Jump to content



Galaxy Note N7000 – Η Βίβλος


elthis

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply
Μαγκες προσοχη με την νεα εκδοση γτ ηδη κυκλοφοριυν κατι "τουβλα"

Μην βιαζεστε :)

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

Για το bricking δεν ευθυνεται η jb (που κατα 99% εχει safe kernel) αλλα το οτι μερικοι προσπαθούν να την περάσουν κανοντας wipes με kernel ICS μαμα που ειναι επικινδυνος. Εκανα wipe με τον kernel της XXLS2 και δεν ειχα κανενα πρόβλημα.

Α, και μεχρι στιγμης ενα τουβλιασμα εχω δει και αυτο ηταν σε μεταφορα αρχειων και οχι wipes.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Εγω εχω μονιμα μια Feipusi 2900mah ονομαστικη και μου βγάζει μερα με ΣΚΛΗΡΗ χρηση (3-4 ωρες οθονη, surfing, data, wifi, bt ανοιχτα και με συχνη μετακινηση σε περιοχες με χαλια σημα (και περισσοτερο drain). Η original ειναι φορτισμενη και περιμενει να χρησιμοποιηθει αλλα μεχρι τωρα δεν... :p

Βεβαια σε 2 εβοδάμες θα βαλω την γομαρινη (3300mah) στο Atrix HD και με βλεπω να βγάζω 2 μερες με σκισιμο :p

Link to comment
Share on other sites

Μέρα με 3 ώρες οθόνη με την στοκ δεν έχω δει ακόμα κάπου στις 2.5 ώρες οθόνη τετελεστε.

Περιμένω μια gold 3500mha από ecell που τουλάχιστον στο xda φαίνεται να είναι ικανή να μου δόσει την έξτρα διάρκεια.

Όλοι οι άλλοι με την στοκ είσαστε;

Στάλθηκε από το GT-N7000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

4.2 δεν ξέρω αν δούμε, ας βγει η 4.1 να είναι σωστή χωρίς bugs και παραξενιές, εξάλλου υποτίθεται ότι ένας από τους λόγους που καθυστερούν τα update είναι αυτός.

Στάλθηκε από το GT-N7000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά θα πρέπει να παίξει αλλά δεν έχω δει την συγκεκριμένη στο xda για σχόλια, μόνο sandisk βλέπω και είπα να ρωτήσω τι γίνεται.

Στάλθηκε από το GT-N7000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Lol!

Μόλις εμφανίστηκαν οι http://www.memoryc.com/flashmemorycards/sdsecuredigital/64gbsandiskmicrosdxccl10mobileultraandroid.html που ήταν outofstock και μάλιστα σε "special deal".

Αν δεν βρω τίποτα στο net ή δεν μου αλλάξει γνώμη κανείς μέχρι, να γυρίσω σπίτι, θα πάω για την φθηνότερη (sandisk).

Edit: Άκυρο στο amazon είναι ακόμα φθηνότερη.

Στάλθηκε από το GT-N7000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.