Jump to content



Lap top μέχρι 500 Euro (Καλύτερη σχέση τιμής απόδοσης)


no_one1416003307

Recommended Posts

Παιδιά το σκέφτομαι για ένα ακόμα laptop..

Πάντα έχω υπόψη την επίδοση στα ηλεκτρονικά και όχι την εμφάνιση.. βεβαια είναι καλο όταν τα 2 συνδυάζονται..

Λοιπόν ψάχνω φορητό που θα χρησιμοποιηθεί κύριος για το web.. είμαι λίγο μουλτιτασκερ και βρήκα ότι όλα μου κολλάνε μετά από 5 ανοικτά taps στο firefox..

Τι προτείνεται ? βασικά κάτι με πολλά RAM και γρήγορο επεξεργαστή ?για να μην κολλάει συνεχεια

Έχω λίγο ξεκόψει με τα laptops το τελευταίο διάστημα και χρειάζομαι ένα refresh στο τι παίζει συν αγορά τώρα.

Ευχαριστώ!!

Link to comment
Share on other sites

Msystems.gr - Προϊόντα - Acer TravelMate 5742G-484G64Mnss

ώρα λοιπόν να παίξουμε με αυτό το ωραίο μοντέλο απο την ACER ! Με 15,6'' ,i5,640gb Hard disk,Vga 5470 dedicated,Win 7 pro ! Price για τα μέλη μας : 350€ +φπα !!! Στην ηλεκτρονική σας παραγγελία απλά αναγράψτε στα σχόλια : FBACER Promo !

αυτο εγραφε στο facebook page τους.

νομιζω οτι ειναι πολυ καλη ευκαιρια.

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα προτεινα καποια αλλη μαρκα, οσα acer ξερω απο γνωστους κλπ παρουσιασαν καποιο προβλημα. :)

και γω και ας εχω λαπτοπ αυτης της εταιρειας,αλλα με τετοιο harware ολοι οι αλλοι εχουν απο 600+..

και να ευχεται να μην περασει ουτε απεξω απο την αλμαν.. :(

Link to comment
Share on other sites

Msystems.gr - Προϊόντα - Acer TravelMate 5742G-484G64Mnss

ώρα λοιπόν να παίξουμε με αυτό το ωραίο μοντέλο απο την ACER ! Με 15,6'' ,i5,640gb Hard disk,Vga 5470 dedicated,Win 7 pro ! Price για τα μέλη μας : 350€ +φπα !!! Στην ηλεκτρονική σας παραγγελία απλά αναγράψτε στα σχόλια : FBACER Promo !

αυτο εγραφε στο facebook page τους.

νομιζω οτι ειναι πολυ καλη ευκαιρια.

Αρκετά αξιοπρεπές μηχάνημα φαίνεται.

Δικό σου είναι το μαγαζί ?

Αποστολή στην Κύπρο με κανένα courier κανεις ?

Καμια άλλη εισήγηση παίδες ? από επεξεργαστή τι προτείνεται ότι είναι ο καλύτερο value for money αυτή την εποχή ? i5 ?

Link to comment
Share on other sites

Αρκετά αξιοπρεπές μηχάνημα φαίνεται.

Δικό σου είναι το μαγαζί ?

Αποστολή στην Κύπρο με κανένα courier κανεις ?

Καμια άλλη εισήγηση παίδες ? από επεξεργαστή τι προτείνεται ότι είναι ο καλύτερο value for money αυτή την εποχή ? i5 ?

χαχα!!οχι απο και που και ως που δικο μου?!:hehe::hehe::p στειλε τους ενα email η καντους ενα τηλ να δεις αν στελνουν κυπρο και ποια ειναι η χρεωση!:)

απλα μου φανηκε καλη η τιμη και στο προτεινα!:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.