Jump to content



Unreal Engine 4


Petrossortep

Recommended Posts

οι καιροί ειναι δύσκολοι!

....οπότε λεφτά για πέταμα δεν υπάρχουν, στηρίζουμε μόνο pc & steam!!!

Well said!!!:triniti::worship:

Εν έτη 2013 και οι κονσόλες δεν μπορούν να κάνουν rendering βουνά και πανοπλίες!:neo:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply
οι καιροί ειναι δύσκολοι!

....οπότε λεφτά για πέταμα δεν υπάρχουν

Gigabyte 690 GTX - 3xSamsung F2380 Surround + BenQ GW2750

Με κόσμημα Chopard αξίας 47000 ευρώ η Νατάσα στη ΔΕΘ της λιτότητας | Π.Σ. ΘΕΡΜΟΠΥΛΕΣ

obama-bitch-please.jpg

Link to comment
Share on other sites

Well said!!!:triniti::worship:

Εν έτη 2013 και οι κονσόλες δεν μπορούν να κάνουν rendering βουνά και πανοπλίες!:neo:

To ξαναειπες αυτο βασισμενος στο γεγονος οτι λειπει απο ενα demo του οποιου το τελικο κομματι δεν υπαρχει στα pc. Ο αρχιφυλαξ ειναι οργανο, το μπουζουκι ειναι οργανο, αρα ο αρχιφυλαξ ειναι μπουζουκι η λογικη σου.

Link to comment
Share on other sites

To ξαναειπες αυτο βασισμενος στο γεγονος οτι λειπει απο ενα demo του οποιου το τελικο κομματι δεν υπαρχει στα pc. Ο αρχιφυλαξ ειναι οργανο, το μπουζουκι ειναι οργανο, αρα ο αρχιφυλαξ ειναι μπουζουκι η λογικη σου.

Τι κάνεις Γιάννη, κουκιά σπέρνω, από την πόλη έρχομαι και στην κορφή κανέλα, τι είχες Γιάννη-τι είχα πάντα κτλπ.

Κάποια άλλλη λαική ρήση θα πούμε ή θα απαντάμε σοβαρά?

Δεν είναι μόνο το demo my dear friend αλλά η όλη ποιότητα των next gen κονσολών καθώς και η τωρινή ποιότητα παιχνιδιών των ήδη κονσολών.

Όταν βγει το steam box θα δούμε που θα πάει Wii U, PS3 etc. at the bottom of the well, in the down down of the write!

Καλός και ο fanboy-ισμος αλλά hold your horses !

P.S Καλό και το μπουζούκι , απ΄τον μπαγλαμά , ε?

Link to comment
Share on other sites

Με βαση τα λεγομενα σου -> Δεν χρησιμοποιησαν τον Jaguar στα max του, γι αυτο και η χαμηλη αποδοση! :p

...πολυ δυσκολο να προγραμ σε χ86! Αγνωστο αντικειμενο!

Οι νεες κονσολες ξεκιναν τη νεα γενια με γκολ απο τα αποδυτηρια...

Ειναι τυχαιο που το νεο bf4 ανακοινωθηκε στα 720p ;) (ps4 & xbox new)

Link to comment
Share on other sites

Με βαση τα λεγομενα σου -> Δεν χρησιμοποιησαν τον Jaguar στα max του, γι αυτο και η χαμηλη αποδοση! :p

...πολυ δυσκολο να προγραμ σε χ86! Αγνωστο αντικειμενο!

Οι νεες κονσολες ξεκιναν τη νεα γενια με γκολ απο τα αποδυτηρια...

Ειναι τυχαιο που το νεο bf4 ανακοινωθηκε στα 720p ;) (ps4 & xbox new)

Kαι εκεί θα μείνει στα 720p και θα αναφωνούν ουάου!

Link to comment
Share on other sites

η ιδια ιστορια συνεχεια φτωχος vs πλουσιου.....το ιδιο παρατηρειται παντου

ο φτωχος λεει.. το δικο μου ειναι πιο vfm.. και ο πλουσιος το δικο μου ειναι καλυτερο

βασικα η ιστορια ξεκειναει απο τον φτωχο που τσικλαει τον πλουσιο διοτι νιωθει μειωνεκτικα

αλλα επειδη οι πιο πολοι ειμαστε φτωχοι, βρισκουμε ευκολα συμπαραστατες:hehe:

οκ!! αν δεν εχεις λεφτα περνεις κονσολα,εγω ειχα και την πεταξα,να δουμε τι θα λενε οι νεες,αλλα αν ειναι κατω απο τα τωρινα pc οπτικα κλπ,κλπ δεν θα ασχολειθω καθολου,εκτος αν μου το επιβαλουν

Link to comment
Share on other sites

οι καιροί ειναι δύσκολοι!

....οπότε λεφτά για πέταμα δεν υπάρχουν, στηρίζουμε μόνο pc & steam!!!

Βασικά επειδή οι καιροί είναι δύσκολοι δεν στηρίζω απολύτος κανέναν παρα μόνο την ευχαρίστηση μου και την διασκέδαση μου...αν το κάνει αυτο το ps4 γιατί pc έχω τότε θα προτιμήσω να τα δώσώ στο πσ4 παρά σε μια vga

Link to comment
Share on other sites

Βασικά επειδή οι καιροί είναι δύσκολοι δεν στηρίζω απολύτος κανέναν παρα μόνο την ευχαρίστηση μου και την διασκέδαση μου...αν το κάνει αυτο το ps4 γιατί pc έχω τότε θα προτιμήσω να τα δώσώ στο πσ4 παρά σε μια vga

Μέχρι πρότεινος είχα μία 6850HD και έκανα μια χαρά την δουλειά μου,δεν έχω 600+ Ευρώ για να πάρω PS4 και μετά να σκάω 50+ευρώ για κάθε παιχνιδάκι και να έχω μέτρια αποτελέσματα στην οθόνη μου.

Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως έχω και τις 3 κονσόλες αυτής της γενιάς πάνω σε μια Samsung 7000 και αυτο που έχω να πω είναι ότι δεν μπορώ να παίξω. Ηταν σα να μου ρίχνει το μηχάνημα κλωτσες στο μάτι. Σοβαρά τώρα, εξαρτάται τι θέλει να κάνει κάποιος. Αν θέλει απλά να παίζει το game,είτε πάρει ένα low end pc είτε μια κονσόλα θα κάνει δουλειά. Τώρα αν θέλει κάτι πιο σωστό στο μάτι του θα τα σκάσει για pc. Ανάλογα με τις απαιτήσεις του καθενός πανε και οι τιμές. Για πείτε στον csaris να παίξει με μια οθόνη να δείτε απάντηση που θα πάρετε.:p

Link to comment
Share on other sites

η ιδια ιστορια συνεχεια φτωχος vs πλουσιου.....το ιδιο παρατηρειται παντου

ο φτωχος λεει.. το δικο μου ειναι πιο vfm.. και ο πλουσιος το δικο μου ειναι καλυτερο

βασικα η ιστορια ξεκειναει απο τον φτωχο που τσικλαει τον πλουσιο διοτι νιωθει μειωνεκτικα

αλλα επειδη οι πιο πολοι ειμαστε φτωχοι, βρισκουμε ευκολα συμπαραστατες:hehe:

οκ!! αν δεν εχεις λεφτα περνεις κονσολα,εγω ειχα και την πεταξα,να δουμε τι θα λενε οι νεες,αλλα αν ειναι κατω απο τα τωρινα pc οπτικα κλπ,κλπ δεν θα ασχολειθω καθολου,εκτος αν μου το επιβαλουν

m8 παιζει και το makakas/κοροϊδο vs non-makakas/κοροϊδο. Για την ωρα και μεχρι σημερα ανηκω στην πρωτη κατηγορια, αλλα δεν σκοπευω να κατσω περισσοτερο :upside:

Link to comment
Share on other sites

m8 παιζει και το makakas/κοροϊδο vs non-makakas/κοροϊδο. Για την ωρα και μεχρι σημερα ανηκω στην πρωτη κατηγορια, αλλα δεν σκοπευω να κατσω περισσοτερο :upside:

το "επιβαλουν" δεν το ειδες??

αν στο μελλον με τις νεες τα πραγματα αλλαξουν, και το επιπεδο ανεβει πανω απο το σημερινο +αποκλειστικοτητες που εκει θα παιχτει για μενα το παιχνιδι(υπαρχει παιχνιδι στο xbox360 που θα το ηθελα στο pc τρελα,forza motosport....να το βγαζαν σε pc +dx11,ΑΑ,ultra, texture) οκ και εγω θα φυγω για εκει

οπως ειναι σημερα τα πραγματα ειναι για γελια η συκγριση...στα δικα μου ματια!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.