Jump to content



Αγορα gaming headshet


throwdown

Recommended Posts

Καλημερα παιδες, ενδιαφερομαι για αγορα headshet ,max να βγω στα 100ε , τι προτεινεται?

εχω δει αυτα creative tactic 3d sigma

Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma Review | bit-tech.net

και τα Razer Carcharias

Razer Carcharias Review | bit-tech.net

καμια αλλη προταση?

Link to comment
Share on other sites

επειδη και εγω αυτες τις μερες ψαχνομαι ειδα τα logitech g35 και μου αρεσαν αρκετα... θα δω βεβαια και αλλα , αλλα αξιζουν τα g35? 110€ μου

βγαινουν.

Tωρα ειδα και τα Sennheiser PC 320 και αυτα πολυ καλα ,χμμμ αλλα τα 350 ειναι τοπ! τα 350 κανουν 156 € τα 320 65€ .

Μπορει καποιος να μας πει πρακτικες διαφορες αναμεσα σε 320 και 350 γιατι στην τιμη ξεφευργουν πολυ.

Ενα τελευταιο πραγματακι να ρωτησω αγορα απο γερμανικο αμαζον εγγυηση?(samsung 830 256gb.)

Link to comment
Share on other sites

επειδη και εγω αυτες τις μερες ψαχνομαι ειδα τα logitech g35 και μου αρεσαν αρκετα... θα δω βεβαια και αλλα , αλλα αξιζουν τα g35? 110€ μου

βγαινουν.

Tωρα ειδα και τα Sennheiser PC 320 και αυτα πολυ καλα ,χμμμ αλλα τα 350 ειναι τοπ! τα 350 κανουν 156 € τα 320 65€ .

παιρνεις τα 320 και μετα διαλεγεις τον αλγοριθμο που σου ταιριαζει περισσοτερο

τσεκαρε τα ποστ που εχω κα νει στο hardforum, εχουν λινκς απο video με cmss3d σε game / entertainment mode και dolby headphone :)

[H]ard|Forum - View Single Post - Good surround headphones?

[H]ard|Forum - View Single Post - Good surround headphones?

Link to comment
Share on other sites

Μακρια απο 5.1-7.1 (το .1 τους έλειπε...) (το γιατι θα το βρεις στα αλλα παρόμοια θέματα που εχουν ανοιχτεί πρόσφατα στο φορουμ)

Παρε ενα καλο(επωνυμη μουσικομάρκα) headset-headphones και μια κάρτα ηχου που προσφέρει dolby headphone ή ccms3d.:yes4:

Link to comment
Share on other sites

ok sir μαζι σου ειμαι και εγω αρα μενει μονο το sennheiser 320/350/360 (αναλογα τα γουστα και το πορτοφολι...) Δηλαδη οχι logitech g35, razer 5.1/7.1, roccat 7.1.

Μενει κατι αλλο που ξεχναω? καμια καλη μουσικομαρκα?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Για να μην ανοίξω καινούριο θέμα!

Επειδή μου χάλασαν τα ακουστικά ψάχνωμαι γενικά για μια φθυνή αγορά

και βρίσκω τα Plantronics GameCom 380 στα 30 ευρώ

http://www.pcgarage.ro/casti-gaming/plantronics/gamecom-380/

τι λέτε?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.