Jump to content



ψύχτρα για 3570K max 60 eyros


Prof_Chaos

Recommended Posts

καλησπέρα τι προτείνετε κοντά στο price range 50 με 60 ευρώ; εχω δει διάφορες αλλα θα ήθελα την γνώμη σας.Επίσης να μην ακουγεται το μηχάνημα σαν ηλεκτρική σκούπα..

Link to comment
Share on other sites

βαλε αλλα 20 ευρω και τσιμπη την noctua nh-d14 δεν το μετανιωνεις , βασικα ειναι η καλυτερη...:wall:

Επειδή είμαι πολυ κοντά στο να την τσιμπισω.. Με προβληματίζει λίγο το βάρος της 1,2 κιλά . Υπάρχει περίπτωση λόγω βάρους να δημιουργήσει πρόβλημα στο mobo μακροπρόθεσμα;η να μη ανησυχώ καθόλου;

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι πολυ κοντά στο να την τσιμπισω.. Με προβληματίζει λίγο το βάρος της 1,2 κιλά . Υπάρχει περίπτωση λόγω βάρους να δημιουργήσει πρόβλημα στο mobo μακροπρόθεσμα;η να μη ανησυχώ καθόλου;

Όχι, μην ανησυχείς καθόλου. Έχει πολύ καλό σύστημα εγκατάστασης. Θα το καταλάβεις μόλις την παραλάβεις κι'ολας. Στην προτείνω με τα 1000.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.