Jump to content



Αδυναμια εκτελεσης Adrenaline Crysis 2 Benchmark.


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Γιατι δεν μπορω να το τρεξω αυτο το τεστ????Failed to initialize the GameStartup Interface!!!Αυτο μ πεταει!

Πρεπει ναχεις εγκατεστημενο βεβαια το παιχνιδι και θελει και καποια .dll του steam.

Προσοχη ομως μετα για να παιξεις το παιχνιδι πρεπει να σβησεις καποιους φακελους που βαζει μεσα το Benchmark.

Πολυ μανουρα δηλ.:slap:

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει ναχεις εγκατεστημενο βεβαια το παιχνιδι και θελει και καποια .dll του steam.

Προσοχη ομως μετα για να παιξεις το παιχνιδι πρεπει να σβησεις καποιους φακελους που βαζει μεσα το Benchmark.

Πολυ μανουρα δηλ.:slap:

Εβιβα δηλαδη!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη τωρα πλακα με κανετε ρε σεις?

Ποσταρετε για mispelled και οτι δεν σας δουλευει η πειρατικη κοπια και αποτελεσματα 0.

Περιμενω προκοποη απο τον [MENTION=21436]sfirculitu[/MENTION] .

Ρουμανε θελω νουμερα, τελειωνε.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη τωρα πλακα με κανετε ρε σεις?

Ποσταρετε για mispelled και οτι δεν σας δουλευει η πειρατικη κοπια και αποτελεσματα 0.

Γιατι μας τη λες ρε φιλε ετσι. Αν την ειχα πειρατικη την κοπια σε πληροφορω εγω προσωπικα δεν θα εγραφα τιποτα.

Εχω διαβασει τους κανονες του φορουμ.

Link to comment
Share on other sites

Authentic έχω εγω [MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION] αλλά δεν θέλει να δουλέψει ( non-steam, purchased from Origin ).

Παράξενο...και εγώ non-steam version έχω (κανονικα αγορασμένο dvdάκι αυθεντικότατο μεχρι εκει που δεν παιρνει) και δουλευει κανονικότατα. Οταν το πρωτο-έστησα δεν επαιζε με τιποτα γιατι είχα ξεχασει να ΞΕ-τσεκαρω την επιλογη "Steam" στο συγκεκριμένο tool (στο Program Options), απο την στιγμή που το εκανα (οκ, συν τα κλασσικά "Run as Administrator" κλπ κλπ) δεν ξαναντιμετώπισα κάποιο θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.