Jump to content



Ξεπούλημα...


Recommended Posts

Κάρτα γραφικών XFX 6870 1GB Black Edition (HD-687A-ZNBC) άριστη και απείραχτη όπως αγοράστηκε στο κουτί της.Εγγύηση 2 χρόνια απο την αγορά της 20/07/2011.

GPU Clock:940 MHz

Memory Clock:4600 ΜHz

Δεκτή ανταλλαγή με καλύτερη κάρτα και διαφορά χρημάτων απο μένα ανάλογα την προσφορά.

Τιμή 140 ευρώ

2 μητρικές αγορασμένες απο το e-shop stock με ύπολοιπο εγγύησης.Ήταν για ένα δικό μου project το οποίο ακύρωσα και μπορούν να μου αδείασουν το ντουλάπι.

(Δοκιμάστηκαν για να δώ άν ξεκλειδώνουν τον Phenom II και για τη λειτουργικότητα τους)

Gigabyte GA-MA785GM-US2 χώρις backplate εγγύηση 12 μηνων απο την αγορά τους 10/02/2012

Τιμή 35 ευρώ.

ASUS M4A785D-M Pro χώρις backplate εγγύηση 6 μηνων απο την αγορά τους 05/01/2012

Τιμή 30 ευρώ.

Πακετάκι...

Asus P5N-e SLi με backplate,έχει custom ψύκτρα στο chipset γιατί η παθητική δε τη πάλευε τα καλοκαίρια και μια παθητική στο southbridge επειδή ήταν χωρίς.

Ιntel E6750 , δίνονται και χωριστά.

Δοκιμάστηκαν εκτενώς για την καλή λειτουργία τους

img0257xl.jpg

m/b τιμή 30 ευρώ

cpu 35 ευρώ

Έξοδα του αγοραστή.Aποστολή με ΕΛΤΑ και πληρωμή με αντικαταβολή (~5 ευρώ) έκτος και αν θέλετε κάτι άλλο.

Link to comment
Share on other sites

ενδιαφερομαι για

ASUS M4A785D-M Pro χώρις backplate εγγύηση 6 μηνων απο την αγορά τους 05/01/2012

Τιμή 30 ευρώ.

θα σου απαντησω σιγουρα το μεσημερι αφου ελεγξω τη συμβατοτητα του επεξεργαστη.

δεν βγαζω ακρη με το cpu support, οποτε αποσυρομαι. ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

GA-MA785GM-US2 κρατημένη για τον [MENTION=16722]Valadis[/MENTION]

περιμένω απάντηση για την p5n-e sli απο τον [MENTION=16086]argy1[/MENTION]

ο drkaras αποσύρεται απο την ASUS M4A785D-M Pro άρα επόμενος ειναι ο [MENTION=961]Proteus[/MENTION]

[MENTION=15537]mix0s[/MENTION] επαρχία είμαι.Θα ενημερώσω αν μπορεί να γίνει κάτι,ενδιαφέρομαι προτίστως για ανταλλαγή.

Όσοι είναι σίγουροι ας στείλουν τα στοιχεία τους με πμ να αρχίσω το πακετάρισμα.

Link to comment
Share on other sites

expert1 δικος σου ο Ε6750,δυστηχως ψύκτρα δεν έχω,φόραγε μια aftermarket που επαναχρησιμοποιήθηκε.

expert1 και Valadis,θα σας τα στείλω την παρασκευή,πρέπει να βρω/πάρω πραγματάκια για προστασία.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.