Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ποτε!! Win 7 μονο!!! Επισης το θεωρω τραγικο να μην τρεχει σωστα σε καρτα που κοστιζει 410 ευρω οπως η δικη μου και να τρεχει τζαμι σε 7950/70.

Αν ειναι δυνατον. Ας φτιαξουν drivers να ησυχασουμε!

Link to comment
Share on other sites

Τα win 8 ητανε στα recommended specs mind you ( οπως και τα 8gb ram :nada: )

Προς το παρων 3 κατηγοριες χρηστων την εχουν βγαλει λαδι

1) Δυνατο quad cpu + δυνατη AMD gpu, αν παιζει και HT ακομα καλυτερα.

2) δυνατη καρτα / καρτες + cpu με 8 threads τουλαχιστον, οι piledriver μια χαρα την παλευουν με λιγο κλοκαρισμα και φυσικα με πολυ μικροτερη ζημια στην τσεπη απο τους αντιστοιχους intel με HT.

3) Γκαβουλιακες με αντακλαναστικα χελωνας, που εχουν 30fps / gpu usage στον πατο και τους φαινεται "μια χαρα"

Αναμενονται καλυτερες μερες (ατςςς) αφου με το 11.1 θα ζοριζεται λιγοτερο η cpu υποτιθεται, (το οποιο 11.1 ξαναλεω πως δεν υποστηριζεται ΠΛΗΡΩΣ απο τις τωρινες nvidia )

btw η beta δεν εχει commander ουτε attack (fail)boat, τiς ρουπιες μας πισω !! :p

Link to comment
Share on other sites

Σε ultra που δοκιμασα εχω απο 45-85 fps με τους 331.40 με ambient occlusion και antialiasing off.Μην ξεχνατε οτι το παιχνιδι ειναι beta το ιδιο και οι drivers.

Σε σερβερς με 64 παιχτες εχει lag και ειναι λογικο,stutter kai framedrop δεν παρατηρησα,δοκιμαστε σε μικροτερους σερβερς.

Μου αρεσε το παιχνιδι αλλα δεν ξετρελαθηκα,ειναι αυτο που περιμενα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά από low σε ultra βλεπετε εσεις διαφορα σε frames και ποιοτητα?Έχω την αισθηση οτι δεν αλλαζουν οι ρυθμισεις...

Attack boat εχει παντως απλα ειναι δισευρετη...

Link to comment
Share on other sites

Σε ultra που δοκιμασα εχω απο 45-85 fps με τους 331.40 με ambient occlusion και antialiasing off.Μην ξεχνατε οτι το παιχνιδι ειναι beta το ιδιο και οι drivers.

Σε σερβερς με 64 παιχτες εχει lag και ειναι λογικο,stutter kai framedrop δεν παρατηρησα,δοκιμαστε σε μικροτερους σερβερς.

Μου αρεσε το παιχνιδι αλλα δεν ξετρελαθηκα,ειναι αυτο που περιμενα.

Για κλεισε το HT και ξαναδοκιμασε, αλλοι εχουν 2500k στα 5ghz και βαρανε 100% usage σε ολα τα core :bye:

Ωραιο monitor btw :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.