Jump to content



Wing Commander Saga: The Darkest Dawn


EraserheadX

Recommended Posts

παίδες εγώ έπαιξα μια αποστολή, εχει ακριβώς το ίδιο gameplay με τα προηγούμενα, βελτιωμένα γραφικά (αν και χωράνε βελτίωσης) ΚΑΙ ΚΑΙ το μαγικό όλων λέγεται multiplayer το οποίο όμως δεν είναι ακόμα ενεργό...θα κάνω υπομονή μέχρι οι παλλικαράδες που το έκαναν να το ενεργοποιήσουν...

έχει όμως περίεργο menu το οποίο θα δυσκολέψει τον χρήστη να βρει που βρίσκεται τι...δηλαδή φαίνεται ότι δεν είναι καλά σχεδιασμένο...αλλά μικρό το κακό...

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: το AUTOPILOΤ ενεργοποιείται με ALT+A (δεν το λέει στο help)

Link to comment
Share on other sites

Mαπα μενου και γραφικα δυστυχως εποχης tie fighter.Ουτε καν engine απο τον WC5.Δε αντεξα να το παιξω αλλα τα briefings στην αρχη μου θυμησαν ποιο πολυ tie παρα WC περιεργο.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι βέβαιος ότι ο πραγματικός αριθμός είναι μεγαλύτερος - χρησιμοποιήθηκαν εναλλατκικά κανάλια που σίγουρα δεν έχουν προσμετρήσει: ιδιωτικοί torrent trackers, προσωπικά web/ftp που σήκωσαν χρήστες, αφού οι προγραμματισμένες τοποθεσίες δεν ήταν ικανοποιητικές.

Εάν πραγματικά ήθελαν να μετρήσουν downloads, έπρεπε να το διαχειριστούν καλύτερα...

Όσο λίγο έχω προλάβει να το δω, πολύ καλή προσπάθεια καλλιτεχνικά, αλλά χάνει λίγο σε αμιγώς τεχνικά θέματα, όπως interface/menu, ακόμα και το σύστημα διανομής.

Συνολικά, αξίζει να ασχοληθεί κανείς.

Link to comment
Share on other sites

Σε medium δυσκολία αυτή η ρημάδα τελευταία αποστολή του Prologue αγγούρι είναι.

Έκανα και 4-5 του κεντρικού campaign.

Ωραίες οι περιγραφές μεταξύ των αποστολών καθώς και οι στιχομυθίες μεταξύ των πιλότων/πρωταγωνιστών κατά την διάρκεια των αποστολών. Η ιστορία δείχνει να δένει ωραία και δημιουργεί συναισθήματα.

Πολύ καλή δουλειά για δωρεάν παιχνίδι.

Το παίζω με joystick και είναι εξαιρετικό.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.