Jump to content



Planetside 2


Recommended Posts

Μάστορα, θέλω:

- το καλύτερο sub machine gun

- το καλύτερο magnum πιστόλι

- το καλύτερο 50αρι sniper rifle

αν και δεν πατάω πολύ έδαφος, όταν πατάω όμως θέλω να έχω μερικά καινούργια εργαλεία. Τα του Alpha Squad τα έχουν βγάλει τα λεφτά τους.

δεν αναφέρω εννοείται για τι empire ρωτάω :dirol:

Link to comment
Share on other sites

Μάστορα, θέλω:

- το καλύτερο sub machine gun

- το καλύτερο magnum πιστόλι

- το καλύτερο 50αρι sniper rifle

αν και δεν πατάω πολύ έδαφος, όταν πατάω όμως θέλω να έχω μερικά καινούργια εργαλεία. Τα του Alpha Squad τα έχουν βγάλει τα λεφτά τους.

δεν αναφέρω εννοείται για τι empire ρωτάω :dirol:

χαχαχα ωραίος. Κοίτα δεν είμαι και ο πιο ειδικός στον infiltrator και εδώ που τα λέμε καλύτερο όπλο δεν υπάρχει. Είναι πιο πολύ προσωπική προτίμηση η ανάλογα την περίσταση. Οι TR δεν έχουνε τα καλύτερα smg σε σχέση με τα άλλα faction. To hailstrom έχει μεγάλο clip και είναι καλό σε καταστάσεις που έχεις να κάνεις με πάνω απο ένα αντίπαλο. Το armistice με 900 rof έχει το καλύτερο TTΚ αλλά μικρό clip. To NS είναι πιο καλό για long range. Εμένα μου αρέσει το armistice αλλά η πιο λογική επιλογή ειναι το hailstrom νομίζω.

Sidearm to default TX1 repeater είναι πολύ καλό οπλάκι. Semi auto spamming κάτι που θα εκτιμήσεις πολύ σε oh shit καταστάσεις :p. Απο κει και πέρα το commisioner αν είσαι εύστοχος είναι η καλύτερη επιλογή αν και έχουνε βγεί crossbow που δε τα έχω δοκιμάσει.

Sniper rifle και εκεί έχουνε βγεί νέα πράματα και φοβάμαι να προτείνω. Αυτό που θυμάμαι είναι οτι το τσαμπέ σχεδόν M77B ήταν τόσο καλό σε απόδοση σε σχέση με τις άλλες δύο επιλογές που πραγματικά δεν άξιζε τον κόπο η διαφορά. Το SR-7 μου άρεσε πιο πολύ απ'όλα αν είχανε το ίδιο κόστος.

Μη ξεχνάς το κόστος των attachment και οτι τα χαρακτηριστικά τους μπορούν να βελτιώσουν ένα όπλο. Το κυριότερο είναι να χαλάσεις κάμποσο χρόνο στο VR training για δοκιμές. Η καλύτερη επιλογή είναι πάντα αυτή που σου προσδίδει σιγουριά εξ άλλου. Κάνε δοκιμές και ξαναρώτα :)

Link to comment
Share on other sites

Τσουρεκια μας τα καναν σημερα,ολη μερα down για maintenance(προσθεσαν ενα All Access membership,στα @@ μας)

Kαι ειχα ορεξη μαμω.

Αναρωτιεμαι,μια μερα που ειχα ακομα απο boost θα εχει μεινει η θα την εχει φαει και θα χτυπιεμαι οπως οταν μας ετρωγε κερμα παλια μηχάνημά:suicide:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα με τα πολλά μπήκα. Έφαγα ωραιότατο BSOD που έχω να φάω εδώ και κανα δυό μήνες με KMOD_EXCEPTION_NOT_HANDLED. Δε ξέρω αν έχει να κάνει με το game αλλά πραγματικά δεν είχα θέματα ως τώρα.

Επίσης δε ξέρω πως τα καταφέρανε αλλά χάθηκαν όλες οι ρυθμίσεις μου στο useroptions.ini. Ευτυχώς έχω backup αν και απο την ξενέρα δε το πάλεψα καθόλου. Πήρα τα passive certs και logout.

Όπως πάντα κάτι καλό πάνε να κάνουνε με το membership και access(ακόμα δε το έψαξα εις βάθος) αλλά μέχρι να το βάλουνε θα μας πρήξουν τα συκώτια με bugs,patches και downtimes.. υπομονή

Link to comment
Share on other sites

Μπηκα σημερα κανα 2-2μιση ωρες εφαγα στην μαπα 5-6 crashes ενω πριν το downtime και με το 64bit client ημουν παραδόξως κομπλε.Εκαναν φτερα και οι υπολειπόμενες 24h boost που ειχα.:giveup:

Link to comment
Share on other sites

64bit client που λές, τον ξανακατέβασες ? Ρωτάω γιατί δε ξέρω απο που το βλέπω την έκδοση και κακά τα ψέμματα τελευταία δεν πολυμπάινω στο ps2 και έχω χάσει επεισόδια..

Link to comment
Share on other sites

Μονο του βλεπει τι λειτουργικο εχεις και τρεχει αναλογα 32 η 64 client.

Δεν κανεις κατι εσυ.

Πολλοι κανουν rename τα αρχεια για να τρεχει ο x32 client.

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι 11 του μήνα έχουν 12μηνη συνδρομή στα 90 ευρώ (7.50 ευρώ/μήνα).

Με 500 SC/μήνα μόνο, σε 1 χρόνο βγαίνει 6000 SC = 50 ευρώ περίπου (τα 5000 SC = 43 ευρώ).

Δεν ξέρω αν δικαιολογούνται τα επιπλέον 40 ευρώ για +50% XP.... πόσο πάει το +50% XP boost τώρα;

Δεν ξέρω, το σκέφτομαι πάντως... αν και δεν παίζω καθημερινά άλλα συνήθως ΠΣΚ (και όχι πάντα), ωστόσο βλέπω ότι το PS2 είναι ένα παιχνίδι που με κράτησε από την αρχή και με κρατάει ακόμη και δεν βλέπω να το βαριέμαι σύντομα...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μπουρδες μου φαινονται τα περισσοτερα.

Αχρηστα.Ασε που απο την στιγμη που το βαλεις αρχιζει και τρωει ενεργεια δε πα να σαι και σε wrapgate.

Και τρωνε ΠΟΛΥ ενεργεια=>αλλος ενας τροπος να βαλουνε τον κοσμο να σκασει φραγκα.

Link to comment
Share on other sites

να σου πω, τουλάχιστον ως τώρα, δεν με χαλάει

άλλωστε έτσι πρέπει να είναι, αλλιώς θα ήτανε P2W και αν πάρεις τον κατήφορο...

είναι ένα μικρό customisation που κάνει ο καθείς στον παίχτη του, και βέβαια σαφώς δεν είναι το τεράστιο end-game cert sink hole που ψάχνουν. Εγώ όση ώρα έπαιξα χθες, είτε είχα implant είτε δεν είχα, ούτε με ένοιαζε. Προς το παρόν 2-3 αξίζουν, άλλα όπως είπα, και αυτά δεν είναι imba.

Μην τα βλέπεις δλδ σαν τα perks του cod, δεν είναι αυτό το νόημα. Στο COD4 (μετά τα έδωσα όλα άκυρο) αν δεν έβαζες perks μπορεί να ήσουν καλός, αν πέταγες μέσα perks, γινόσουν superman.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.