Jump to content



Προσφορές παιχνιδιών PC


xtrmsnpr

Είδος προσφορών  

134 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Αμα πετυχει κανεις το Arkham Asylum (ναι το 1ο) σε καμια τιμουλα τυπου 1-2 ευρω ΜΑΞ.... ριξτε ενα mention.

Το city το εχω (και δεν το εχω ακουμπησει). Απλα ειπα να το παρω για να εμπλουτισω την συλλογη με παιγνια που δεν θα παιξω ποτε :p

Ήθελες Ticket To Ride, μπήκε σε HiB, τώρα μπήκε και το Batman AC

https://www.humblebundle.com/

Πες μου τι άλλο θέλεις!

Link to comment
Share on other sites

Ήθελες Ticket To Ride, μπήκε σε HiB, τώρα μπήκε και το Batman AC

https://www.humblebundle.com/

Πες μου τι άλλο θέλεις!

Εχω το FEAR 3 ρε γμτ!!! Τσαμπα λεφτα !

:hehe:

p.s. A ναι και ζητησα "mention" οχι "quote".... :p

Έγινε επεξεργασία από SLN
Link to comment
Share on other sites

Με το νέο σύστημα του ΗΒ με το activation κατευθείαν στο steam υποθέτω δεν παίρνω κλειδιά για αυτά που έχω ήδη πλέον;

εχει διπλα στο καθε παιχνιδι ενα κουτι με (τρελα και) κορδελα, οποτε μπορεις το καθενα να το δωρισεις φανταζομαι.

Link to comment
Share on other sites

εχει διπλα στο καθε παιχνιδι ενα κουτι με (τρελα και) κορδελα, οποτε μπορεις το καθενα να το δωρισεις φανταζομαι.

Πως λέγεται αυτό με το F.E.A.R. 3 ?

κουτι με (τρελα και) κορδελα = giveaway :p

Link to comment
Share on other sites

Με το νέο σύστημα του ΗΒ με το activation κατευθείαν στο steam υποθέτω δεν παίρνω κλειδιά για αυτά που έχω ήδη πλέον;

ακριβως...

εχει διπλα στο καθε παιχνιδι ενα κουτι με (τρελα και) κορδελα, οποτε μπορεις το καθενα να το δωρισεις φανταζομαι.

οχι, αλλαξε αυτο, τωρα γινεται ενεργοποιηση του κλειδιου μεσω του λογοριασμου του steam

EDIT: ΑΚΥΡΟ στα παραπανω...

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα, σιγά τα αυγά απλά δε σου δίνει το κλειδί χύμα πλέον. Πάλι μπορείς να τα χαρίσεις αν τα έχεις.

Πρώτη φορά τσίπης, δε πήρα ΒΤΑ. :hehe:

Εκτός αν βάλουν τίποτα καλό τη 2η εβδομάδα.

Link to comment
Share on other sites

πολύ καλό και αυτό αλλά πρέπει να είναι κάποιος πιο γρήγορος και από 4G...

και μετα λενε για το lag του bf4...

καταφερε κανεις να παρει τιποτα απο τις δωρεαν προσφορες;

δεν προλαβαινα με τιποτα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω δει ακόμη να εμφανίζεται δωρεάν παιχνίδι, αλλά αν είναι όπως λένε ~40 αντίγραφα κάθε φορά, πού να προλάβεις.

Τέλος πάντων, θυμίζω ότι έχουμε και θέμα για το GOG (http://www.thelab.gr/gaming/good-old-games-gog-com-114495.html). Όχι τίποτα άλλο, για να μη μας βρίσουν όσοι ελπίζουν σε νέα προσφορά κάθε που παίρνουν ειδοποίηση. :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.