Jump to content



Ετοιμάζεται σιγά-σιγά ο "Zeus"........


hipro5

Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από antonisk7 [Σήμερα, στις 11:11]

Συγχαρητήρια hipro5 φαίνεται πολύ ενδιαφέρον, προτείνω διαγωνισμό με προτάσεις για την εμφάνισή του (π.χ. mods, logo, πρόσοψη κτλ.)

Το σκέφτηκα κι εγώ αυτό αλλά δεν θα είναι δίκαιο γιά τα παιδιά πού δεν ασχολούνται με το σχεδιασμό........Το κουτί είναι όπως το θέλω και δεν θα το αλλάξω παρά ΜΟΝΟ γιά το "Zeus MAX" ....... :shutup:

Το μόνο πού ψάχνω είναι ένα ωραίο λογότυπο με τον Δία να κοιτάει αφ'υψηλού και να κρατάει έναν κεραυνό έτοιμος να τον ρίξει...... ;):)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5 [Σήμερα, στις 11:40]

Το μόνο πού ψάχνω είναι ένα ωραίο λογότυπο με τον Δία να κοιτάει αφ'υψηλού και να κρατάει έναν κεραυνό έτοιμος να τον ρίξει...... ;):)

Κάτι τέτοιο? :D

post-745-1416071098,4147_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka [Σήμερα, στις 13:30]

ενα συννεφο το οποιο θα κρυβει το Δια μεχρι τη μεση και το χερι με τον κεραυνο σηκωμενο ετοιμο να το ριξει. Αν του βαλεις και ενα χιτωνα με το λογοτυπο της ΑΜΔ ακομα καλυτερα:hehe:

Ναι κάπως έτσι.........Έ όχι και χιτώνα με λογότυπο της AMD....... :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5

Επίσης σκέφτηκα να δωθεί και ένα από τα πρωτότυπα σε κάποιον χρήστη του φόρουμ κατόπιν βέβαια κάποιου διαγωνισμού πού θα διοργανώσουμε στο Thelab.gr........Not bad!!!....... ;):D

Σκέφτηκα ένα γαμάτο διαγωνισμό. Ποιος μπορέι να ποστάρει τις περισσότερες φωτογραφίες της Μόνικα Μπελούτσι μέσα σε 30'...

Καλή τύχη στο εγχείρημα σου Γιώργαρε αν και είμαι πεπεισμένος ότι θα την έχεις ΌΤΙ και να γίνει

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.