Jump to content



Gainward GTX 570 1280MΒ Phantom-Asus Maximus IV GeneZ Gen3 και 8gb ddr3


Recommended Posts

1] Gainward GeForce GTX 570 1280MΒ Phantom

Επειδή δεν μένει χρόνος(λόγο δουλειάς)για παιχνίδι είπα να διώξω την κάρτα μου.

Την είχα αγοράσει ολοκαίνουρια από άλλο μέλος του φόρουμ τρεις μέρες μετά που την είχε αγοράσει ο ίδιος!

Είναι σε υπέρ-αριστη κατάσταση με φουλ συσκευασία και παρελκόμενα!

Έχει ημ.αγοράς 24/2/2012 από e-gate και σχεδόν όλη την εγγύηση! Στα 250€

2] Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3

Έχει ημ.αγοράς 13/1/2012 από you.gr και σχεδόν όλη την εγγύηση!

Είναι και αυτή σε υπέρ-αριστη κατάσταση με φουλ συσκευασία και παρελκόμενα!

Την πουλάω επειδή χρειάζομαι παραπάνω εξόδους από την onboard vga! Στα 145€

3] Exceleram DDR3 1333MHz 1x4gb

Δυο στικακια απο την παραπάνω μνήμη!Με εφόρου ζωής εγγύηση απο Multirama/Exceleram

Είναι αχρησιμοποίητα στην συσκευασία τους όπως τα είχα πάρει από άλλο μέλος του φόρουμ για σύστημα που τελικά δεν έστησα! Στα 35€

Με κατάθεση σε λογαριασμό και η αποστολή δική μου!

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Οκ!

Η κάρτα είναι κρατημενη για τον [MENTION=946]MADKiller7[/MENTION] προς το παρων και η μητρικη για τον [MENTION=16462]Tarlac[/MENTION]!

Edit: Η μητρικη έφυγε στον Tarlac!

Link to comment
Share on other sites

UP

1] Gainward GeForce GTX 570 1280MΒ Phantom review

Επειδή δεν μένει χρόνος(λόγο δουλειάς)για παιχνίδι είπα να διώξω την κάρτα μου.

Την είχα αγοράσει ολοκαίνουρια από άλλο μέλος του φόρουμ τρεις μέρες μετά που την είχε αγοράσει ο ίδιος!

Είναι σε υπέρ-αριστη κατάσταση με φουλ συσκευασία και παρελκόμενα!

Έχει ημ.αγοράς 24/2/2012 από e-gate και σχεδόν όλη την εγγύηση! Στα 250€

3] Exceleram DDR3 1333MHz 1x4gb

Δυο στικακια απο την παραπάνω μνήμη!Με εφόρου ζωής εγγύηση απο Multirama/Exceleram

Είναι αχρησιμοποίητα στην συσκευασία τους όπως τα είχα πάρει από άλλο μέλος του φόρουμ για σύστημα που τελικά δεν έστησα! Στα 35€

Με κατάθεση σε λογαριασμό και η αποστολή δική μου!

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Για να φύγει η κάρτα φοβάμαι πως πρέπει να πέσεις στα 220,ίσως και 210 μιας και συχνά πυκνά βρίσκεις 580 με 240-260 και 6970 original ή φλασαρισμένες με 180-200

Βέβαια λόγο του παραπάνο από ένα χρόνο εγγύησης αξίζει να περιμένεις λίγο ακόμα στα 240-230,πάντα η γνώμη μου και πάντα φιλικά

Link to comment
Share on other sites

Δεν αντί λέγω,αλλα η κάρτα εχει 2,5 χρόνια ακόμα εγγύηση. Είναι άθικτη στην συσκευασία της.Εχω παίξει 2-3 παιχνίδια μονο και 5-6 φορές ετρεξα Heaven!

Άμα ήταν μια reference κάρτα θα την έδινα στα 180€,αλλα αυτή δεν μπορω προς το παρών να την δώσω παρακάτω.

Αν δεν φύγει σε ένα εύλογο χρονικό διάστημα θα την ρίξω την τιμη της,προς το παρών δεν θα κάνω κάτι τέτοιο! :)

Link to comment
Share on other sites

Η κάρτα έφυγε στον Jerry007!

Έμειναν οι μνήμες!

Exceleram DDR3 1333MHz 1x4gb

Δυο στικακια απο την παραπάνω μνήμη!Με εφόρου ζωής εγγύηση απο Multirama/Exceleram

Είναι αχρησιμοποίητα στην συσκευασία τους όπως τα είχα πάρει από άλλο μέλος του φόρουμ για σύστημα που τελικά δεν έστησα! Στα 35€

Με κατάθεση σε λογαριασμό και η αποστολή δική μου!

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.