Jump to content



Πρόβλημα με HP B110a


fiestanik

Recommended Posts

Καλημέρα συμφορουμίτες,

ο εκτυπωτής τού τίτλου ξαφνικά μου παρουσίασε πρόβλημα. Συγκεριμένα αναφέρει: "Αποτυχία Συστήματος Μελάνης 0xc19α0003".

Βρήκα ένα troubleshohoting guide από την HP αλλά δεν κατάφερα κάτι. Τον έχω αγοράσει απο το Πλαίσιο και σε τηλεφωνική επικοινωνία μου είπαν να το πάω για να το στείλουν για service.

Ήθελα να ρωτήσω αν έχει τύχει σε κάποιον το ίδιο σφάλμα και γενικότερα αν μπορούν να μου κάνουν τίποτα "εξυπνάδες" έιτε απο το Πλαίσιο είτε απο το service τής HP.

Υ.Γ. ευχαριστώ εκ των προτέρων που διαβάσατε το "σεντόνι" μου :):T:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να επικοινωνίσεις με την τηλεφωνική υποστήριξη της HP.

Στην διεύθυνση support θα βρεις το τηλέφωνο ανάλογα με το προϊόν.

Από προσωπική εμπειρία σε αντίστοιχο πρόβλημα, καταφέραμε να βρούμε λύση χωρίς να στείλουμε το προϊόν

στο service.

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι. Άραγε Θα τον ελέγξουν απο Πλαίσιο ή θα τον στείλουν κατευθείαν στο service της HP;

Το είχα ψάξει αυτό το σφάλμα στο support της HP και ακολούθησα τις οδηγίες που έδιναν αλλά δεν έπαιξε. Τελοσπάντων ελπίζω μόνο να μη μου ζητήσουν τίποτα λεφτά

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.