Jump to content



Laptop HP pavilion dv6-1310sv


Recommended Posts

Καλησπέρες στο φόρουμ! Πωλείται Laptop φίλου, το παραπάνω μοντέλο. Tα χαρακτηριστικά του είναι:

Οθόνη: 15.6 (1366 x 768)

Επεξεργαστής:Intel Pentium Dual Core T4300 2.10 GHz

Λειτουργικό Σύστημα:Windows 7 Home Premium (64 bit)

Κάρτα Γραφικών:ATI Radeon HD 4530 dedicated 512MB

Μνήμη: 4 GB 4096 MB (2 x 2048 MB) DDR3

Δίσκος:320 GB SATA 7200 rpm

Wireless, DVD-RW, 6-cell μπαταρία.

Το λαπτοπ εμφανισιακά είναι σε καλή κατάσταση,δουλεύει άψοξα, απλά έχει χαλασμένο πληκτρολόγιο. Πιστεύω ότι φτιάχνεται εύκολα, αλλά μιας και υπάρχει desktop είπαμε να το δώσουμε σε όποιον έχει όρεξη να ασχοληθεί.

Τιμή: 190€

Link to comment
Share on other sites

Υποθέτω φίλε μου, τι να σου πώ, δεν το πάρει ακόμα στα χέρια μου να το ανοίξω,αλλά πιστεύω ναι! Μία από αυτές τις μέρες, ή όταν βρεθεί ενδιαφερόμενος θα το πάρω στα χέρια μου να ενημερώσω ακριβώς αν και πώς φταίει το πληκτρολόγιο!

Link to comment
Share on other sites

Υποθέτω φίλε μου, τι να σου πώ, δεν το πάρει ακόμα στα χέρια μου να το ανοίξω,αλλά πιστεύω ναι! Μία από αυτές τις μέρες, ή όταν βρεθεί ενδιαφερόμενος θα το πάρω στα χέρια μου να ενημερώσω ακριβώς αν και πώς φταίει το πληκτρολόγιο!

Οκ περιμενω ενημερωση

Link to comment
Share on other sites

Παιδες μόλις τον πήρα τηλέφωνο και θέλει λέει τελικά να το κρατήσει. Συγγνώμη για την απουσία ενημερώσεων, απλά και εμένα δεν ήταν στα χέρια μου το λάπτοπ, και είχαμε συνεννοηθεί να μου το φέρει και απλά δεν εμφανίστηκε!!

Και πάλι συγγνώμη και προς το φόρουμ:lock::lock::lock:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.