Jump to content



Intel Core i7 2600K, HDD's, ADSL modems, Monitors, Camera HD


Recommended Posts

Intel Core i7 2600K ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΟΣ απο rma, εγγύηση Πλαίσιο. 220€

I69-2600K_chiclet01_aa_7073159.jpg

HDD's

Ολοι οι δίσκοι ειναι τσεκαρισμένοι και πλήρως λειτουργικοί!

Maxtor 80GB SATA DiamondMax Plus 9 x2 = 15€ έκαστος 25€ μαζί

Maxtor 160GB SATA DiamondMax Plus 9 = 20€

Maxtor 250GB SATA DiamondMax 10 = 30€

Maxtor 300GB SATAII Maxline III = 35€

Hitachi Deskstar 40GB/7200RPM IDE x2 = 15€ έκαστος 20€ μαζί

Hitachi Deskstar 82GB/7200RPM IDE = 20€

114fb16557bf876.jpg

ADSL modem/router

Ολα σε άψογη κατάσταση με τα κουτιά τους κτλ, τα baudtec ειναι σφραγισμένα, τα άλλα δουλεμένα ελάχιστα μόνο για δοκιμές.

Baudtec T263R1U-A1 Annex A = 10€

Baudtec C802USB-A0 Annex A/B = 10€

Sagem F@ST 800 Annex A = 5€

Speedtouch 585 v7 WiFi Annex A x2 = 15€ έκαστο 25€ μαζί

Microsoft Lifecam HD-6000 720P, καινούρια στο κουτί της με εγγύηση απο Multirama, ανοίχτηκε μόνο για να διαπιστώσω δυστηχώς οτι δεν ειναι συμβατή με Server 2003. 25€

ms_lifecam_hd600.jpg

2x Samsung Synchmaster 940N 19" είναι σε άψογη κατάσταση χωρίς καμία γρατζουνιά ή καμμένο pixel, τις δούλευα μαζι σε extended desktop mode 2560x1024. 60€ έκαστη ή 100€ και οι δύο μαζί.

mon_pic.php?mon_id=506&monitor=Samsung%20940N%2019inch

- Για αποστολή εκτός Αθηνων τα έξοδα βαρύνουν τον αγοραστή και θα προηγηθεί κατάθεση σε τράπεζα!

- Η αγγελία έχει μπεί και σε αλλα forum.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ απλά έκπτωση ζήτησα δεν έκανα κάτι για να με αγνοήσεις.καιγοσουνα αλλά πρώτα μίλησες με άλλο χρήστη και μετά έγραψες στο νήμα.λεφτά από e banking θα έστελνα,τι πιο γρήγορο?

Τι να σου πω, όπως είπα στο πμ,είσαι λάθος,εμένα μου έχουν ζητήσει τα τρία ευρώ να κάνω ένα, και εσύ Για σεβαστό πόσο θυμωσες κιόλας που ζήτησα σκόντο, οκ συγγνώμη ποΥ ενόχλησα.

Link to comment
Share on other sites

Ηρακλή το ξέρω έχεις τσαντιστεί αλλά όπως σου είπα δεν το εκανα επιτιδες, εκατσε ετσι τώρα επειδη την Κυριακή ήμουν εκτός. Εξάλλου πμ αργησες να μου στείλεις πρώτα μου έστειλα ο Φώτης.

Δεν ειμαι λαθος όπως λες και στις συναλλαγες μου παντα ειμαι σωστός, σορρυ και παλι αν νομίζεις οτι σε κρέμασα αλλα δεν έγινε ακριβώς ετσι!

Μένουν οι δίσκοι, τα modem και οι οθόνες!

Link to comment
Share on other sites

Βασικά δεν είναι Διαγωνισμός για το ποιος θα στείλει πρώτος πμ. Υποτίθεται πως οι κανόνες για αυτό υπάρχουν.και αν βιάζεται κάποιος απλά στέλνει πμ ο ο ίδιος γρήγορα αλλά όχι όλοι, υπάρχει μια σειρά.

Φυσικά,αν εγώ το έκανα όλο αυτό, δεν θα ξέφευγε από την διαχείριση, κάνα ban σίγουρα θα τρωγα.

Αλλά όπως βλέπουμε εν προκειμένω,

Για κανένα από τους δύο σας δεν υπήρξε το παραμικρό,έτσι για το τυπικό του πραγματος.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.