστημενο ελτα.

αν θες μπορω να σου στειλω φωτο με το που κατεβω κρητη την αριστη κατατσταση του ποντικιου. στην κρητη ειμαι φοιτητης και το κομπιουτερ παραπανω απο 3 μηνες τον χρονο μενει αχρησιμοποιητο. αυτο ισχυει για ολα στο πισι.

Link to comment
Share on other sites

τροφοδοτικο κρατημενο απο αλλο φορουμ.

τα υπολοιπα που εχουν δηλωσει ενδιαφερον τα παιδια επισης κρατημενα!

270καρτα γραφικων και ψυκτρα μεταφορικα δικα μου

75 ο δισκος 1,5τερα μεταφορικα δικα μου

100 ο ssd μεταφορικα δικα μου

υπαρχει αναγκη να φυγουν ολα..

Link to comment
Share on other sites

δηλωνω ενδιαφερον για την "θαλασσια πυλη" εφοσον μαθουμε υπολοιπο εγγυησης και πιο μοντελο ειναι. :T:

ειναι lp sata 2.υπολοιπο εγγυησης θα σου πω μεθαυριο γιατι δεν θυμαμαι..!

Link to comment
Share on other sites

ειναι lp sata 2.υπολοιπο εγγυησης θα σου πω μεθαυριο γιατι δεν θυμαμαι..!

barracuda? σωστα καταλαβα?

αναμενω ενημερωση για την εγγυηση :)

edit : http://www.seagate.com/ww/v/index.jsp?name=st31500541as-bcuda-lp-sata-1.5tb-hd&vgnextoid=91abe5daa90b0210VgnVCM1000001a48090aRCRD#tTabContentSpecifications

Link to comment
Share on other sites

barracuda? σωστα καταλαβα?

αναμενω ενημερωση για την εγγυηση :)

edit : http://www.seagate.com/ww/v/index.jsp?name=st31500541as-bcuda-lp-sata-1.5tb-hd&vgnextoid=91abe5daa90b0210VgnVCM1000001a48090aRCRD#tTabContentSpecifications

σωστα!θα ποσταρω ακριβεις λεπτομεριες μεθαυριο!:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.