Jump to content



PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS


wolves

Recommended Posts

Μία ώρα πριν, το μέλος juno12 έγραψε:

πολύ δύσκολο ρε παιδιά...

Δεν ειναι bf1 να σε τρωνε με οτι ναναι.

Εγω το εκανα refound γιατι μου φανηκε καπως φτηνο και ειχε πολυ περιμενε για να μπεις σε σερβερ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Κάποιος απο εσάς που παίζουν το παίχνιδι έχει να πεί κάτι??Καλο...κακό...Περα απο τα drop fps που διάβασα μιας και πιστευω οτι μόλις γίνει κανονικό release αυτα θα φτιαχτούν...
Πάιζω ΜΟΝΟ cs και αυτό ειναι οτ μονάδικο game Που πραγματικά ψήνομαι να ξεκινήσω...
Διάβασα και οτι έχει ΠΟΛΥ δύσκολο gameplay...Εμπειροί gamers το είπαν η όχι δεν ξέρω...

Link to comment
Share on other sites

Σιγα το δυσκολο gameplay.

Απλα ειναι πολλα ατομα και κερδιζει μονο ενας η ενα grp απο αυτους.

Το εκανα refound δεν παιζοταν το παιχνιδι τοτε που το ειχα παρει, θα το δω παλι καποια στιγμη.

Link to comment
Share on other sites

On 8/8/2017 at 5:45 PM, juno12 said:

πολύ δύσκολο ρε παιδιά...

 

On 8/6/2017 at 11:57 AM, juno12 said:

μόλις το αγόρασα και κατεβαίνει.

για κάποιον που προέρχεται από battlefield είναι πολύ δύσκολο;

Καλά για αυτό ρώτησα γιατι δεν έκανα καμια ερευνα της προκοπής...Είδα απλά αυτό εδώ!
Είδα και οτι εκανες refund σε αλλο post και να κάτι ακόμα που μου έκανε ητν περιέργεια...Εγω θα το έπερνα για δοκιμή μιας και κάι είχα ακούσει οτι θα ανέβει η τιμή στο release ίσως ακόμα και double 60-70euro αλλα επειδή δεν ισχύει αυτό το αφήνω έτσι προς το παρόν να γίνει το release να στρώσουν πράγματα.
Αλλα να πω την αλήθεια κακά δεν ακούω(χωρις να ψάχνω) βλέπω οτι έσπασε record σε online users..."ολοι" μιλάνε για αυτό.. και με έβαλε στο τρυπάκι!!!
 

Link to comment
Share on other sites

Θελει πιστες η να γινει random το spawn των αντικειμενων.

Το δευτερο δεν ξερω αν υπαρχει ηδη αλλα χρειαζονται και τα δυο. Η συνταγη ειναι καλη ας προσεξουν το μαγειρεμα και θα φαμε ολοι καλα.

Link to comment
Share on other sites

πριν 8 λεπτά, το μέλος fatalara έγραψε:

Η συνταγη ειναι καλη ας προσεξουν το μαγειρεμα και θα φαμε ολοι καλα.

 

Προς το παρον τρωνε καλα αυτοι.
Οι τυποι ειναι πρωτοι σε πωλησεις στο steam, δεν ξερω και γω ποσα φραγκα εχουν βγαλει εως τωρα και αντι να προσλαβουν 2-3 dev που ξερουν την μηχανη να τους το στρωσουν που ειναι το κακο του το χαλι απο optimization, θεωρησαν οτι αυτο που λειπει στην παρουσα φαση ειναι τα microtransactions και εστρεψαν την προσοχη τους εκει.

Μαυρο μεχρι να σκουριασει ο iron man, λοιπον, μπας και βαλουν μυαλο..........

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, fatalara said:

Θελει πιστες η να γινει random το spawn των αντικειμενων.

Το δευτερο δεν ξερω αν υπαρχει ηδη αλλα χρειαζονται και τα δυο. Η συνταγη ειναι καλη ας προσεξουν το μαγειρεμα και θα φαμε ολοι καλα.

Μάλιστα!Αρα φαίνεται ότι μολις βγεί το κανονικό release θα είμαι και εγώ απο αυτούς που θα το δοκιμάσουν!
Ε δεν μπορεί να εβγαλαν 1 πίστα και σε κάθε game να γίνεται LOOP όλο το game.Δηλαδή να έχιε στα ίδια σημεία τα πάντα...
Απο την αλλη εαν αλλάζουν τα αντικείμενα χάνεις και την στρατηγική και όλα γίνονται στην τύχη...Ειναι λίγο δίκοπο μαχαίρι..Οπως λές πρέπει να προσέξουν το μαγείρεμα.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, wolves said:

θεωρησαν οτι αυτο που λειπει στην παρουσα φαση ειναι τα microtransactions και εστρεψαν την προσοχη τους εκει.

Αυτό δυστυχώς ισχύει και είναι κρίμα. Το παιχνίδι έχει βγάλει πολλά για να δίνει προτεραιότητα εκεί.

 

 

29 minutes ago, Staxtis said:

Ε δεν μπορεί να εβγαλαν 1 πίστα και σε κάθε game να γίνεται LOOP όλο το game.Δηλαδή να έχιε στα ίδια σημεία τα πάντα...

Δεν γίνεται LOOP όλο το παιχνίδι γιατί γίνεται random spawn στα αντικείμενα. Επίσης έχω παίξει περίπου 40 ώρες και ακόμα δεν έχω πάει παντού. Δεν έχεις και πολύ χρόνο να τριγυρνάς..

Γενικά το παιχνίδι θέλει πολύ φτιάξιμο αλλά είναι ήδη πολύ ευχάριστο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος Staxtis έγραψε:

 

Καλά για αυτό ρώτησα γιατι δεν έκανα καμια ερευνα της προκοπής...Είδα απλά αυτό εδώ!
Είδα και οτι εκανες refund σε αλλο post και να κάτι ακόμα που μου έκανε ητν περιέργεια...Εγω θα το έπερνα για δοκιμή μιας και κάι είχα ακούσει οτι θα ανέβει η τιμή στο release ίσως ακόμα και double 60-70euro αλλα επειδή δεν ισχύει αυτό το αφήνω έτσι προς το παρόν να γίνει το release να στρώσουν πράγματα.
Αλλα να πω την αλήθεια κακά δεν ακούω(χωρις να ψάχνω) βλέπω οτι έσπασε record σε online users..."ολοι" μιλάνε για αυτό.. και με έβαλε στο τρυπάκι!!!
 

δεν έκανα refund εγώ με μπερδεύεις με τον fatalara.

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος wolves έγραψε:

 

Προς το παρον τρωνε καλα αυτοι.
Οι τυποι ειναι πρωτοι σε πωλησεις στο steam, δεν ξερω και γω ποσα φραγκα εχουν βγαλει εως τωρα και αντι να προσλαβουν 2-3 dev που ξερουν την μηχανη να τους το στρωσουν που ειναι το κακο του το χαλι απο optimization, θεωρησαν οτι αυτο που λειπει στην παρουσα φαση ειναι τα microtransactions και εστρεψαν την προσοχη τους εκει.

Μαυρο μεχρι να σκουριασει ο iron man, λοιπον, μπας και βαλουν μυαλο..........

 

Εμενα το παιχνιδι μου αρεσει και θελω να το παιξω αλλα δεν μου δουλευει.

Δεν μπορουσα να αλλαξω ουτε καμερα, τα γραφικα του πολυ low και δεν μπορουσα και να καταλαβω τι πρεπει να κανω για να μπω σε ενα game.

Να φτιαξω δεν μπορουσα να κανω Join περνουσε κανα 5 λεπτο και δεν γινοταν κατι δεν ειχα, feedback αν αυτο που πατησα εγινε κλπ. 

Ξερεις τι γινεται συνηθως με τα πολυ επιτυχημενα early access games? μενουν για παντα στο early access state και εμπλουτιζονται με ανουσιο content.

Δεν ξερω αν υπαρχει αλλα μολις μπει workshop να ξερεις οτι τελειωσε το development ανεπισημα.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά παίζει το game @fatalara μήπως δεν τα πας καλά με τα αγγλικά ? Εκτός και αν το πήρες όταν πρωτοβγήκε early access αμέσως, όπου εκεί είχε κάποια bug, αλλά μιλάμε για διάστημα 0day - 14 days.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.