Jump to content



Watch Dogs


jesus

Recommended Posts

  • Replies 503
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Εχω προμηθευτεί και joystick τύπου xbox ,τι να πω ,εντάξει ,ειμαι κι εγω σαφώς noob ,αλλα ο χειρισμός των οχημάτων ειναι οτι χειροτερο εχω δει στη ζωη μου ,το OUTRUN τη δεκατια του 80 καλύτερα οδηγιοταν...

Link to comment
Share on other sites

Για βοηθάτε ρε παλουκάρια. Έχω παίξει λιγάκι όχι πολύ (αλλά θα ξενερώσω αν ξεκινήσω από την αρχή), έσκασε το παιχνίδι και όταν πάει να ξεκινήσει μου λέει τώρα.. savegame files conflict και να διαλέξω μεταξύ local και cloud. Αν επιλέξω local με ξεκινάει χωρίς save, αν επιλέξω cloud μου λέει ότι υπάρχει θέμα να πάρει το save από το cloud. Υπάρχει τίποτα που να μπορώ να κάνω ή το κλαίω;

Edit: Οκ αυτό έπαιξε: http://forums.ubi.com/showthread.php/884314-Save-file-corrupted-Watch-Dogs-stuck-in-loading-screen-Forums/page5

απλά με γύρισε 3-4 saves πιο πριν.. meh

Link to comment
Share on other sites

Προβληματηστικα και ξενερωσα ασχημα.....εβαλα οταν βγηκε το 1ο patch το the ''whorse'' και χτες το νεο το 0.8 αλλα μετα απο το νεο εχω droppingg fps's (μονο οταν κινουμαι με τ αμαξι) τι διαολο.....Καμια ιδεα-προταση επιλυσης του θεματος;

Έγινε επεξεργασία από trelohimas
Link to comment
Share on other sites

Το νέο patch βγήκε για να απενεργοποιησει το patch του the worse,με συνεπεία να έχει περισσότερο lag...Μπράβο ubisoft !! :clap:

Τι ενοείς; και τα 2 που εβαλα ηταν του the worse εβαλα το 1ο που ειχε βγαλει και χτεσ το 0.8

Link to comment
Share on other sites

Έβγαλε επίσημο update patch η ubisoft για το patch του the worse(σε περίπτωση που το έχεις βάλει δηλαδή σε ξανά γυρίζει στα default γραφικά),υπέθεσα ότι αναφερόσουν σε αυτό.

Τόσο ωραίο παιχνίδι το έχουν καταστρέψει...

Έγινε επεξεργασία από digitaltiger
Link to comment
Share on other sites

Έβγαλε επίσημο update patch η ubisoft για το patch του the worse,υπέθεσα ότι αναφερόσουν σε αυτό.

Τόσο ωραίο παιχνίδι το έχουν καταστρέψει...

Εχεις απόλυτο δίκιο ...Είναι λογικό να κολλαεί το 0.8;Το προηγουμενο δε κολλούσε επίσης αν βάλω το patch της Ubisoft θα τρέχει χειρότερα; (δεν το χω αυθεντικό)

Link to comment
Share on other sites

Να το αγοράσω γιατί δεν έκαναν οτι έκανε η rockstars με το GTA5 και επειδή μου άρεσε το game.

Ή να μη το αγοράσω απο αντίδραση που τους pc gamers μας έγραψαν στα . . .

Αλλά απο την άλλη αν κανείς δε το αγόραζε τότε στο τέλος θα βγαίνουν μόνο στις κονσόλες και δε θα μπαίνω καν στο δίλημμα.

Έγινε επεξεργασία από D4rkst3EL
Link to comment
Share on other sites

Με μεγαλη μου λυπη ,να πωςl ,πως κατέβασα το nfs most wanted (2005)

και με κατι ψιλοmods τα γραφικά του ειναι πολυ καλύτερα απο οτι θυμομουν ,οποτε (με την ιδια gpu) τα του watchdog (χωρις mod) δε μου φαίνονται πια αξιοπρεπή για τους πορους που καταναλώνουν αλλα άθλια.

Επίσης στο nfs ο χειρισμός γινεται παιχνίδι ,πολυ πολυ πάνω του μετρίου ,και εκανα αμέσως χρόνους ,οποτε δεν έφταιγε η noobοσυνη μου στο watchdogs .

Link to comment
Share on other sites

Ετσι για να υπαρχει γιατι ενα θεματακι παιχτηκε με τις 2gbvram cards,ενημερωτικο απλα,δειτε 690 me 2gbvram στην2160p,μαλλον προς τον zantetheo παει που ειχε το θεματακι του με τα 2gbvram.

Προσωπικη μου αποψη ουτε τα 2 ουτε τα 4 ουτε τα 6 θα σε σωσουν αν το παιχνιδι ειναι χυμα,και μην βγει κανεις να πει ειναι θεμα ram,οταν δεν τσιμπαει απο την vram τσιμπαει απο την system ram,αντε παρτε και το test,μην πω για κατι ανιδεους οτι εχει 3gbvram και θα παιξει με καλυτερα settings,αλλα θα μαθουν και αυτοι με το χρονο.

MSI GTX 780 Gaming 6 GB Review | techPowerUp

Link to comment
Share on other sites

Ετσι για να υπαρχει γιατι ενα θεματακι παιχτηκε με τις 2gbvram cards,ενημερωτικο απλα,δειτε 690 me 2gbvram στην2160p,μαλλον προς τον zantetheo παει που ειχε το θεματακι του με τα 2gbvram.

Προσωπικη μου αποψη ουτε τα 2 ουτε τα 4 ουτε τα 6 θα σε σωσουν αν το παιχνιδι ειναι χυμα,και μην βγει κανεις να πει ειναι θεμα ram,οταν δεν τσιμπαει απο την vram τσιμπαει απο την system ram,αντε παρτε και το test,μην πω για κατι ανιδεους οτι εχει 3gbvram και θα παιξει με καλυτερα settings,αλλα θα μαθουν και αυτοι με το χρονο.

MSI GTX 780 Gaming 6 GB Review | techPowerUp

Τα +39mhz της MSI GTX 780 έναντι της reference δίνουν +11 frames στο watch dogs (72 έναντι 61)?

δεν έχω κανένα θέμα με τις 2gbvram cards φίλε μου.

p.s. έχει καταφέρει να βάλει κανείς το 0,8 patch προσπάθησα αλλά δεν το κατάφερα.

Έγινε επεξεργασία από zantetheo
Link to comment
Share on other sites

Τα +39mhz της MSI GTX 780 έναντι της reference δίνουν +11 frames στο watch dogs (72 έναντι 61)?

εσυ τι πιστευεις οτι η μνημη χαριζει fps και μαλιστα σε παιχνιδια που καταναλωνουν κατω απο 2g μνημη?

στο watch dogs αν κλεισω τελειως το ΑΑ +ultra τα fps μου πολλες φορες πανε στο θεο +100 και τα 61fps που λεει αφορουν τα min και οχι το avg με κλειστο ΑΑ παντα(780 windforze oc εχω)

Η συγκριση με την reference ειναι λαθος........επιπλεον στο review η 690 μας φυστικωνει ολους :hehe:

και αλλο ενα με τα ρολοια που λες.....δεν ειναι +39 αλλα +52 στο boost που στο max boost η διαφορα "μπορει" να μεγαλωνει περισσοτερο απο την reference

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

εσυ τι πιστευεις οτι η μνημη χαριζει fps και μαλιστα σε παιχνιδια που καταναλωνουν κατω απο 2g μνημη?

στο watch dogs αν κλεισω τελειως το ΑΑ +ultra τα fps μου πολλες φορες πανε στο θεο +100 και τα 61fps που λεει αφορουν τα min και οχι το avg με κλειστο ΑΑ παντα(780 windforze oc εχω)

Η συγκριση με την reference ειναι λαθος........επιπλεον στο review η 690 μας φυστικωνει ολους :hehe:

και αλλο ενα με τα ρολοια που λες.....δεν ειναι +39 αλλα +52 στο boost που στο max boost η διαφορα "μπορει" να μεγαλωνει περισσοτερο απο την reference

όχι δεν πιστεύω ότι η μνήμη χαρίζει fps αλλά καλό είναι να έχεις να δίνεις Ram

από εκεί και πέρα +50 mhz δεν δίνει τόσα fps με την καμία, και όσο για το boost έχει και η referernce επομένως το ίδιο είναι.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.